ZTK | Manisaspor 2-3 Beşiktaş | 12 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK | Manisaspor 2-3 Beşiktaş | 12 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: ZTK | Manisaspor 2-3 Beşiktaş | 12 Ocak | Maç Sonucu

Ernst, Fernandes, Guti, Simao, Quaresma 'lı Beşiktaş ortasahasının dizilimi nasıl olabilir? Tek forvet Almedia olur galiba.

Cevap: ZTK | Manisaspor 2-3 Beşiktaş | 12 Ocak | 2.Yarı | TRT 1

Kafanmı Güzel ?

grupb.png

zoruna gidiyor ama, ac bak bakalim neden trabzon ve antebe 3 puan yazdigim, elendiniz iste, kabul et, olur böyle seyler :D

kötü değildik aksine iyiydik bence nobre 3.golü atabilse 4-5 olacaktı herkezin yorumu değişecekti futbol ilginç bir oyun.

Ben bu oyununuzla galip gelebileceğinizi düşünmüyorum. Ondan söyledim. Mesele oyuncu almakta değil mesele takım olmakta bunu idrak etmek gerek Mehmet abi.

Bugun 4-4-2 oynadik. Orta sahanin gobeginde Aurelio ve Guti. Guti defansif ozellikleri yuksek degil, Aurelio ise bence ilk 11 oyuncusu degil.

Bana gore Trabzon macina klasik 4-3-3 dizilisi ile cikmali. Ozamana Fernandes'in lisansi cikartilir, Guti'nin ilk 11'de baslamasina gerek kalmaz. Orta sahada defans agirlikli olur, ama Fernades oyunu cift yonlu oynayabildigi icin, Guti'den fazla kostugu icin ve daha guclu oldugu Guti buyuk kayip olmaz. Trabzon'un orta sahasini oynatmassan yenersin, bana kalsa o maca su sekilde ciksak Trabzon'u orta sahada ezeriz, ama yinede dikine oynayabilen, ileri uctaki oyunculari gol pozisyonuna sokabilecek orta sahamiz olur

Necip--Ernst--Fernandes

Necip, Ernst, Fernandes hepsi dikine oynayabilen oyuncular. Aralarinda en defans agirlikli olan Ernst bile bazen muthis ara paslar veriyor. Necip cok kosan, teknik ve dikine oynayan bir genc, Fernandes orta sahada guclu ve oyunu iki yonlu muthis oynuyor. Guti'ye bu sekilde gerek kalmiyor. Orta saha klas'in yani sira FIZIK guclu olmasini isterim ben. 4-4-2 hayrani degilim.

Ama bunlar sadece kupa maci. Kupa macinda kucuk takimlar buyuk takimlari herzaman zorlar.

Dipnot; Toraman yerine Ersan oynamasi gerek.

-------------Cenk-------------

Hilbert--Sivok-----Ersan---Ismail

-----Necip--Ernst--Fernandes

-------Simao----Quaresma-----

------------Nobre--------------

Niye Nobre ? Sagbekimiz yok, sagbek alinmali, Hilbert orda oynayacagina ilerde Almeida oynar. :) Tabii yukardaki sadece kupa maci icin gecerli, orta saha, defansin onundeki 3'lu Trabzonun orta sahasini oynatmamali. Veya Sivok'u oynatmayin Ersan-Toraman'la cikmali ve Nobre yerine Almeida.

Gaziantep BB'ye yenildiler. Gaziantep BB gidip Trabzon'dan 1 puan aldı. 2 Maçta 4 puanları var. Trabzon 1. Gaziantep 2. olarak çıkar bu gruptan. Gaziantep Konya Torku Şeker Spor'u rahat yeneceği için; ayrıca Trabzonspor Beşiktaş'ı yener. Yani elenecek Beşiktaş :).

trabzonun manisa ile maçı var daha kazanacakları ne malum?

bizi inönüde yenecekleri ne malum?

bare elenecek demeyinde elenebilir diyin bizdebu gruptan lider çıkacaz yazın bir kenera sizde bunu

Mehmet abi senin bu düşündüklerini önce Teknik Direktör'ün düşünmesi gerekiyor. Sonra uygulaması. Oyuncuların da birbirine uyum sağlaması gerekiyor. Kadro kurmak herzaman güzeldir tabi ama takım olmuş bir Trabzon'u yenebileceğinizi sanmıyorum. En iyi ihtimalle 1 puan alırsınız diyorum.

Mehmet Oğuz dediklerinin çoğunda haklısında gutisiz bir orta saha düşünemem 90 dakika oynayamaz ama işte gördün bugün 2 asist bir gol ama bu yabancı sınırlaması benim aklımı bulandırdı eskiden tabatayı holoskoyu ferrariyi zapoyu finki oynatmaz derdik rahattıkda şimdi öyle bir durum varki almeida-quaresma-simao-guti-sivok-fernandes oyunda olsa yedekde bile sorun oluyor hilbert-ernst-bobo bu 3 adamdan biri tribüne gidecek allah schustere yardım etsin şu durumda yedekde olması gereken yabancıları bile yazamıyorum

Mehmet Oğuz dediklerinin çoğunda haklısında gutisiz bir orta saha düşünemem 90 dakika oynayamaz ama işte gördün bugün 2 asist bir gol ama bu yabancı sınırlaması benim aklımı bulandırdı eskiden tabatayı holoskoyu ferrariyi zapoyu finki oynatmaz derdik rahattıkda şimdi öyle bir durum varki almeida-quaresma-simao-guti-sivok-fernandes oyunda olsa yedekde bile sorun oluyor hilbert-ernst-bobo bu 3 adamdan biri tribüne gidecek allah schustere yardım etsin şu durumda yedekde olması gereken yabancıları bile yazamıyorum

Los Galacticos diyorsun yani :) 17'de 17 basliyor;)

bjk bu defans anlayışıyla kiev den fark yer hatta 2.metalist vakası bile olabilir simao ve almedia yı gören oldumu sahada olumlu bir iş yaptıklarını görmedim

Guti tek başına götürdü takımı. Bize gelicek dediği zaman bizim taraftarımız bu yaşında iş yapamaz diyordu. Ama adam oynuyor abi.

Şimdi gelirler bu mesajını alıntı yaparlar. Bizde Ernst var Fernandes var falan filan derler :).

Yok aslinda soyle diyecegim:

Trabzon bizi evinde kaleciye faul yapilan bir pozisyonda attiklari golle zar zor 1-0 yendi. Son dakikalarda 11 kisi defans yaptilar. O takim santraforsuz ve ayaginda top ezen tabatali holoskolu bir takimdi. TS o macla cikisa gecti.

Kupa maci inonude.

Bu maclada dususe gececekler

Bu arada TS nin abartilmamasi lazim. TS bildiginiz TS. Cok iyi hava yakaladilar ve bunun gazina gidiyorlar.

Burak Yilmaz gene ayni Burak, 3 metreden bos kaleye hala atamiyor. Yabancilarina maas veremiyorlar, hepsi kaciyor. Umut gene olmadik goller kaciriyor, selcuk ortayi cekiyor. Avrupaya ciksalar "bursadan farklari olmaz"

Üst Alt