2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı

Adam futbol başarısından vuracak değil ya. Riva, Florya arazileriyle ilgili yetkiler vs vs bunlarla ilgili gelecek kaygılarım var, ayrıca Erden Timur olmadan siz bir hiçsiniz demeye getiriyor.

Ki haksız sayılmaz. Geçtiğimiz iki yılın başarısı Erden Timur'a aittir.
Daha önce Dursun Özbek dönemini hep birlikte yaşamadık mı ? Yaşadık.
Kendi otelinde konaklandı diye faturasını kulübe göndermedi mi bu adam zamanında
Dursun Özbek'in şahsına hiçbir zaman güvenmem açıkçası

Adam futbol başarısından vuracak değil ya. Riva, Florya arazileriyle ilgili yetkiler vs vs bunlarla ilgili gelecek kaygılarım var, ayrıca Erden Timur olmadan siz bir hiçsiniz demeye getiriyor.

Ki haksız sayılmaz. Geçtiğimiz iki yılın başarısı Erden Timur'a aittir.
Daha önce Dursun Özbek dönemini hep birlikte yaşamadık mı ? Yaşadık.
Kendi otelinde konaklandı diye faturasını kulübe göndermedi mi bu adam zamanında
Dursun Özbek'in şahsına hiçbir zaman güvenmem açıkçası
Rezan dönemini yaşamadık mı peki?

Bunu dedi. Aynı zamanda Aysal Sportfi AŞ'nin başı olacak dedi şimdi soruyorum bu ikisi aynı anda nasıl olacak? Bu çelişki değil midir?
Seçim malzemesi olarak Ünal Aysal'ın adını kullanıyorlar. 80+ adamın ne işi olur Sportif AŞ ile? Ama bir şeyden eminim bu ekip kazanacak olsa Rezan'ın olduğu yerde Erden Timur kesinlikle görev almaz. Aleyhine bir şey söyleyemeyecekleri için güzelliyorlar mecbur.

Rezan dönemini yaşamadık mı peki?
Rezan başkan adayı değil ki
Ben başkan adaylarını değerlendirmekle yükümlüyüm taraftar olarak
Ha yanındakilere bakacak olursak en azından CL'de çeyrek final gören efsane bir ekip oluşturan Ünal Aysal var

Tekrar söylüyorum benim gözümde Erden Timur hepsinden daha değerli
Nerede yer alırsa ben de o başkanın seçilmesini isterim

Bir değerlendirme raporu falan yaptırdılar sandım bunlar saçma sapan karşılaştırma yapmışlar. Maliyeti neye göre hesaplamışlar hala anlamadım Erden Timur kendi açıklamasını örnek veriyor ama adamın 10 milyar TL dediği ki o dönem dolar 20 TL civarı hesapladığımızda 500 milyon dolar yapıyor yapıyor bunu ne hikmetse atlıyor kendisi? Detaylı araştırma değerlendirme raporu falan aldılar falan diye düşünmüştüm bende hatta kendileri projelendirmiştir vb. gibi şeyler beklemiştim. Hayal kırıklığı tek doğru sorusuna gelecek olursakta Bankalar Birliği meselesi bana göre en doğru sorusu ve eleştirisi buydu bunu Dursun Özbek açıklamalıdır.

Rezan başkan adayı değil ki
Ben başkan adaylarını değerlendirmekle yükümlüyüm taraftar olarak
Ha yanındakilere bakacak olursak en azından CL'de çeyrek final gören efsane bir ekip oluşturan Ünal Aysal var

Tekrar söylüyorum benim gözümde Erden Timur hepsinden daha değerli
Nerede yer alırsa ben de o başkanın seçilmesini isterim
Aysal'ın diğer dönemi neden yokmuş gibi davranıyoruz hani futbolu kendi yönettiği dönemi. Ali Dürüst ve Öztürk'leri kovduğu dönemi. Özbek ne kadar güvenilmezse Aysal'da o kadar güvenilmezdir bu pencerede. İkisi de yönetimdeki yanındaki adamlara göre iyi veya kötüler.

Tirali ve onların yaptığı mevcut yönetimle de kontak kurup okey aldıkları şeye de konmuş Süheyl bey kendisi de burada vardı yalnız bunu kullanmak ayıp olmuş biraz çünkü bu yönetimler üstü bir şeydi.

Son olarak Süheyl beyin listesine iyi niyetinden şüpheliyim. BB olayını sorması ve eleştirmesini son derece haklı buluyorum. umarım ki ben yanılayım da onlar ve GS'ye fayda sağlarlar. Basketbol spor kompleksi için sponsorları hazırsa umarım seçimden seçilmezlerse de o sponsorları devreye sokarlar ve Aysal'ın verdiği sözler gibi ortadan kaybolmaz.

Süheyl boş herif ama floryayla ilgili söyledikleri skandal eğer doğruysa

300-400 m dolar nere 900m dolar nere

Floryada m2 fiyatı dolar bazında ne kadar bilen var mı toplam inşaat alanıyla çarpıp doğru rakamı kendimiz bulalım

Üst Alt