⚽ ZTK 23/24 ÇF | Galatasaray 0-2 Karagümrük | MS | 29 Şubat | ATV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 23/24 ÇF | Galatasaray 0-2 Karagümrük | MS | 29 Şubat | ATV

Ndombele-Eyüp
tete---oliv---zaha
------vaji

Ofans hatttı böyle olmalı.

Kamillerden de afrikalılardan da diğer ikisi oynayabilecek seviyedeyse 10-15 dakika maç idmanına çıksınlar.

Karagümrük denen takımın götünde ayı bağırıyor kupa falan sallayacaklarını düşünmüyorum, hatta bizim için kolay geçmesi için bile çabalayabilirler. Bir sonraki maç trabzon yada başak iki zor maç olacak.

Beklerin birini boş bırakıp diğerine de turalp, stopere de 19 yaşındaki yerli Maguire oynamalı.

------Günay
Bülbül-Maguire-Abdül-buraya adam bulamadım ya.
----Ndombele/Efe-Eyüp
---Tete---Oliv/Gürpüz----Zaha
-------Vaji

Mis gibi kadro.

Takımın derbi öncesi dinlenmesi şart. Onun için ;
Günay
Ali- Nelsson -Apo-Berkan
Ndombele (Efe)- Eyüp
Tete-Oliveira- Zaha
Vinicius

Stoperler duruma göre maç içinde değişir ve hamle olarak genel itibariyle gençleri kullanırdım. Rakip Karagümrük lig maçında 60 dakika falan 10 kişi oynamış ve pazartesi Adana deplasmanı var. Ligde sıkıntılı durumdalar. Kendi keyifleri bilir ne kadar zorlarlarsa lig maçını o kadar tehlikeye atarlar. Elenirsek bile umrumda olmaz önemli olan lig. Bu sene ikinci kupa için ana hedef süper kupa olmalı zaten.

Beşiktaş maçı çok çok önemli evet ama kazanmamız daha doğrusu kazandırılmamız kesin değil bu hakemler ve algılar ile.

O şekilde dinleneceğiz diye bu maça full yedek ile çıkıp olası bir kupadan elenmek de kabul edilemez.

Hele bu sezonda.

Sene sonu bizim 3 Fenerin 4 kupa alma ihtimali var ve bu ihtimalleri engelleyecek tek takım biz iken sezonu tek kulvara indirmek çok saçma olur.

İki maçı da kazanmalıyız hem bu maçı hem de Beşiktaş maçını. Bu maçta son dönem aşırı fazla maça çıkan bazı isimler sadece dinlenmeli.,

Bu maç için kadro beklentim.

---------------------------Muslera------------------------------

--Kaan---------Nelsson-------------Bardakçı-----------Köhn--

-----------------Torreira-------------Berkan---------------------

--Zaha-------------------Demirbay----------------------Kerem--

----------------------------İcardi----------------------------------

1. Mertens, Barış ve Sanchez kesinlikle dinlendirilmeli.
2. Nelsson formda ve bence kadroya yazılacak ilk isim her maç için.
3. Abdulkerim de sakatlık sonrası formu geriye gitmemesi için kadroya alınmalı bir süredir oynamadı.
4. Köhn yeni geldi ve adaptasyonu daha da arttırmak için oynamalı.
5. Kaan sakat sakat oynasa da oraya pozisyon bilgisi olmayan Barış'ı atmak çocuğu da yıpratıyor artık ve Barış'a çok ihtiyacımız var.
6. Mertens sahada bayılacak artık. 1 hafta dinlenemedi 37 yaşında adam aylardır. Beşiktaş maçına özel hazırlanmalı.

7. Torreira bence dinlenince daha çok ritim kaçırıyor. Her maç 65-70 dakika da olsa oynamalı.
8. Berkan'da orta sahada enerji katıyor.
9. Zaha artık oynamalı ve hatta bu maçı almalı kreatif olarak yapacakları ile. Lig maçında da bu maçta performansına göre 11 başlayacaksın denmeli.
10. İcardi Beşiktaş maçı öncesi gollerini atıp açılışı yapmalı. Vinicius ile falan turu geçemeyiz. Bu maçlar için, kupalar için var.

Skoru bu kadro ilk 30 dakika da yüksek efor ile bir şekilde alıp sonrasında (60.dakikadan itibaren)

Torreira -> Eyüp
Demirbay -> Oliveira
Kerem -> Tete
Zaha -> Efe
İcardi -> Vinicius

vb. değişiklikler yapılmalı.

Taraftar da mesajı Beşiktaş'a yollamalı besteleri ile maç sırasında ve sonrasında.

Göreyim sizi takım. Sonu kupalar ile bitsin.

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, bugün Devlet Bahçeli ile bir araya gelecek. Taraflar son dönemde futbolda yaşanan olaylar ve sıcak gündemle ilgili görüşmelerde bulunacak.

Üst Alt