16/17 H:17 | Osmanlıspor 0-2 Beşiktaş | MS | 16 Ocak - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:17 | Osmanlıspor 0-2 Beşiktaş | MS | 16 Ocak

Baska adam varda oynatmiyormu rdas ?

Fatih Celik veya Sinan Bilgin mi alacak o baska adamlari ? Adam gecen sezon geldi , tum yaz boyunca gordu bu adamlari , eski kasetleri bile izlese yeterdi

Semih ile Chedjou yu beraber oynattiginda ziraat kupasinda bile isin garanti olmaz , bu kadar kotuler .

yonetime elestiriler jor un bin kat fazlasi , hakli insanlar , cunku jor u getiren onlar , ama jor cok iyi yirtiyor elestirilerden , burda sneijderinden sabrisine ,selcuk tan yasine herkes tukaka edildi

riekerink ci bir tayfa var , adami nerdeyse goklere cikariyor . seni kast etmiyorum ama jor hayranligi var resmen

bir td nin asil gorevi kotu ve yetersiz adamlari raporlamak ve yerlerine birilerini bulmak degil midir , oyuna mudahale degil midir , hic biri yok bu adamda

Son düzenleme:
Hayirdir sen Galatasaray tarihinin en basarili teknik direktorune,senin Galatasaray'li olmani saglayan Adama laf mi atiyorsun

Fatih Terim demek her zaman basari demek degildir diyorum... Faruk Suren zamaninda da Unal Aysal zamaninda da transferleri yonetim yapti ve basarili oldu... Ozhan Canaydin zamaninda butun ipler kendi elindeydi, rezil rusva etti bizi... Su son gidisindeki seyleride hala unutamadim kusura bakmayin...

Sezonun ortasindayiz, begenmesekte adam ite kaka 36 puan toplamis... Destek olacagimiza kostek oluyoruz... Hadi sezon sonunda dersiniz kovun gitsin su herifi diye, katilabilirim size ama suan destek olmamiz gerek...

Fatih Terim demek her zaman basari demek degildir diyorum... Faruk Suren zamaninda da Unal Aysal zamaninda da transferleri yonetim yapti ve basarili oldu... Ozhan Canaydin zamaninda butun ipler kendi elindeydi, rezil rusva etti bizi... Su son gidisindeki seyleride hala unutamadim kusura bakmayin...

Sezonun ortasindayiz, begenmesekte adam ite kaka 36 puan toplamis... Destek olacagimiza kostek oluyoruz... Hadi sezon sonunda dersiniz kovun gitsin su herifi diye, katilabilirim size ama suan destek olmamiz gerek...

1- 8 sezon 6 sampiyonluk= basari

2- jor'a sezon basindan bu yana hatalarina ragmen,yetersiz olmasina ragmen sahip cikiyor taraftar o konuda bir süphen olmasin

arda hata ediyoruz jor konusunda , futbolcularin oyuncagi bir adam, hamzadan zerre farki yok ,sonuclar iyi diye destekliyoruz

yarin iki mac kotu gitse pek ala asip kesecegimiz adami balon sekilde sisiriyoruz

ne zaman dogru duzgun bir defans hatti kurar eder elestiriler azalsin kabulum ama su an rezalet top oynatiyor

arda hata ediyoruz jor konusunda , futbolcularin oyuncagi bir adam, hamzadan zerre farki yok ,sonuclar iyi diye destekliyoruz

yarin iki mac kotu gitse pek ala asip kesecegimiz adami balon sekilde sisiriyoruz

ne zaman dogru duzgun bir defans hatti kurar eder elestiriler azalsin kabulum ama su an rezalet top oynatiyor

Biliyorum

kizlarinin nerde calistigini soran basina inat ve alayci ifadeler kullanan basindan dolayi sahip cikiliyor yoksa her türlü yetersiz ne yazik ki

Oyun okuma olsun,takim oyunu olsun,oynattigi futbol olsun cok kötü

temenni etmeyiz ama ilk yaridaki 4 mac 3 yenilgi gibi bir sey yasasak ve sampiyon olamayacagimiz belli olsa ,12-13 puan fark acilsa riekerink istifa basligi acar miyiz hemen ? o zamana bile kalmaz bence

fakat o maclar egrisi dogrusuna gelip kazanilirsa da bugunden bile daha kral olur riekerink

aslinda iki durumda da riekerink ayni riekerink

temenni etmeyiz ama ilk yaridaki 4 mac 3 yenilgi gibi bir sey yasasak ve sampiyon olamayacagimiz belli olsa ,12-13 puan fark acilsa riekerink istifa basligi acar miyiz hemen ? o zamana bile kalmaz bence

fakat o maclar egrisi dogrusuna gelip kazanilirsa da bugunden bile daha kral olur riekerink

Şu kadronun ve hocanın üzerinden Galatasaray formasını çıkar,Fb olsun Bjk olsun Osmanlı vb. olsun ligdeki herhangi bir takımın formasını giydir,orta sıra takımı olur.

Devre arasinda yollamamiz gerekirdi gec kalindi

Zico'dan sonra yillardir sampiyon olan yabanci hoca yok

3 büyükler arasinda hangi takimin hocasi yerliyse sonunda onlar sampiyon oluyor

Ama bizim daha önce teknik direktörsüz (cevat guler) Sampiyonlugumuz oldugu icin en azindan bir umut bir kez daha olurmuyuz diye düsünüyoruz

Iste bu yuzden 2 seyden birine karar vermemiz lazim , ya diyecegiz ki sampiyon da yapacak olsa bu adami istemiyoruz (nasil sabriye diyoruz) , ya da sampiyon yapamayacak da olsa bu adama guveniyoruz

ama biz malesef yanar doner misali 2 mac kazaninca elestirileri kesip , kotu sonuclar gelince "zaten neydi ki.." diyoruz

skor taraftarliginin dibine vurmusuz malesef

Iste bu yuzden 2 seyden birine karar vermemiz lazim , ya diyecegiz ki sampiyon da yapacak olsa bu adami istemiyoruz (nasil sabriye diyoruz) , ya da sampiyon yapamayacak da olsa bu adama guveniyoruz

ama biz malesef yanar doner misali 2 mac kazaninca elestirileri kesip , kotu sonuclar gelince "zaten neydi ki.." diyoruz

Yüzde yüz katiliyorum

şampiyon yapacak olsada bu adamı istemiyoruz diyenler Galatasaraylı değiller heralde ???

şampiyon yapamasa bile güvenilebilir, oynattığı futbol takımın fizik kalitesi transferler vs... maalesef jor sınıfta kalıyor. kalması için şampiyon yapması gerek.

ya da belki dogru olan skor taraftarligi ve skor yorumculugudur

skor varsa basari var , skor varsa para var , skor yoksa anca avuntu var

Bu da bir gercek , aslinda belki de dunya genelinde kabul goren de skora gore davranmaktir , onyargili degilim bu mevzuda

şampiyonluğa oynayan büyük takımlarda skor önemlidir. eğer saha sonuçları kötüyse ve elindeki kadronun altında top oynatıyorsan sana en fazla sezon sonuna kadar sabrederler. bunun adı skor taraftarlığı skor yorumculuğu değildir. küçük takımlarda durum böyle değildir değişkenlik gösterir ama yukarda dediğim çeşitli spor branşları ve bir çok spor dalında geçerlidir.

jor elindeki kadronun altında top oynatıyormu ? evet. demekki kalmak için şampiyonluktan başka şansı yok.

elindeki kadronun altında top oynatıp şampiyon yapacak hocaya gitsin diyende Galatasaraylı değildir.

Son düzenleme:
Üst Alt