Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Jihlava | M.S | 11 Temmuz - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Jihlava | M.S | 11 Temmuz

Sıvazlamak değil önceki mesajlarımı okursanız daha net analaşılabilir.Tekrar edeyim bu adamların gelişimi için ne yapıldı ve gerekli özgüven verildimi.Bu soruların cevabı burda gizli.İşte kilit nokta bu artık böyle hoca yok vs... bahaneleri geçerli bir sonuç göstergesi değil olmamalı.
Bence sinangümüş olmasa da bruma yeterince şans buldu 25-30 maç oynatamayız zaten bir oyuncuyu, eğitecek hoca yok diyorum ve bunun arkasındayım, emre çolak mesela muazzam yetenek var ama üstüne gram koyamadı, aydında mesela yetenek vardı yok oldu gitti
bu adamlar her hoca tarafından şans buldu en açık örnekler sana.

Bence sinangümüş olmasa da bruma yeterince şans buldu 25-30 maç oynatamayız zaten bir oyuncuyu, eğitecek hoca yok diyorum ve bunun arkasındayım, emre çolak mesela muazzam yetenek var ama üstüne gram koyamadı, aydında mesela yetenek vardı yok oldu gitti
bu adamlar her hoca tarafından şans buldu en açık örnekler sana.
Bunlar benim için geçerli bahaneler değil.Zaten burdaki ana değişim fikri bizim gibi büyük bir klübün artık bu yetenekli oyuncuların seviye atlamasını sağlamak olmalı.Yoksa bunların yapılmadığını herkes görebiliyor.

Bunlar benim için geçerli bahaneler değil.Zaten burdaki ana değişim fikri bizim gibi büyük bir klübün artık bu yetenekli oyuncuların seviye atlamasını sağlamak olmalı.Yoksa bunların yapılmadığını herkes görebiliyor.
Seviye atlatamıyoruz renktaş, zaten Galatasaray hiç bir zaman oyuncu alıp yetiştirip satarak kar eden bir kulüp olmadı, zaman yine aynı şeyi gösterecek şahsi fikrim
İyi forumlar

Evet gençler bir özet alabilir miyim iyi oynadı mı takım? Bir arkadaşımı evlenmeye uğurladık bu akşam o yüzden izleyemedim.
Bir de transfer gelişmesi oldu mu carole dışında? Evren göz olumlu birşeyler söylemiş sanırımsam.

teşekkürler..

fenev in az önce maç özetini izledim bu sene işimiz çok ama çok zor daha bi de rvp gelecek acilen takviye lazım robben+guairin+ibrahimovic diyecem de hayal olacak o yüzden farfan+inler+rafael diyorum...

böyle leş takımlarla neden oynuyoruz ki. bayernle filan maç yap demiyoruz ama hazırlık maçı yapma gerekirse, türkiyeye döndüğünde napoli liverpool sevilla wolfsburg tarzında takımlarla maç ayarla işte bu maçın özetini izlemek bile zaman kaybı

zar zor 2-1 kazanıyoruz oda hamza nın a2 ye muhtaç ettiği şans vermediği yetenekten geldi goller kendi prensleri birşey yapamamış eray gene köy takımından gol yemiş

Üst Alt