GSC Haber - Okan Buruk: "Hem takımın hem de benim performansım iyi değildi" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Hem takımın hem de benim performansım iyi değildi"

Ziyech’ın bu maçta hiç etkisi olmadı, ilk dakikadan belliydi, adam 70 dk oynadı. Ondan sonra kurtarıcıları soktun, Vinicius… adam top nedir bilmiyor, bizimki bunu sahaya sürüyor. Herkesde bi bozukluk vardı, Mertens ayağına gelen topu kontrol edemez haldeydi, Ayhan bin tane hatalı pas yaptı, say say bitmez. Hollanda kanalından seyrettim, adam bizi yerin dibine gömdü.

Belkide 1 musibet 1000 nasihatten iyidir. Şu maç gözümüze soktu artık.

Baris sacmalik neticesinde bir fiyasko var ortada, Bunun paydaslari ben sen degiliz ki ?

Hoca, yardimci hocalar, Erden, Baskan ve diger futbol ile alakali isimler. Onem sirasina gore siraladim. Birileri hesap versin, bak yazalim yeniden bu fiyaskolari;

- Angelinho
- Tete (maliyetine oranla fiyasko, verim cok dusuk hatta CL'den elenme sebeplerinden)
- Ndombele
- Aurier
- Genc Avusturyali eleman gecen seneki (ismini kasamayacagim simdi)
- Eyup (cok dusuk verim)
- Vinicous
- Zaha (maliyetine oranla fiyasko, verim cok dusuk)

Ekstra:
- Kohn (idareten, dusuk maliyet ancak yine de beklenti seviyemizin altinda bir kalitede, simdilik sans verelim)
- Ziyech (maliyetin oranla fiyasko, verim cok dusuk ancak yazmak istedim bir sure oynamadi bile)
- Bakambu (bence yine yanlis tipte bir transfer, ancak para kazandirdi o nedenle buraya yazalim).

Transfer tutmayabilir, pekala. Ancak, bu kadar da tutmama olamaz akla uygun degil zaten. Gecen sezonla ayni isimler tasiyor takimi, hala.

Baris sacmalik neticesinde bir fiyasko var ortada, Bunun paydaslari ben sen degiliz ki ?

Hoca, yardimci hocalar, Erden, Baskan ve diger futbol ile alakali isimler. Onem sirasina gore siraladim. Birileri hesap versin, bak yazalim yeniden bu fiyaskolari;

- Angelinho
- Tete (maliyetine oranla fiyasko, verim cok dusuk hatta CL'den elenme sebeplerinden)
- Ndombele
- Aurier
- Genc Avusturyali eleman gecen seneki (ismini kasamayacagim simdi)
- Eyup (cok dusuk verim)
- Vinicous
- Zaha (maliyetine oranla fiyasko, verim cok dusuk)

Ekstra:
- Kohn (idareten, dusuk maliyet ancak yine de beklenti seviyemizin altinda bir kalitede, simdilik sans verelim)
- Ziyech (maliyetin oranla fiyasko, verim cok dusuk ancak yazmak istedim bir sure oynamadi bile)
- Bakambu (bence yine yanlis tipte bir transfer, ancak para kazandirdi o nedenle buraya yazalim).

Transfer tutmayabilir, pekala. Ancak, bu kadar da tutmama olamaz akla uygun degil zaten. Gecen sezonla ayni isimler tasiyor takimi, hala.
Sana birşey soyliyim mi barış Alper patlamasa şampiyonluk gitmişti. Geçmiş oyuncuları gec

Okan hocam şu maça 70 dk nasıl dayandın Karagümrük maçından takımın durumu belliydi niye müdahale etmedin başkandan Erdem Timur a herkes futbolcularla yatıp kalkmalı yoksa bu ruh haliyle işimiz zor

Dusunuyorum da, cok net Ziyech ile baslamazdim mac boyle gecti gitti gorduk diye degil. Mantiken zaten yapmamak gerekiyordu. Adam bildigin etkisiz elemandi, toplamadaki/cikarmadaki sifir gibi.

Orada BAY, diger kanadinda da Zaha yada Kerem A. ile baslasan bundan daha kotu olmazdi. Ziyech'i de duruma gore ortasahaya alabilirdik pekala. Ya BAY bek'e ve Kaan ortaya gibi.

Dusunuyorum da, cok net Ziyech ile baslamazdim mac boyle gecti gitti gorduk diye degil. Mantiken zaten yapmamak gerekiyordu. Adam bildigin etkisiz elemandi, toplamadaki/cikarmadaki sifir gibi.

Orada BAY, diger kanadinda da Zaha yada Kerem A. ile baslasan bundan daha kotu olmazdi. Ziyech'i de duruma gore ortasahaya alabilirdik pekala. Ya BAY bek'e ve Kaan ortaya gibi.
Haftaya torreira Berkan oynayacaksın. Demirbayla asla oynayamazsin. Birde sakatlığı vardı diyor hocam. Ula ozaman niye oynatiyorsun. Ziyech haftaya cezalı zaten. Son maçlarda eyvallah skora katkı verdi ama Arabistan'a satmamiz lazim

Ilk kez hocayi bu sekilde gordum. Ismail Kartal'vari bir aciklama yapmis. Cok talihsiz.

Vucut dilinden sokta oldugunu anlayabilirsiniz. Hocam umarim bundan cok buyuk bir ders cikarirsiniz.

Onumuzdeki hafta alinacak sampiyonluktan sonra bu kaza unutulur. Ama eger ki sampiyonlugu buradan verirseniz hocalik kariyeriniz, en azindan ust seviyede sona erer. Bakalim takimi finale nasil hazirlayacaksiniz...

Fenerbahçe taş gibi hazırlanmış, biz ise her türlü şampiyonuz havasında pamuk gibi hazırlanmışız. Ders alacaksak hayırlı bir yenilgi olur, almazsak ve yine izin verirsen o zaman konya maçı da sıkıntılı geçer.

Transferler falan rezalet hala burak elmas dönemi fatih hoca transferlerinin ekmeğini yiyoruz onları da satarak bitirecez yavaş yavaş. Yıldız transferleri yaşlı bu takim nasil tekrar revizyona gidecek merak ediyorum gerçekten.

Üst Alt