ZTK 22/23 YF M:2 | Fenerbahçe 3-0 Sivasspor | MS | 24 Mayıs | A Spor - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazanan

• FB

Kullanılan: 7 50.0%
  • x

Kullanılan: 1 7.1%
  • SVS

Kullanılan: 6 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .
Sivasspor ligin en temposuz ve hantal takımı olabilir cidden, Bizim maçtan önce söylemiştim bunu zaten ama bize karşı iyi sayılabilecek bir defans yaptılar Fener'e onu da yapamamışlar.

Son düzenleme:
bu mactan önce jesus gitmeli diyordu medya, bu maci alinca hepsi kalmali demeye baslamis

senol da kalacak gibi

seneye ikisini üstüste koyup ins yine 🏆... :)

Bu olay gerçek mi yav :D Maçın başını izlememiştim.Bu olayın olması ıskıntılı.Aynısı Var'ın ilk geldiği tılda da Fb'nin Kadıköy'de Başakşehirle oynadığı maçta da Başakşehir'in Fb'ye attığı golü bu nedenden dolayı verilmemişti.O zamanlar Var yeni geldi böyle hatalar normal diye geçiştirmişlerdi.Biz bu sezon daha Lig'de şampiyon olmadık.Sanki şampiyon olmuşuz gibi 1 hava var.Bu Lale Orta ve hakemlerine güvenmiyom.Bizim sırasıyla oynayacağımız Ankaragücü ve Fenerbahçe maçlarında Lale Orta ve hakemleri show yapabilir..
Fw6VzAbWcAInjnS

Bu olay gerçek mi yav :D Maçın başını izlememiştim.Bu olayın olması ıskıntılı.Aynısı Var'ın ilk geldiği tılda da Fb'nin Kadıköy'de Başakşehirle oynadığı maçta da Başakşehir'in Fb'ye attığı golü bu nedenden dolayı verilmemişti.O zamanlar Var yeni geldi böyle hatalar normal diye geçiştirmişlerdi.Biz bu sezon daha Lig'de şampiyon olmadık.Sanki şampiyon olmuşuz gibi 1 hava var.Bu Lale Orta ve hakemlerine güvenmiyom.Bizim sırasıyla oynayacağımız Ankaragücü ve Fenerbahçe maçlarında Lale Orta ve hakemleri show yapabilir..
Fw6VzAbWcAInjnS
ethernet kablosunu cektin mi teknik olarak devre disi kalir guzel taktik

Üst Alt