GSC Haber - Galatasaray, Tetê ve Zaha İçin Gelen Teklifleri Değerlendirecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Tetê ve Zaha İçin Gelen Teklifleri Değerlendirecek

İmza paralarını iade etsinler, nereye isterlerse gitsinler.

Bu kiralık işlerinden de tiksinti geldi artık. Kiralandığı yerde takip edilip sonraki sezon yararlanma ihtimali olan biri -belki Emin hariç- yok içlerinde; hep satılamadığı için mecbur kalınıyor. İş bitirici menajerler devreye sokulmalı, Gardi' nin keyfine bırakılmamalı...

Galatasarayda süre alan her türlü gelişiyor teteyi 1 yıl daha tutardım şahsen. Boey, Barış, Nelsson mecburiyetten oynatılıp vazgeçilmez oldular. 24 yaşında adamın elimizde patlayacağını sanmıyorum seneye de satsak maaş+imza primini amorti eder. Şu zahadan kurtulalım da önce.

Wilf'e ligdeki kritik katkılarından ötürü plaket verilip teşekkür edilecektir diye düşünüyorum.
Tet ise 1 sezon daha değerlendirilmeyi hakediyor, pozisyona girebilen bi herif ve daha genç, iyice adapte olduğu taktirde faydalı olabileceğini öngörebiliriz.
Kanatlar
Barış - Kerem
Ziyech - Tet olarak finalize olabilir

Dogru olanda bu, ikisinden pek faydalanamadik, yeni sezon icin daha güclü takim kurmak adina bazi oyuncularla yol vereceksin

Zaha Ndombele'den sonraki hayal kırıklığım.

gerçi çok fazlada üstüne yürümemek lazım adam kariyeri boyunca hep açık takımlara karşı geçiş hızlı hücumuyla ismini duyurdu.

bizim tkım hücum edince herkes karşsında 2 kişi buluyor . o açıdan çok ezmiyorum.

bendeki problem - aidiyat göstermeyen (tabi zorunda değil kimse) futbolculara çok ısınamıyorum. Lüks içinde yaşatıyor kulüp sonuçta - biraz umursamaz geliyor bana.

şimdiye kadarki maliyetinin 1 2 üstünü bulursa İngiltere'ye dönmesi hayırlı olur.

Tete için - biranda tüm kanat oyuncularını listeden silmemek lazım. Ortasahada NET 8 ve +1 takviyeyle belki bir şeye dönüşür. Veriğine göre maaşı rezalet bir denge ama . güzel teklife o açıdan hayır denmez.

Üst Alt