⚽ ZTK 23/24 ÇF | Galatasaray 0-2 Karagümrük | MS | 29 Şubat | ATV - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 23/24 ÇF | Galatasaray 0-2 Karagümrük | MS | 29 Şubat | ATV

Okan Hoca da ligin bitmesine 10 maç kalmış hala Oliveira'yı hazırlamaya çalışıyor. Eyüp Aydın'ı hazırlasak ya onun yerine şu maça başlatıp. 60'dan sonra aslara dönmen gerekirse o zaman Torreira-Oliveira yaparsın. Hiç değilse ikisi de alışık olduğu adamla oynar. Pazara elzem Demirbay da yorulmamış olur.

Kaan da yoruldu bak, en önemlisi o, onu da unuttuk...

Geçmiş olsun. Bu sene şampiyonluk çok önemli olduğu için çokta şey etmemek lazım. Bundan dersler çıkartılmalı, BJK'ye koyup şampiyon olmalıyız.

Bilerek elendiğimizi hiç düşünmüyorum bu arada. Konsantrasyon sorunu ve taktik anlamında oyuncuların cevap verememesi bu neticeyi getirdi. Karagümrük takımına elenmek hiç kolay kolay sindirilebilecek bir şey değil. Okan hoca şampiyonluğa ulaşarak telafi eder umarım, aksi senaryo düşünülmesi bile korkunç olur.

Mendes' e laf ettin, üzerine herif şahane gol attı, çağırmış gibi oldun diye öyle dedim sadece...

Elenmiş olmaya çok da üzülmedim. En formda adamlarımızla da zorlanabiliyorken, araya sıkışacak iki TS maçı hoş olmazdı sanki...
Haa tamam. Ben de beni maçtan önce elenmemizi isteyenlerle karıştırdın falan sandım.

Ya belli bir şeydi adam kaç tane 100%'lük kaçırdı sonra en zorunu yapıştırdı kaleye.

Prag macindan beri oyunumuzda cozulmeler var gibi gelmeye basladi bana.Futbolun teknik kismindan pek anlamam ama ic sahadaki prag macindan beri rakipler bize benzer seyler deniyorlar gibi geliyor ve fena sikinti yasiyoruz.Boyle giderse bu sene basini alacaz gibi

evdeki antep ve a.gücü depindeki gibi topa sahip olup,takım boyu kısa olmalı bence,kanatlarda üçgenler kurup bu maçlarda kapalı savunmayı çok iyi açmıştık ve rakibe pek hücum fırsatı vermemiştik, okan hoca çoğu zaman ''Rus Ruleti'' gibi oynatıyor, rakip de bol bol kalemize geliyor,silah kimde patlarsa...

Elenmek hic uzmedi.Aksine daha iyi bizim icin.Fakat oynanan oyun insani endiselendiriyor.Son haftalarda inanilmaz dusus var.Tabi yorgunlukda etken.Ne yapip ne edip bjk macinda yenilmemiz lazim.Galibiyet cikarirsak zaten sampiyonuz her turlu.Hucumda cok kotuyuz.Takimda calim atabilen oyuncu yok hic.Zaha,tete,akturkogluyla buralara kadar gelmek basari.

yav kulvar dediğin CL zorluğunda maç değil - TS iki maçlı aya + 1 final var 11 haftada 3 maç fazla oynamak mı bırakacak şampiyonluğu ??

TS deplasmnında yat - içerde ele iki maçıda kazanmak zorunda değilsin?

3 maç mı (ki final ligden sonra olurdu %99) - 2 maçtan kaçmak için Kupayı çöpe atmak bana saçmalık daniskası geliyor.

Hani FULL genç ağırlıklı kadro çıkarsın eyvalah derim öyle elensen. kafada ligi takımı falan filan bitirmiş adamlar var sahada.

türkiye içinde +2 tane 90 dakika mı takımı mahfedecek ??
son 6 günde 3. maçımız bu.
9.günde 4. olacak.
Öyle basite alınacak iş değil, üst üste bazı şeyler gelir 10 puan fark yersin sonra ne oldu ya deriz.
Trabzon için ölüm kalım maçı olacak 2 maç da.
Gel kardeş oyna mı diyeceklerini zannediyoruz.
Stoperin gereksiz yorulacak. Zaten bazı adamları elimizden gelse 180 dakika oynatma sevdasına tutulmuş durumdayız.
Çıkartırsın u19 bebelerini oynarlar tur atlarlar devam edersin.
Şu maçta bile gereksiz yorulduk niye aptalca başladığımız taktik yüzünden.

Millet teşvik primi almış bu saatten sonra tüm maçlarda tekmeleyecekler, hakemler de çanak tutacak.
Gözünün önündekileri vermiyorlar ve vermeyecekler

üstad Galatasaray bu mantalitede bir camia ya da takım değil.

zaha kerem ileri hatın her noktasında oynattı maç içinde
arkalarınada oyun oynamayan sergio-berkan ortasahası.
tete hayaller diyarında.

Prag elenmesine hadi laf etmiyorum, zayıf ortasaha ve trasnferdeki politikaya bağla - şu maçta aslar kadroda yok "ne olur ne olmaz" diye alır insan. Genç oyuncuyu koymuyorsun hiç.

Kupa maçına niye çıkıyoruz - niye taraftar para verip şu maça gidiyor?

KUPA ÖZELİNDE fener gibi fikstürden kaçtık - ama aradaki fark ortasaha ROTASYONUYLA başlayan KÜME DÜŞMEYE OYNAYAN takıma elendin EVİNDE. Deplasmanda full kadro olan karagümrükle oynamadık (Ligde oynayacağız ama bu arada)

ben bunu affetmem - hepsine yazıklar olsun. bu kumarı oynayıp pazar günü liderliğide verirlerse taraftar ne derse haklı olur.
Organize kotuluge karsi fokuslanmak durumundayiz.

Kadro derinligimiz cok parlak degil.

AKLIYLA oynamayan oyuncular fazla.

Ligin boyu kisaldiginda ,elimizdekilere bakinca ve tek basina tum lige karsi savasmak kolay degil.

Bu sene icin boyle.

Seneye cok daha dogru oyuncularla tum kupalari aliriz.

Üst Alt