GSC Haber - Süheyl Batum: “Türkiye'de futbol tamamıyla hukuk dışı oynanıyor“ - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Süheyl Batum: “Türkiye'de futbol tamamıyla hukuk dışı oynanıyor“

Ben Ali Koç’un yerinde olsam Galatasaray başkanlığına aday olurdum adam başarmak istediklerini Fenerbahçe gibi cenabet ve akılsız bir camiada başaramadı ,sportif başarı olmadığı için taraftar ile bütünleşemedi. Aradığı ortamı burda bulabilir , Galatasaray normları ona kısa sürede nasıl başkanlık yapması gerektiğini de öğretir , dursun bile öğrendi

galatasaraylı güzel hatun göster olayım

7ba2f013c6f97b131f09dfc6407eae04.jpg
4b4b12509bab8a6771cc5cffd08b6662.jpg

Erden timur’la calismayacak ama onun yerine 85 yasindaki paraya ihtiyaci olan aysal’i sportif as’nin basina gecirecek

Üstüne bir de maas baglayacak

Aysal da itibar adi altinda sacma sapan insanlara maas baglayacak

Sonra batum beyfendi cikar konusur yine Galatasaray’in cikarlari florya söyle böyle diye

“Artık Riva bitti, Mecidiyeköy’e ne olduğu belirsiz ama Galatasaray’ın bir tane aseti kaldı, Florya. Kimse, ‘Ama Icardi ne güzel gol attı bak’ diyerek Galatasaray’ın geleceğini tehlikeye düşüremeyecek. Kazansak da kaybetsek de tarihe geçtik”

Bu burada ne anlatmış yav. Ne acayip bir paragraf. Ne yani icardiye 10 milyon harcadık o da bizi ş.ligine sokup 35 milyon kazanmamızı sapladı diye zarar mı etmiş oluyoruz.
Bu gelirse belması mumla ararız, anayasa, hukuk diyerek seçime de gitmez.

Üst Alt