Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-0 Udinese | İptal | 25 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-0 Udinese | İptal | 25 Temmuz | Smart Spor

Twitter'a falan da Ultraslan gömer, miker falan yazıyorlar. Yemin ederim beyni yok bu heriflerin. Bu andavallar yüzünden yurtdışında çıtkığımızda bizde Türk'üm demeye utanıyoruz(sözüm her gurbetçi için değildir)

Şu anda maç dan yazıyorum.
Hahaha udinese li taraftarlar g.t oldu ...sesimizi gösterdik herkese.

Bir Meşale de ben atdın.
Avrupa Avrupa Duy sesimiziiiiiiiii

Bize ban yedirtme ağır söveriz bak çocuk. Siz galatasaraylımısınız lan. Şu kulübün yakasından düşün ne faydanız var bu takıma ne.sizin yüzünüzden Avrupa'dan terörist muamelesi görüyoruz!

Sent from my iPhone using Tapatalk

helal olsun taraftara tepkisini mesalelerle gösterdi takima son dönemdeki olaylar yüzünden, gercek yönetimin taraftar oldugunu anlamali artik bazilari.
ayrica kimse bana iyi oynadik demesin macin basindan beri sabrinin basarisiz ortalarina zor dayandim.

Benim o hareketi hakli tasvip ettigimi nerden cikardin. Benim tek sorunum butun gurbetcileri ozellikle Almanyada ki gurbetcileri ayni kefeye koymaniz. Yoksa yapilanlar tabiki cahillik ve barzoluk dur ama malesef Turkiyede cahillik bundan better noktada

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Valla kardeşim ben genelleme yapmadım ama şu an sen yapıyorsun oradaki Türkler öyle maalesef deyince sen genelleme yapmış oluyorsun ama emin ol son sekiz senedir falan stadlarda en ufak şey olmuyor ha dışarıda çok oluyor saçmalıklar Türkiye'de ama Dünya'nın her yerinde oluor o olanlar ama şu stadda her maçta aynı şeyler olması tesadüf değil hangi akıl dandik maçta böyle bir şey yapar tabi aklı varsa zaten Avrupa'daki akıllı Vatandaşlarımız maçlara gitmiyor şu mallar yüzünden

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şu gereksizi uzaklaştırabilir misiniz.? Ben Galatasaray konusunda siyaset görmekten bıktım. Banane CHP'den Akp'den yeter yahu kalkmış bir de maval okuyor.

birkaç tanesinin azında siyah örtüler vardı ışıd milatını gibiydiler bunların savunulacak bir tarafı kalmadı avusturya ve almanyada artık hazırlık maçı oynanmamalı

Üst Alt