ZTK 22/23 YF M:2 | Ankaragücü 2-2 Başakşehir | MS | 25 Mayıs | A Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1684162876543.png

1684162880580.png 1684162885462.png 1684162888432.png

1684162918640.png

2022-23 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç
Ankaragücü (0) - (1) Başakşehir
Eryaman Stadyumu
25 Mayıs 2023 Perşembe
20:30

1683019662781.png

Bu maçtan 3 gün sonra Ankaragücü yorgun yakalayıp lig maçımız vardı seçim 2. tura kalınca lig maçı 1 hafta sonra perşembe günü olacak dinlenmiş olurlar.

Ankaragücü takımının maksimum seviyesini bu maçta görürüz Başakşehir'e karşı kazanmak isteyeceklerdir mücadele dozu yüksek olacaktır Başakşehir bizden daha zayıf bir takım bu maç üzerinden bizim maç hakkında bir değerlendirme yapılabilir.

Başakşehir 130 km civarı koşar Ankaragücü yenmek zorunda olduğu için yıpranacaklar. Bol yıpranmalı uzatmaya gideceği bir maç olmalı.

Kupa finalinin tarihi belli mi 1 Haziran gözüküyor erteleme olmadı mı eğer 1 Haziran ise Ankaragücü çıkması daha iyi olur.

Olmaz 1 Haziran'da yaf. 30 Mayis'ta bizimle oynuyor adamlar zaten potansiyel finalist olarak.
10 Haziran Cumartesi günü şampiyonlar ligi finali var o zamana kadar liglerin bitirilmesi lazım. 7-8 Haziran'da son maçlar oynanır fikstüre baktım hiçbir şekilde boşluk yok hatta haber siteleri 1 Haziran yazmışlar. Muhtemelen Salı günü lig maçlarından 2 gün sonra kupa finalini oynatacaklar.

10 Haziran'da şampiyonlar ligi finali var o zamana kadar liglerin bitirilmesi lazım. 7-8 Haziran'da son maçlar oynanır fikstüre baktım hiçbir şekilde boşluk yok. Muhtemelen 2 gün arayla maçı oynatacaklar.

Finalistlerin durumuna gore ancak 1 Haziran namumkun sayet A.Gucu finalist olursa bugun oynanacak maca gore. Birkac gun daha oteleyebilirler en azindan.

Finalistlerin durumuna gore ancak 1 Haziran namumkun sayet A.Gucu finalist olursa bugun oynanacak maca gore.
Hiçbir şekilde boşluk yok fikrimi değiştirdim yarın Ankaragücü finale çıkmalı bizim maçtan 2 gün sonra finali mecbur oynatacaklar muhtemelen bizim maça yedek dahi çıkabilirler. Daha önce detaylı bakmamıştım milli maçlarda var.

30 Mayıs - 36. Hafta maçları
1 Haziran - Kupa Finali
4 Haziran - 37. Hafta maçları
7 Haziran - 38. Hafta maçları
10 Haziran - Şampiyonlar ligi finali
16 Haziran - Milli takım maçı
19 Haziran - Milli takım maçı

Hiçbir şekilde boşluk yok fikrimi değiştirdim yarın Ankaragücü finale çıkmalı bizim maçtan 2 gün sonra finali mecbur oynatacaklar muhtemelen bizim maça yedek dahi çıkabilirler. Daha önce detaylı bakmamıştım milli maçlarda var.

1 Haziran - Kupa Finali

Bence Kupa finalini sonrada oynatabilirler.

1 Haziran - Kupa Finali
10 11 haziran civarı oynatırlar. Fb bizim maçtan önce kupa finali oynamak istemez. Bizim maç onlar için kupadan daha önemli.

10 11 haziran civarı oynatırlar. Fb bizim maçtan önce kupa finali oynamak istemez. Bizim maç onlar için kupadan daha önemli.
Şampiyonlar ligi galiba o hafta sonu ülkede futbol aktivitesi istemiyor diye biliyorum medyada da buna benzer konuşmalar olmuştu hatta UEFA 10 Haziran'a kadar bitirin talimatı da vardı bir ara fikstüre bakarken Nisan ayını çok boş geçildiğini söylemiştim. Şu ana kadar tarih değiştirmedilerse daha da değiştirmezler Cuma günü takımlar belli olunca stadyum belli olacak.

Şampiyonlar ligi o hafta sonu ülkede futbol aktivitesi istemiyor diye biliyorum. Hatta 10 Haziran'a kadar bitirin talimatı da vardı bir ara fikstüre bakarken Nisan ayını çok boş geçildiğini söylemiştim. Şu ana kadar tarih değiştirmedilerse daha da değiştirmezler Cuma günü takımlar belli olunca stadyum belli olacak.

Yok oyle birsey yaf. Istedigini yaparsin ki bu sezon ozel durum var (maalesef :( Deprem). Gunun sonunda, TR Super Kupasi'da CL finalinden sonra oluyor.

Şampiyonlar ligi galiba o hafta sonu ülkede futbol aktivitesi istemiyor diye biliyorum medyada da buna benzer konuşmalar olmuştu hatta UEFA 10 Haziran'a kadar bitirin talimatı da vardı bir ara fikstüre bakarken Nisan ayını çok boş geçildiğini söylemiştim. Şu ana kadar tarih değiştirmedilerse daha da değiştirmezler Cuma günü takımlar belli olunca stadyum belli olacak.
11 hazirana kimse bir şey demez bence

Üst Alt