GSC Haber - Galatasaray, Tetê ve Zaha İçin Gelen Teklifleri Değerlendirecek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Tetê ve Zaha İçin Gelen Teklifleri Değerlendirecek

Galatasaray'da Tetê ve Wilfried Zaha kararı - Transfer teklifleri var |  Transfermarkt

Galatasaray'ın kanat oyuncuları Tetê ve Wilfried Zaha için gelen tekliflerin değerlendirilmeye alınacağı belirtildi.

TRT Spor’da yer alan habere göre, Galatasaray'da yeni sezon planlaması yapılmaya başlandı ve sarı-kırmızılı ekipte takımdan ayrılacak futbolcular yavaş yavaş netleşiyor.

Haberde, sezon başında Crystal Palace'dan transfer edilen Wilfried Zaha'nın beklentilerin altında kaldığı ve Galatasaray’ın bonservissiz transfer ettiği Fildişili futbolcudan önemli bir gelir elde etmeyi hedeflediği aktarıldı. İngiltere ve Suudi Arabistan'dan birkaç takımın Zaha ile ilgilendiği ve yönetimin teklifleri değerlendireceği ifade edildi.

Haberin devamında, takımdan ayrılması beklenen bir diğer oyuncunun Tetê olduğu ve Brezilya ligi ekiplerinden Palmeiras'ın Tetê’ye ilgisi olduğu iddia edildi. Galatasaray yönetiminin ise oyuncuyu başka bir takıma kiralama ihtimalini de düşündüğü belirti

Bu saatten sonra tazminat çıkmaz gibi duruyor.Hukukçular günlerce uğraştılar.Birde savaş mücbir sebep olayı vuku buldu.Shaktar'ın pek tutunacak dalı yok gibi ama bellide olmaz.

Renktaş bu tazminat muhabbetleri genelde yıllar sonra bir anda ortaya çıkıyor ve yüksek ihtimalle sonunda Türk takımları para ödüyor. Ben maalesef bekliyorum olumsuz bir sonuç işin içinde Ukrayna da olduğu için

Zaha bizde olmadı diye her yerde olmayacak gibi bir olay yok zannımca.Gittiği klüpte kendini kabul ettirirse kral bile olabilecek kapasitede.Bu nedenledir ki kesinlikle piyasası olduğunu düşünüyorum.
Tete'de 10 milyona gider gibime geliyor.Zarar etmeyiz inşallah.Birde Oliviera giderse "ki gitmeli" çok iyi kazanç elde etmiş oluruz.

Renktaş bu tazminat muhabbetleri genelde yıllar sonra bir anda ortaya çıkıyor ve yüksek ihtimalle sonunda Türk takımları para ödüyor. Ben maalesef bekliyorum olumsuz bir sonuç işin içinde Ukrayna da olduğu için
%100 haklısın ama dediğim gibi mücbir sebepten dolayı pek birşey tutturabileceklerini düşünmüyorum.Ölüm kalım mücadelesinden girerlerse sanırım pek tuzlu olmaz.Beni esas düşündüren 300.000 euroluk oynayıp 2.5M euro kazanması.

Zaha dan yüksek bir bonservis kazanacağımızı düşünmüyorum. İmza parasını alabilirsek iyi. Kalitesi değil sebep, iki tarafın da birbirinden vazgeçmek istediği belli...

Zaha dan yüksek bir bonservis kazanacağımızı düşünmüyorum. İmza parasını alabilirsek iyi. Kalitesi değil sebep, iki tarafın da birbirinden vazgeçmek istediği belli...
Aslında birşeyler yapmak istedi ve buna dair pasajlarda sundu ama mental olarak öncelikle kendisiyle sonra Okan hoca ile arızalı hale geldi buda başarısını engelledi.Uzun zamandır buda herşeyi engelledi.Onyekuru'daki rahatlık zaha'da olmuş olsa:) şimdi çok daha farklı şeyler konuşuyor olurduk.Demem o ki bizde olmadı.Yolu açık olsun.

zaha'yı bana verin sabah aç karnına öğlen tok karnına akşam da yemekten sonra 3 öğün basayım falakayı bak gör nasıl tabanı yarık it gibi koşup oynuyor.
lükse bak ya . herifin oğlu kulaklığı takıp kulubede maç izlesin diye bir çuval para veriyoruz çıldırıyorum.
kimyası tutmadı olmadı uyum sağlayamadı lafları boş işler boş laflar.
elin oğlu transfer olduğu gün ilk 11 çıkıp gol atıyor bizde tatavata

Üst Alt