ZTK 23/24 5. Tur | Beşiktaş 4-0 Eyüpspor | MS | 16 Ocak | A Spor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
eyüp başkanı Galatasaray taraftarı neden sevmiyorsun ki süper ligde tüm takımlar GS düşmanıyken
Eyüp baskaninin hangi takimli oldugu beni ilgilendirmez. Bize destek veriyorsa ok, iyi ama Eyüp'le alakali faaliyetleri beni ilgilendirmiyor. Stadyumu yok, teknik direktörünün kim oldugu ortada. Gereksiz istanbul takimlariyla lig doldu tasti.

Eyüp baskaninin hangi takimli oldugu beni ilgilendirmez. Bize destek veriyorsa ok, iyi ama Eyüp'le alakali faaliyetleri beni ilgilendirmiyor. Stadyumu yok, teknik direktörünün kim oldugu ortada. Gereksiz istanbul takimlariyla lig doldu tasti.
Eyüp stadı yapılacak 10 15 bin kişilik Kasımpaşa gibi bişey olacak büyük ihtimal Eyüp dolar stad ayrıca bu kupa maçı süper lige çıkmasın desen anlayıcamda :D

Eyüpspor yedek takımla neden çıkmış ki herhalde normalde santraforları Pektemek değildir. Bruno, Ampem gibi oyuncuları yedek bırakmışlar. Arda biraz saçmalamış gibi.

İkinci yarı Caner, Bruno ve Recep Niyaz girerse belki gol gelebilir uyuz uyuz pas yapmayı bırakın yav yeni hocalar Guardiola çakması olmayı bıraksın artık sıktı bu muhabbet kaliten yoksa vur gitsin kardeşim

Demir Ege ve Semih Kilicsoy gibi gençlerin siritmadan a takımda oynamasini nasıl degerlendiriyorsun üstat. Bir kaç sene evvel altyapıdan çıkan Serdar da Portekiz de düzenli oynuyor
Sırıtmadan oynama gibi durumu olmadı ki. Semih ilk başlarda beğenilmemişti. Demir Ege hala beğenilmiyor ki ciddi hatalar yapıyor. Burada önemli olan sürekli şans vermek. Bir de fiziksel kaliteleri iyi. Biz de Baran'ı oynatsaydık Halil yerine daha fazla katkı alırdık bence. Tabi bir de baskı altında yarışta olarak oynamakla baskısız oynamak arasında da ciddi fark var. Ama bizim Florya'da şu fizik işini halletmemiz lazım güçlü, fizikli oyunculara ağırlık vermeliyiz. Yetenek ne kadar olursa olsun sahada gerekli fiziğin olmadığında hiç bir şey olmuyor bunu çok örneğini gördük.

Üst Alt