Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Jihlava | M.S | 11 Temmuz - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Jihlava | M.S | 11 Temmuz

Bruma'dan bence bir şey olmayacak gibi.
Dostum hemen bu yaftaları vurmamak lazım.Bu adamı geliştirmek ve güven vermek için neler yapıldı onları değerlendirerek fikir edinmek gerekli.Kısaca her zamanki gibi elimizdeki değerleri aşşağılara çekiyoruz.Burdan gitsin 3 gün sonra değeri tavan yapar.Bu kadar tüketici olmamak lazım.

CJp_lWqWsAAuNcC.jpg

Dostum hemen bu yaftaları vurmamak lazım.Bu adamı geliştirmek ve güven vermek için neler yapıldı onları değerlendirerek fikir edinmek gerekli.Kısaca her zamanki gibi elimizdeki değerleri aşşağılara çekiyoruz.Burdan gitsin 3 gün sonra değeri tavan yapar.Bu kadar tüketici olmamak lazım.

Buradan giderse adam akıllı bir eğitim alır da ondan,Bruma'nın tek özelliği hızı şu anda,oyunu okuyamıyor bence oyun zekası düşük.Son hareketi yapamıyor hiç.

Hamza'nın bu sene işi zor gibi

Jihlavanın son 5 maçı

Jihlava : 0 - Slovan Bratislava : 6
Jihlava : 1 - Dukla Prag : 6
Slavia Prag : 4 - Jihlava : 1
Jihlava : 4 - Cesle Budejovice : 5
Greüther Fürth : 5 - Jihlava : 1

Şampiyonluğu ben de isterim hocam da şu gidişatla maksimum dediklerim olur.Onlar olsun ben onlara da razıyım şahsen.Yeter ki kupasız kapatmayalım bir de Şubat ayında Avrupa'da olalım,Şampiyonlar Ligi veya Avrupa Ligi fark etmez.ŞL'de sonunculuk görmek istemiyorum artık.

güven takıma 1 stoper 1 orta saha 1 santrafor ile uçar bu takım biraz sabır edelim FFP den dolayı sağ bek olmasada olur ben dany e güveniyorum orda istanbul da yaşıyorsanız lütfen takımı destekleyiniz.

Artık bu eşiği aşmamız gerekmiyor mu bizim gibi büyük bir takım bu futbolcuları kendileride işlemeye başlamalı.Her yeni yetenek kafasını biraz yukarıya çıkardığı anda baltayla kafayı uçuruyoruz.
Bak brumanın mental taktiksel ve fiziksel olarak çok eksiği var, nerde duracağını bilmiyor, pasları berbat, şut yok, savunmaya yardım zaten yok, onda tek ışık veren hızıyla birlikte çalım atmasıydı, sakatlıktan sonra onu da kaybetti.
gerçekçi olmak durumundayız, bu çocukların sırtını sıvazlayarak ya da forma verdim çık oyna diyerek bir şeyler olmasını bekliyorsan boşa kürek çekmiş oluruz, bruma şuan hiç ışık vermiyor, yeteneklerini de gösteremiyor.
sinanın da bazen maç içerisinde şut/pas tercihlerinde sıkıntı var

ikisininde önemli eksiklikleri var ve bu eksiklikleri giderebilecek onları eğitecek bir hoca yok bizde.
dolayısıyla onlara burada bir şey öğretemeyiz, o eğitimi dışarıda alması gerekiyor.

eğer sadece şans vererek gelişeceğini düşünürsek hayal kurmuş oluruz, zamanla görecez.

Bak brumanın mental taktiksel ve fiziksel olarak çok eksiği var, nerde duracağını bilmiyor, pasları berbat, şut yok, savunmaya yardım zaten yok, onda tek ışık veren hızıyla birlikte çalım atmasıydı, sakatlıktan sonra onu da kaybetti.
gerçekçi olmak durumundayız, bu çocukların sırtını sıvazlayarak ya da forma verdim çık oyna diyerek bir şeyler olmasını bekliyorsan boşa kürek çekmiş oluruz, bruma şuan hiç ışık vermiyor, yeteneklerini de gösteremiyor.
sinanın da bazen maç içerisinde şut/pas tercihlerinde sıkıntı var

ikisininde önemli eksiklikleri var ve bu eksiklikleri giderebilecek onları eğitecek bir hoca yok bizde.
dolayısıyla onlara burada bir şey öğretemeyiz, o eğitimi dışarıda alması gerekiyor.

eğer sadece şans vererek gelişeceğini düşünürsek hayal kurmuş oluruz, zamanla görecez.
Sıvazlamak değil önceki mesajlarımı okursanız daha net analaşılabilir.Tekrar edeyim bu adamların gelişimi için ne yapıldı ve gerekli özgüven verildimi.Bu soruların cevabı burda gizli.İşte kilit nokta bu artık böyle hoca yok vs... bahaneleri geçerli bir sonuç göstergesi değil olmamalı.

Üst Alt