# Zurab Khizanishvili - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Zurab Khizanishvili

Cevap: # Zurab Khizanishvili

Ya taktınız ismine ha:) Yeterki Galatasaray'ımıza faydalı olsun. Gerisi yalan.. Sonuçta şampiyonlar liginde falan oynamayacağız. Ligde ve UEFA'da işimizi görür bu adam. Rahat olun;) Bizim taraftarlar medyanın gazına gelip kimseyi beğenmiyor. Senderos'u,Neil'ı bile.. Sonrada istemedikleri isim geldiği zaman yazıklar olsun cart curt atıyorlar. Bunların olmaması gerek. Galatasaray taraftarı artık bazı şeyleri aşmalı..

ya taktınız ismine ha:) yeterki galatasaray'ımıza faydalı olsun. Gerisi yalan.. Sonuçta şampiyonlar liginde falan oynamayacağız. Ligde ve uefa'da işimizi görür bu adam. Rahat olun;) bizim taraftarlar medyanın gazına gelip kimseyi beğenmiyor. Senderos'u,neil'ı bile.. Sonrada istemedikleri isim geldiği zaman yazıklar olsun cart curt atıyorlar. Bunların olmaması gerek. Galatasaray taraftarı artık bazı şeyleri aşmalı..

+1905

üstünel'in bir forvet, bir orta saha toplam 2 yabancı alacağız demişti. bu söz çoğunluk tarafından "stoperle daha önceden anlaşılmış" şeklinde yorumlandı. ben de diyorum ki servetin transferi çıkmaza girdi ve o yüzden böyle bir söz söylendi. servet takımda kalsa zaten yabancı stoper transfer edilmeyecek. servet marsilya'nın listesinde 2.sıradaydı. 1.sıradaki diawara'yla marsilya anlaşmak üzere hem de daha makul bir fiyata. bu durumda marsilya servet'ten vazgeçebilirler diye düşünüyorum. deschamps'ın servet'i de istediği söyleniyor acnak lucho'ya da yüklü bir bonservis ödemeye hazırlanırken iki tane yüksek bonservisli stoper transfer ederler mi bilmiyorum bana etmezler gibi geliyor.

valla bu adamın ismini forumda bile görmek kanımı donduruyor,birde takımda görürsem herhalde dumur olurum

allaha yakın olsun bize uzak

Bunu alana kadar Trabzonspor'un ilk 11'ine giremeyen 2 stoperini alsak valla daha çok sevineceğim. Song - Giray Kaçar. Hatta Song'un durumu sorunluydu, alsak ya.

Song'u alacaklarına karşılık serbest bırakacaklar sanırım. Ama yeni hocalarının görüşü önemli. Bırakmak istemeyebilir.

Yapmayın arkadaşlar ne Song artık ya bırakın onlar daha kaliteli futbolcularla ilgileniyoruz bu oyuncuda abarttığınız kadar kötü değil hatta kötü değil niye bu kadar yerden yere vurduğunuzu analamadım.

Yapmayın arkadaşlar ne Song artık ya bırakın onlar daha kaliteli futbolcularla ilgileniyoruz bu oyuncuda abarttığınız kadar kötü değil hatta kötü değil niye bu kadar yerden yere vurduğunuzu analamadım.

1 kere seyrettin mi Khizanishvili'yi çok merak ediyorum.

Az bile söyleniyor burada, sakat bir G. Zan'ı bile tercih ederim bu adama. Yüz yılın en kötü transferi olur...

Ha bir de yok "Premier Lig'de oynuyor adam, o kadar kötü olsa oynatmazlar" şeklinde teori saçmalayanlar da ufak atsın, EPL'de o kadar gereksiz oyuncular var ki. Zaten bu adam da çok az oynayabiliyor...

Ha bir de yok "Premier Lig'de oynuyor adam, o kadar kötü olsa oynatmazlar" şeklinde teori saçmalayanlar da ufak atsın, EPL'de o kadar gereksiz oyuncular var ki. Zaten bu adam da çok az oynayabiliyor...

Edit'im idi ancak geç kalmışım...

Edit'im idi ancak geç kalmışım...

Kaçamak laf atma gel bana yaz direk çok boş oyuncu olabilir İngiltere de bu benim fikrim gelsin yararlı olur sen beyenmeye bilirsin.

Lafım sana değildi direk olarak, senin mesajından önce editle düzeltmiştim ama sen yazmışsın benim editimden önce.

Gelsin de gör "beyenmeyi", beğenmemeyi...

Zaten hiç ihtimal vermiyorum gerçekten bu adamla ilgilendiğimize, öyle bir aptallık yapmaz transfer komitemiz...

Görünüşe göre servet Galatasaray'da kalmaya devam edicek ki bence bu olumlu. Emre Güngör'le birlikte oynadıklarında oldukça sağlam bir ikili oluyorlar. Yedek olarak da Semih ve Gökhan'la beraber bu sene stoper sıkıntısı çekmeyiz.

Herkesin aksine sağ bek transferinin kesinlikle gerekmediğini düşünüyorum. Orda Serkan ve Sabri var. Her şeyden önemlisi Uğur'umuz geri döndü.

Bize lazım olan çok iyi bir orta saha ve çok iyi bir sağ açık. Bu isimlerden sağ açık umarım Dos Santos olur. Babel veya Quresma kadar gösterişli bir oyunu olmasa da Rijkaard tarafından belli bir noktaya getirildiği için oynatmak istediği oyuna kolay adapte olur. Orta saha için ise çok alternatif var. Eminim buraya çok iyi bir oyuncu bulmakta zorlanmaz Galatasaray yönetimi.

beyler bence bu haberlere hiç takılmayın yönetim yine sürpriz bir oyuncu getirecek kimsenin tahmin etmediği biri olcak bence

Üst Alt