⚽ ZTK 22/23 Çeyrek Final | Galatasaray 2-3 Başakşehir | MS | 5 Nisan | A Spor - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 22/23 Çeyrek Final | Galatasaray 2-3 Başakşehir | MS | 5 Nisan | A Spor

Takımın aradan sonra kendine gelmeye başladığı sinyalini veren maçtı skordan bağımsız söylüyorum, kayseri maçıyla tekrar eski ivmeyi yakalarız jk maçına kadar

Hakem ... yapmış kabul. Penaltilar verilse maç farkli olacak ok ama takım kötü oynuyor.
Kerem 50 top kaptıruyor konuşan yok .
Defans topu çıkaramıyor orta saha ile konuşan yok.
Sag ve sol bekler orta açamıyor çözüm yok .
Oyun hızlı değil değişiklikler geç yapılıyor konuşan yok.

3 yedirdi 1 attı, evet değişiklik olmazdı.

Yahu ezbere konuşmayın..Kim üç tane yedirmiş.Oynadığımız kepaze takım oyunu yedirdi üç tane.
Ne meraklısınız bir tane günah keçisi aramaya..,

Takımda çok ciddi sorunlar var.Yahu çoğu futbolcu amatör kıvamında pas hataları yaptı.Rakip haldır haldır defansın tepesine bindi.

Foruma bakarsak kaybetmemizin nedeni kaan ve geriye dönmeyip defansif zaafiyet yaşatan zaniolo..
Bu kadar basitmi arkadaş.Bumudur yani bu maçtan çıkarılan.Sanki diğer maçlarda muhteşem oynadık.Böyle bir maç haftalardır geliyorum diyor zaten.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maç deplasmanda olsaydı alırdık maalesef şımarık taraftar takıma zarar veriyor yan pas geri pas verilince hemen mırın kırın sesler.hatalı pas verince yuhlamalar.yönetimin müdahelesi lazım bu zararlı flaşcılara.

Basaksehir'in birinci golü hic tartisilmadi ama sanki ofsayt var. Ne cizgi gösterildi ne ofsayt tartismasi yapildi. Hemen golü verdiler is bitti, keremin golü 5 dk. incelenip burada cizgi bile gösterimemesi yine süphe uyandiriyor.

Burada bazı arkadaşlar kötü oyunun ne olduğunu bilmiyor sanırım. Dün defansif anlamda kötü olmuş olabiliriz lakin pozisyon, hücum anlamında gayet iyiydik. Bazı maçları defansif hatalar yaptığın için atarak kazanırsın ve dünde biz bunu yapacaktık hakem doğru yönetse. Dün rakibimizden kötü değil daha iyi oynadık. Hakem katliamı olmasaydı skoru da alıyorduk. O yüzden yok takım kötüydü hakemi bir tarafa bırakalım şeylerine katılmıyorum. Dün Başak'tan daha iyiydik ve hakem maçı bizden aldı rakibe verdi.

Arkadaslar,

Simdi bazi arkadaslarimiz birakin hakemi, mhk’yi kendimize bakalim diyorlar. Takim kotu oynuyor, hoca kotu vs vs deyip duruyorlar.

Bu konuya deginmek istiyorum. Bizim takim istedigi kadar kotu oynasin o bizi baglar. Hakemlerin bizi dogramaya haklari yok.

Simdi dun aksam oyuncularimiz kotu oynadi. Bu konuda hem fikiriz. Yakaladigmiz pozisyonlara bakinca kotu oynamamiza ragmen bu maci almamiz gerekirdi diye dusunuyorum.

Yakaladigimiz pozisyonlar:

• Kerem’in 4.dakikada ofsayt diye iptal edilen golu.
  • Icardi’nin ust direge nisanladigi top.
  • Mertens’in penalti noktasindan daglara taslara vurmasi.
  • Mertens’in el diye iptal edilen golu. ( ki bunun goruntusu var sizinle paylasacagim.)
  • Basaksehirli oyuncunun ilk yarida el ile oynamasi
  • Basaksehirli oyuncunun 2.yarida el ile oynamasi
  • Gomis’in kafa vurusunda topun direk’te patlamasi
  • Yedigimiz golde tehlikeli hareket beklemistik. ( bu golu veriyorsan zaniolo’ya benzer bir pozisyonda faul calmayacaksin ki.
Benim hatirladigim bunlar. Genel anlamda kotu oynadigimiz bir macta bu kadar pozisyona girmisiz ve 2 net penaltimiz verilmemis. Pozisyonlari gectim penaltilari gole cevirsek maci aliyoruz.

Bu konuda yonetim ne yapabilir bilemiyorum ama gercekten gerek yonetim olarak gerekte taraftar olarak bir seyler yapmamiz gerekiyor. Bir lale orta gercegi var. Bu kadin fb yonetim kurulu uyesi olan birinin parali elemani. Bu hem etik degil hemde bu kadindan ne kadar objektif olmasini bekleyebiliriz? Fenerbahce’yi sampiyon yapmak icin ellerinden geleni yapiyorlar.

Simdi size soruyorum. Iyi oynasak bu penaltilari verecekler miydi ya da Icardi ust direk yerine gol mu yapacakti. Bu sorum Mertens ve Gomis’in pozisyonlari icinde gecerli. Yanli anlayacaginiz iyi de oynasak kotu de oynasak bu pozisyonlarin sonucu degismeyecek.

Bu maç sonuç olarak ağızlarda kötü bir tat bıraktı, kabul.

Sportif başarı olarak Türkiye kupasından elenmek atla deve değil, ben başka bir açıdan bakmak istiyorum.

1. Bir kere Basaksehir ligin gayet eli ayagi duzgun takimlarindan biri. Nihai hedefleri de kupa.

2. Kritik bölgelerde rotasyon yaptık, buna rağmen, Başak gibi takıma karşı maçı farklı kazandıracak pozisyonları bulduk. Oyunun son bölümlerinde maçı çevireceğim paniği ile verilen kontralar çok doğal.

3. Herkesin hemfikir olacagi bazı hatalar oldu. Sonucu direkt etkileyecek.

4. As kadro ile iceride ligde oynayacağımız Başak maçı için rahatlatıcı bir referans oldu. Rahat yeneriz biz bunları.

5. Hakem hatası ile ligde 3 puan kaybedeceğime, kupadan elenmeyi tercih ederim ayrıca. Fb net kayırılıyor, Gs doğranıyor gerçeği ligin son duzlugunde iyice ayyuka çıktı. Bu dakikadan sonra ligde kalan maçlar daha dikkatli yönetilecektir. Bu da kalan 9 maçının 5'ini Arena'da olmak üzere 7'sini İstanbul'da oynayacak takımımızın işine gelir.

Üst Alt