ZTK Kura Çekimi Yapıldı | Statüye bak hizaya gel - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Kura Çekimi Yapıldı | Statüye bak hizaya gel

Cevap: ZTK Kura Çekimi Yapıldı

Keşke BJK çıksaydı bu turda daha kolay olurdu. BJK ister istemez kupa maçlarında konsantrasyon sorunu yaşayacak bu turda. Hatta 4-5 as oyuncusunu oynatmayabilir. Şubat ayında Dinamo Kiev maçlarından dolayı .

bknz : Geçen seneki Antalyaspor maçlarımız Atletico Madrid maçıyla aynı döneme geldiği için düzgün oynamayıp elenmiştik .

dostum yalnız gs nin geçen seneki kadrosu beşiktaşın kadrosu kadar alternatifli değildi.

Böyle saçma kura olmaz. 2 gün önce statüyü yazıp bu duruma dikkat çekmiştim, aynen başımıza geldi.

Gördüğüm en saçma kura çekimi.

Milletle jb geçiyorlar sanki. :msg:

Yapın ilk maçtan itibaren eleme usulunü, bakın ne kadar güzel oluyor.Ama yaparlarmı hiç,bir çok klüp nasıl para kazanacak değilmi. :(

Cevap: ZTK Kura Çekimi Yapıldı | Statüye bak hizaya gel

Bütün çevrek finalistler kendi grubundaki takımlarla eşleştiler sanıyorum. Bir tanesi neyse de hepsinin denk gelmesi ne tuhaf.

Sadece çeyrek final ve sonrası değil, tek devreli lig usulü maçlarda tam bir fiyasko. 7 puanlı Trabzon elenirken, biz 8 puanla 1 hafta önceden garantiledik gruptan çıkmayı.

Grubunda mağlubiyet almayan tek takım olan Ankaragücü elendi, hiç mağlubiyet almayıp gruptan çıkamayan başka takım yok. Yenilgi alarak çıkanları ise saymıyorum.

ingiltere'deki gibi olsun ya da diğer avrupa ülkelerinde olduğu gibi, o adamlar bilmiyor mu bu işi? bak italyanlar bile tek maça döndü heyecan geldi kupaya, bizde de almanya, fransa gibi ülkelerde olduğu gibi amatör takımlardan başlayarak bir eleminasyona gidilmeli.

Türkiyede hiç bir takım üç kulvarı birden götüremez.

Antu dan alıntı :D angut Lig + Avrupa + Kupa da başarının imkansız olduğunu söylüyor. Birileri şu anguta 99-2000 sezonumuzu anlatsın nasıl da götürülüyormuş görsün

LİG + ŞAMPİYONLAR LİGİ + UEFA + TÜRKİYE KUPASI + SÜPER KUPA Bi sezonda 70 maç nasıl oynanabiliyormuş görsün ezik

Yillar once Ahmet Cakar kurada nasil hile yapilir anlatmisti :

[video=youtube;HRk726ha4rg]https://www.youtube.com/watch?v=HRk726ha4rg[/video]

Üst Alt