GSC Haber - Süheyl Batum: “Türkiye'de futbol tamamıyla hukuk dışı oynanıyor“ - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Süheyl Batum: “Türkiye'de futbol tamamıyla hukuk dışı oynanıyor“

2-3 konusmasini dinledim, hic bir projesi ve plani yok. Sadece Dursun ve ekibini elestiriyor. Boylelerinden uzak durmak lazim.
Bunları Bütçe Genel Kurulunda niye demedi? Hala anlamadım orada dese daha ciddi olur ve karşı taraf direk orada cevaplamak zorunda kalacaktı. Sonra aday olduğunda da kimse 1 günde nereden çıktı bu diye sormazdı eli daha güçlü olurdu.

İcardi örneği vermesi hiç hoşuma gitmedi.

İcardi’yi takımdan göndereni barındırmayız.

Kendisi gerçek bir Galatasaray ikonudur.

Ayrıca Süheyl Batum, gram sempatin yok. Sen kim başkan olmak kim? Hadi yürü git saçma sapan açıklamalar ile şampiyonluk öncesi kafa karıştırma, insanın canını sıkma.

Böyle adamlardan hayır gelmez, konuştukça zarar veren değil yarar sağlayanı gerekiyor.

Bu adamın ali koç ile bağlantısı vardı değil mi? O da floryadan bahsedip detayını anlatmıyordu. Bu herifte tehlikeli.

Bu adamın ali koç ile bağlantısı vardı değil mi? O da floryadan bahsedip detayını anlatmıyordu. Bu herifte tehlikeli.
Sanmıyorum öyle bir bağlantısı olsun ama kendisi ve yönetiminde olan Rezan beyin Uğur Dündar ile pek çok kez program yaptığı biliyoruz Sözcü, Halk Tv'de falan yakınsa Uğur Dündar'a vardır bir yakınlığı.

Üst Alt