Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler

3 gündür bunları ağlamalarına bakıyorum, antudan, youtube'tan ve x'ten.

ilk gün hakeme ve penaltı pozisyonuna takıldılar.
ikinci gün yönetim ve hoca ya saydırdılar.
üçüncü gün biraz sahaya döndüler ve futbolculara kadro kalitesine döndüler.
bugün 4. gün ve gelecek sezonun kadro yapılanmasına başlamışlar.

Eğlenceli kısımlar bitti arkadaşlar, üzgünüm.

kalan 5 haftada 9-10 puan toplasalar 95-96 puan alsalar kaba taslak diyelim.

bak bunlar bi 10 yıl sonra falan bu sezon için de, "96 puan ile şampiyon olamadı bu takım" "araştırılsın" "şampiyonluğumuz çalındı" falan diye dezenformasyon yapacaklar muhtemelen.

ulan neden olamadın? çünkü rakibin senden daha fazla puan topladı. bu kadar basit.

2019'da mı ne city 98 l'pool 97 bitirdi ligi. herkes yarışın tadını çıkardı ve sonunda birbirini tebrik etti.

bir de bize düşen rakibe bak yahu :/
A.K: "Olympiakos'a 2 maçta toplam 3 gol attık, onlar da 3 gol attı ama turu onlar geçti. Şimdi anladınız dimi tüm dünyanın bize karşı olduğunu. Konuyu CAS'a taşıyacağız, CAS namusumuzdur. "

Bu fenerliler tam bir mal sürüsü
Tarihin en iyi kadorsuymus
Senin takımından alsam alsam fred ve ferdi alırım başka adamı takıma yedek bile almam fener anelka appiah ortega Alex kimleri gordu bunların kadro kalitesi anlayışı da yok

Fenerin en iyi kadrosu Alex David ile olan zicho kadrosu ve apiah anelka denizlide kaybeden kadroy Du kendilerini kandırıyor mal sürüsü

manu da ingilterenin en başarılı takımı mesela, herifler AF gittiğinden beri şampiyonluk yaşamadı 10 seneyi geçmiştir rahat

hiç bunlar gibi de teröristlik yapmıyorlar
Yapmazlar çünkü Manu nun tek hedefi ligde şampiyon olmak değil fb nin tek gayesi şampiyon olalım iddia ediyorum Avrupa dan önce lig şampiyonluğu istiyorlar bu yüzden de bir adım ileri gidemiyorlar.Bunlar penaltı menalti ligde ayakta tuttular normal şartlarda 13-14 olması lazım farkın ama taraftarı bile sadece şampiyonluk için takımın yasli ve yetersiz olduğunu kabul etmeyip ligin en iyi takımı olduklarını iddia ediyorlar.

ulan yapay zekaya göre bile 35 yıl boyunca gs'yı şampiyonluk sayısında geçemiyorlar :d

35 yıl sonra anca eşitleniyor :d
2043te biz 30 onlar 24'te kalıyor ki biz 6 yıldız oluruz onlar 4 yıldız. toplu kuş ölümleri olur 2059'u hiç biri göremez :D

gerçekte de seneye de şampiyon olunca 5 yıldıza 3 yıldız olacak inşallah. o zaman da göreceğiz toplu kuş ölümlerini :D

"Jurgen daha iyi olur" :crushed:

IMG-20240425-160727.jpg

Yapmazlar çünkü Manu nun tek hedefi ligde şampiyon olmak değil fb nin tek gayesi şampiyon olalım iddia ediyorum Avrupa dan önce lig şampiyonluğu istiyorlar bu yüzden de bir adım ileri gidemiyorlar.Bunlar penaltı menalti ligde ayakta tuttular normal şartlarda 13-14 olması lazım farkın ama taraftarı bile sadece şampiyonluk için takımın yasli ve yetersiz olduğunu kabul etmeyip ligin en iyi takımı olduklarını iddia ediyorlar.
T.d leri boktan,

Başkanları da ise yaramaz.

Eğer bir de takım yetersiz derlerse,

"Nasıl bu kadar puan topladın o zaman?" sorusuna cevap veremeyeceklerini biliyorlar çünkü tum sezon ağlama kurguları bunun üstüne kurdular. Olayın özeti bu renktaş, ligin en iyi kadrosu bu sebeple onlarda. Onlar için öyle olmak zorunda.

Üst Alt