GSC Haber - Dursun Özbek: "Baş ahlaksız Ali Koç..." - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dursun Özbek : Ali beye sen kimsin dedim ya. haddini bil otur aşağıya dedim. tık çıkmadı...

toplantının içine ettin dursun.

adam sana anlatma diyor. sen iskonto ederek anlattım diyorsun. off offff!

Erden Timur: "Yunus Emre'nin çok güzel bir sözü var; 'Derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş diye' en iyisi bu sözle kapatalım."

Konuşmasında sıkıntı olup olmaması da önemli değil ki. Sonuç alınmaması sıkıntı kaç olay oldu kaç şikayet oldu ama devletin görevlileri görevlerini yapmıyor. Süheyl Batum mesela o başkan oldu diyelim hatta herhangi bir X diyelim kim ne nasıl durdurabilir bu olayları? Emniyet görevini yapmıyorsa orada ki polisler durdurmak yerine eşlik ediyorsa, savcılar ve bakanlar sus pus takılıyorsa o kişi ne yapabilir? Batum'da mesela bu gün her normal insan gibi gitmiş şikayetçi olmuş daha fazlasında ne yapabilir? Taraftarı oraya çağırsın falan diyen arkadaşlar tutki çağrıldı yapıldı orada bir silahlı adam taraftara ateş etti orada olacakları akacak kanı düşünüyor muyuz?

Bu adamlar 80 milyonun önünde taraftar dövüp ceza almadı ülkedeki adaletsizlik ve ahlaksızlığı dursun ozbekin üzerine yıkmayı doğru bulmuyorum... Ozbek ne yapsın iste çıkıp vursun mu ali koçu devlet dokunamiyor herife

Boykot çağrısı yapmaya bir tarafın yemedi. Söyleyeceklerini ali koç'a önceden onaylatmış bile olabilir. Dün bir haltlar döndü zaten, bu kadar rezil olunmaz ya. Burak Elmas dönemini arattın allah kahretsin

Üst Alt