16/17 H:17 | Osmanlıspor 0-2 Beşiktaş | MS | 16 Ocak - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:17 | Osmanlıspor 0-2 Beşiktaş | MS | 16 Ocak

Derbi karnesi yetersizmi ? Benim hatirladigim bi FB deplasmaninda maglub oldu, baska ? Sizde taktiniz JOR a haa..

Bu arada millet bize salliyor ya adamlar bize oynadiklari gibi tam kadro BJK ye oynasalardi gorurdum ben kargalari... Surayi okuyanda BJK Barca gibi oynuyor sanacak... Babel da fos cikti Q7 trip cekti adamlarda suan bi Talisca var elle tutulur...
Bizim kanatlar bunlarin bekleri delik desik eder... Sneijder defansin arkasina biraksin, solda Bruma sagda Garry, yakala yakalabiliyorsan...

Abartmayin su kargalari, TT Arenada doser geceriz...

Galatasaray 0-0 Fenerbahçe
Galatasaray 0-1 Beşiktaş
Galatasaray 1-0 Fenerbahçe
Beşiktaş 1-1 Galatasaray (Penaltılarda 0-3)
Beşiktaş 2-2 Galatasaray
Fenerbahçe 2-0 Galatasaray

Karnesi bu,iyidir veya kötüdür demiyorum.

Derbi karnesi yetersizmi ? Benim hatirladigim bi FB deplasmaninda maglub oldu, baska (trabzon macinda maglubiyet hakkimiz degildi, en az beraberlik hak etmistik ama olur oyle kazalar) ?

Sizde taktiniz JOR a haa..

Bu arada millet bize salliyor ya adamlar bize oynadiklari gibi tam kadro BJK ye oynasalardi gorurdum ben kargalari... Surayi okuyanda BJK Barca gibi oynuyor sanacak... Babel da fos cikti Q7 trip cekti adamlarda suan bi Talisca var elle tutulur...
Bizim kanatlar bunlarin bekleri delik desik eder... Sneijder defansin arkasina biraksin, solda Bruma sagda Garry, yakala yakalabiliyorsan...

Abartmayin su kargalari, TT Arenada doser geceriz...

Gecen sezon evimizde kaybettigimiz bjk macinda(tt arena'da bjk'ya karsi ilk maglubiyet) teknik direktor riekerinkti

TT Arena'da derbilerde bambaşka bir havaya büründüğümüz gerçek,2010-2011 ve 2015-2016 gibi sezonlarda yenemesek bile kazanacak şansları elimize geçirmiştik.Zaten bu 2 sezon dışında yarışta olduğumuz sezonlarda hep kazandık.Yine kazanmamamız için bir sebep yok,bence Fener'i de Bjk'yi de yeneriz.
Geçen sezon taraftar rezilliğini biliyosundur stad boş bjk şampiyonluğa gidiyo bala kazanmışlardı.
Bu sene rakip taraftar geldiği için hadi doldurmayalımda görelim.
O maça GİDİLECEK !
Bjk'yi sahaya gömeceğiz

TapaTalK

osmanli bjk ile osmanli GS maclarindaki farki sadece bjk ile GS farkina mi baglamak lazim ?

Yani osmanli o zaman etkisiz eleman , tamamen dumduz her mac aynisini oynuyor manasi cikar . birisi yazmis , resmen sarhos gibilerdi , fb macinda da gorduk osmanliyi ,gayet dirilerdi

Sizin dediginiz gibi olay sadece bjk farki denecek bir sebebe bagli olsaydi bjk nin 2-3 puan kaybiyle 17 de 15 mac kazanmis filan olmasi lazimdi , adamlar hepi topu 2 puan onumuzdeler, nasil tek sebep bizle bjk arasindaki fark olur

besbelli kotuydu osmanli

Bi Fatih Terim'in son gelisinde evimizde oynadigimiz derbi karnesine bakin ne demek istedigimi ondan sonra anlarsiniz

Geçen sezon taraftar rezilliğini biliyosundur stad boş bjk şampiyonluğa gidiyo bala kazanmışlardı.
Bu sene rakip taraftar geldiği için hadi doldurmayalımda görelim.
O maça GİDİLECEK !
Bjk'yi sahaya gömeceğiz

TapaTalK

Boş dediğinde de 26-27 bin taraftar vardı yanılmıyorsam,Fener'in falan şampiyonluğunu umursamayıp kazanmak da istemiştik ciddi ciddi hele ilk yarıda,ama olmadı daha fazla isteyen onlardı neticede ve kazandılar,zaten o tarz bizim iddiasız olduğumuz maçlar dışında puan alabileceklerini sanmıyorum.1-0 gibi bir skorla alırız 2 derbiyi de.

Osmanlı başkanı:bjk ye şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum diye açıklama yaptı.

Bu saatten sonra başka söze gerek yok.
Şampiyon belli.

SARI-KIRMIZI!

Galatasaray 0-0 Fenerbahçe
Galatasaray 0-1 Beşiktaş
Galatasaray 1-0 Fenerbahçe
Beşiktaş 1-1 Galatasaray (Penaltılarda 0-3)
Beşiktaş 2-2 Galatasaray
Fenerbahçe 2-0 Galatasaray

Karnesi bu,iyidir veya kötüdür demiyorum.

Adam su kisa surede 5 derbimi oynadi? Vay anasini sayin seyirciler... Pardon o zaman ama 2 tanesi TT de oynamisiz 3 tanesini deplasmanda oynamisiz... Soyle bakinca kotu gibi duruyor haklisiniz ama deplasmandaki derbilerde maglub olabilirsin ama dedigim gibi kotu gibi duruyor ama BJK maci Chedjou saolsun mesela (kisisel hata, JOR napsin buna?)

Neyse ne kargalar Barca nede biz o kadar sizin dedigin kadar kotuyuz... Bu orta saha ile adam ilk yarida 36 puan topladi... Ben hala guveniyorum JOR a... Orta sahada Lescuk u kesip Tolgayi oynatsin defansda da Chedjounun yerine adam akilli bi stoper alirsak, oyariz biz bu kargalari TT de (Poldi giderse adam akilli bi forvette lagzim ama gitmezse Poldi forvette oynar o macta).

Bizim mac sonrasi Ahmet Gökcek durduk yere bizi elestirmisti kücümseyerek.

Demin cikip Besiktas önemli 3 puan aldi, sampiyonluk yolunda basarilar dedi sakince.

Adam su kisa surede 5 derbimi oynadi? Vay anasini sayin seyirciler... Pardon o zaman ama 2 tanesi TT de oynamisiz 3 tanesini deplasmanda oynamisiz... Soyle bakinca kotu gibi duruyor haklisiniz ama deplasmandaki derbilerde maglub olabilirsin ama dedigim gibi kotu gibi duruyor ama BJK maci Chedjou saolsun mesela (kisisel hata, JOR napsin buna?)

Neyse ne kargalar Barca nede biz o kadar sizin dedigin kadar kotuyuz... Bu orta saha ile adam ilk yarida 36 puan topladi... Ben hala guveniyorum JOR a... Orta sahada Lescuk u kesip Tolgayi oynatsin defansda da Chedjounun yerine adam akilli bi stoper alirsak, oyariz biz bu kargalari TT de (Poldi giderse adam akilli bi forvette lagzim ama gitmezse Poldi forvette oynar o macta).

Bireysel hataya bir sey yapamaz ama bireysel hatayi defalarca yapan adami oynatiyorsa o zaman kendisi kabahatlidir. chedjou nun vukuatlari ,semih in vukuatlari saysak forum kitlenir , super kupa macinda onu yapti yine oynatti , 2 gol yedirdi bjk macinda yine oynatti , son tuzla maci

daha arada da gol olmayan (veya belki olan) bir cok mac ve pozisyon cikar

sen hala yanlis giden seyi tekrarlarsan kusura bakma da hatali olan oyuncu degil sensindir artik

elli kere soyledik , semih ile chedjou yu oy nat ma !

Gecen sezon evimizde kaybettigimiz bjk macinda(tt arena'da bjk'ya karsi ilk maglubiyet) teknik direktor riekerinkti

Gecen sezonki bizim kadroyu ve 3. TD olmasini atlamisin sanirim... Neyse haklisin Fatih Terim hic derbide maglub olmadi :hat:

En cok uzuldugum sey milletin ekmegine yag surmemiz... Adamlar zaten nerden vurabiliriz su Galatasarayi diye ariyorlar... Mesela bizde mac 20 saniye uzadi diye kiyameti koparanlar dunku 1.5 dk ya seslerini bile cikarmiyorlar... Biz boyle kostek olursak Fatih Terim degil Mourinho, Guardiyola, Klopp gelse bizden cacik olmaz...

Ben bir yorum yapmadım zaten.Sadece karne bu dedim,bu sezona takılı kalma yani.

Tamam beyler bu kadar trolluk yeter kendi isimize bakalim 25. Hafta söyle olur böyle olurcular kafa karistirmasin

Trollere de sampiyon cimbom yazdiracagiz

Bireysel hataya bir sey yapamaz ama bireysel hatayi defalarca yapan adami oynatiyorsa o zaman kendisi kabahatlidir. chedjou nun vukuatlari ,semih in vukuatlari saysak forum kitlenir , super kupa macinda onu yapti yine oynatti , 2 gol yedirdi bjk macinda yine oynatti , son tuzla maci

daha arada da gol olmayan (veya belki olan) bir cok mac ve pozisyon cikar

sen hala yanlis giden seyi tekrarlarsan kusura bakma da hatali olan oyuncu degil sensindir artik

elli kere soyledik , semih ile chedjou yu oy nat ma !

Baska adam varda oynatmiyormu rdas ?

Üst Alt