⚽ ZTK 23/24 Son 16 | Galatasaray 4-2 Bandırmaspor | MS | 6 Şubat | A Spor - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 23/24 Son 16 | Galatasaray 4-2 Bandırmaspor | MS | 6 Şubat | A Spor

Özgüven kazandıkça daha iyi işler yapar Ali. Efe ve Gökdeniz de topsuz oyunda sürekli hareket halindeler. Takımı çok rahatlattı ikisinin bir arada oynaması. Ayrıca sürekli etraflarını kontrol edip ona göre pozisyon alıyorlar. İkisinin de altyapısının sağlam olduğu belli her hareketlerinden.

Aurier biraz mentörlük yapıp Ali'yi gelişirse yeter bize, Boey gençti ama Aurier bunu yapabilir. Hız ve mücadele var Ali'de, biraz vücut yapsa biraz da oyun aklı gelmişse iyi bir bek olur, Sabri kadar olsa yeter bize

Yıllarca Premier League’in altını üstüne getirişini izlediğimiz Zaha ile burada izlediğimiz arasında gündüz ile gece kadar fark var. O Zaha 15 gol 10 assisti bulurdu şimdiye. Hareketleri de antipatik oluyor, verimsiz olduğu maçlarda.

Kazımcan, Halil ve Ndombele’nin de mümkün olduğunca süre almaması gerek bu takımda.

Özgüven kazandıkça daha iyi işler yapar Ali. Efe ve Gökdeniz de topsuz oyunda sürekli hareket halindeler. Takımı çok rahatlattı ikisinin bir arada oynaması. Ayrıca sürekli etraflarını kontrol edip ona göre pozisyon alıyorlar. İkisinin de altyapısının sağlam olduğu belli her hareketlerinden.
Bu maçtan sonra isteyeni varsa Halil'i hemen gönderirim. Ndombele'yi gönderebilirsem yine hemen gönderirim yoksa oyuna almam onlara vereceğim süreyi ilk 11 olsun yedekten olsun Efe, Eyüp, Gökdeniz'e veririm. Eyüp daha hazır bir oyuncu belki ama Efe ve Gökdeniz'in potansiyeli çok yüksek. Efe'nin çevre kontrolü, sürekli hareket halinde olması biraz oynadıkça kendine güveni de gelecektir tam Torreira'nın yanına koyacağımız oyuncu tipi aslında fiziği falanda biraz gelişince. Gökdeniz'de bence tam Mertens yorulunca yerine girecek oyuncu baskı falanda var çocukta dripling yeteneği ve sürekli boşa çıkması da iyi. Lakin ikisinin de en büyük eksiği fizik yerlerinde olsam Barış Alper, Sacha Boey'in çalıştığı ekiple hemen anlaşır çalışmalara başlardım seneye ilk 11 yada en kötü rotasyon olmamaları için hiç bir sebep yok başka.

Gencler citkirildim gibi geldi bana. Neredeyse hepsi de hata yapmayayim kafasinda oynuyorlar, bir seyler deneyen pek yok. Verimli bir macti diyemem.

Zaten Halil'e diyecek bir sey bulamiyorum ama ligde oyuna girdiginde faydali isler yaptigi oluyor. Cok sinir bozucu bir oyuncu. Ndombele ile de olmayacak, adam orta sahaya bu macta bile agirligini koyamadi.

Üst Alt