Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-0 Udinese | İptal | 25 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-0 Udinese | İptal | 25 Temmuz | Smart Spor

İşte sahaya bomba atınca Dünyanın en iyi taraftarı olduğunu sanan beyinsiz Ultraslan Yüzünden maç zevkimiz yarım kaldı.. ne guzel oynuyorduk halbuki !!

Evet oradaki bie vatandaş kıçını gerçekten açmıştı nedeni buymuş demek ki maç oynanıyor adam orasını açmış dönmüş demek ki kıçıyla Gülüyor sağol kardeş aydınlattın bizi

Sent from my iPhone using Tapatalk
Benim o hareketi hakli tasvip ettigimi nerden cikardin. Benim tek sorunum butun gurbetcileri ozellikle Almanyada ki gurbetcileri ayni kefeye koymaniz. Yoksa yapilanlar tabiki cahillik ve barzoluk dur ama malesef Turkiyede cahillik bundan better noktada ?

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Su konuya siyasi malzeme yapmaya calismayin.

Net uyaridir

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kale arkasındakiler bir eğlence bulurlar kendilerine ya hiç olmazsa stadın yanında yüksek ses müzik eşliğinde bmwleriyle "yanlarlar".

Olmuyor bilader ? Sanırım yıl 2007 ydi. Ali Sami Yen'de olaylı GS - FB derbisi. Tarihe su savaşları olarak geçen. Ben o maçtan sonra, hatta daha net konuşmak gerekirse biz TT Arena ya taşındığımızdan beri tek bir olaylı maç görmedim. Sadece bizim stadda değil, 5-6 yıldır hiç bir stadda olaylı maç görmedim.

NOT : Şampiyon olduğumuz maç sonrası yanan Kadıköy ve yine Olimpiyatta oynadığımız BJK deplasmanında "maç sonunda" taraftarların yaptığı taşkınlıklar hariç.

Senin anlayacağın, Türkiye'de senelerdir olaylar yüzünden maç iptal olmadı. Ne varsa oradakiler yüzünden oluyor. Üstüne alınma.
Eskiden forumdaki adın Onur muydu?

Bizler sözde değil yürekten, damardan, Al yuvarlardan, akyuvarlardan ve gönülden Galatasaraylıyız da senin insan olduğundan şüphe duymaya başladım.

Üst Alt