Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler

Paranoyakça düşünceleri en cahilinden en okumuşuna kadar benimseyip, sürekli bunlardan bahseden bir kesime dönüştükleri için artık eskisi gibi tat vermiyorlar.

Kupa maçından kaçtılar ve anında unutuldu. Tarihi bir eziklikti aslında ama bunu bile yutturdular. Misal Jurgen postuna yuh bile diyemedim zira şaşırtmıyor artık.

@Veli Baltacı 'nin bir mesaji vardi birkac sayfa once, "umarim yonetimleri de takimlarinin iyi oldugunu dusunuyordur" diyordu. Bence kesinlikle oyle dusunuyorlar ve cok buyuk bir yabanci isim getirmeye calisacaklar. Buyuk isimler transfer ister ve islerine karisilmasini istemez. Fakat ikna etmek cok zor, fener icin imkansiz.

Mou gelmez, bence onun bizimle bir gonul bagi var, gelse de basarili olamaz. Klopp falan zaten hikaye de, bu sene sonu Cin Ali ne yapacak cok merak ediyorum.

Bir diger gercek de var ki, yabanci hoca olmuyor, lige alisana kadar is isten geciyor. Ellerinde yerli hoca da yok, isleri cok zor. Kukla hoca getirip, kadroyu destekleyemezlerse seneye daha kolay olur. Ben gerci seneye her turlu daha kolay olacagini dusunuyorum. Yeter ki biz gerekli takviyeleri ve vedalasmalari yapalim.

Dün bir tanesi ile konuşuyoruz.

42 yaşında koskoca adam.

Tüm dünyasını "fenerinboğası1907" ve türevi onlarca ZEHİRLİ fb sosyal medya hesabının ortaya sıçtığı fikirlere göre kurmuş, kendi fikri bile olmayan, fanatizimden g. deliği sigara bastırılmış gibi yanım yanım yanan bir adam.

Artık ümitlerini kesmiş. Gs buradan bırakmaz diyor.

Ancak ligin açık ara en iyi kadrosu fb'de imiş ve açık ara şampiyon olmalıymış. Bakın bir tık iyi, iki tık iyi de değil. AÇİK ARA.

fb'in bu açık ara kadrosunun şampiyon olamamasının tek nedeni de İsmail Kartal imiş.

Gs geçen sene çok daha iyi oynuyormuş, bu seneki transferleri tutmamış ve geçen seneden daha kötü imiş. Fb daha iyi imiş.

Takımları buraya kadar Dzeko, Tadic ve Fred gibi üç lider oyuncusu sayesinde gelmiş.

Şimdi bu adama:

"allahın gerizekalısı" diyip, fanatizimden körelmiş beyninin içine düştüğü hezeyanı madde madde açıklayabilirdim ancak hiç uğraşmadım.

İsmail Kartal ile ilgili düşüncelerine katılım gösterip, beraber bol bol sövdük.

ROK taktiği bu. Sanki fb'yi takdir edip önemsiyormuş gibi yapıyorsun hemen yiyorlar. Kendi hocalarına bile sövdürüyorlar.

Zuhahahaha :ddd
Çok büyük bir güruh aynen bu kafada.Onlar dünya sampiyonu.Ama dünyanın haberi yok.

Dün bir tanesi ile konuşuyoruz.

42 yaşında koskoca adam.

Tüm dünyasını "fenerinboğası1907" ve türevi onlarca ZEHİRLİ fb sosyal medya hesabının ortaya sıçtığı fikirlere göre kurmuş, kendi fikri bile olmayan, fanatizimden g. deliği sigara bastırılmış gibi yanım yanım yanan bir adam.

Artık ümitlerini kesmiş. Gs buradan bırakmaz diyor.

Ancak ligin açık ara en iyi kadrosu fb'de imiş ve açık ara şampiyon olmalıymış. Bakın bir tık iyi, iki tık iyi de değil. AÇİK ARA.

fb'in bu açık ara kadrosunun şampiyon olamamasının tek nedeni de İsmail Kartal imiş.

Gs geçen sene çok daha iyi oynuyormuş, bu seneki transferleri tutmamış ve geçen seneden daha kötü imiş. Fb daha iyi imiş.

Takımları buraya kadar Dzeko, Tadic ve Fred gibi üç lider oyuncusu sayesinde gelmiş.

Şimdi bu adama:

"allahın gerizekalısı" diyip, fanatizimden körelmiş beyninin içine düştüğü hezeyanı madde madde açıklayabilirdim ancak hiç uğraşmadım.

İsmail Kartal ile ilgili düşüncelerine katılım gösterip, beraber bol bol sövdük.

ROK taktiği bu. Sanki fb'yi takdir edip önemsiyormuş gibi yapıyorsun hemen yiyorlar. Kendi hocalarına bile sövdürüyorlar.

Zuhahahaha :ddd
Seneye bunların yabancılar:

Livakovic

Osayi

Becao

Djiku

Osterwolde

Fred

Szymanski

Tadic

Dzeko

Batshuayi

Krunic’i falan parasını verir yollar bunlar diyelim, kadroyu güçlendirmek için 2 adam alacaklar. Bunun yanında Tadic ve Dzeko bir yaş büyüyecek. Ferdi-İsmail-İrfan gibi kalburüstü yerlilerinin ayrıldığı senaryoda bir halt olmaz bunlardan.

Seneye bunların yabancılar:

Livakovic

Osayi

Becao

Djiku

Osterwolde

Fred

Szymanski

Tadic

Dzeko

Batshuayi

Krunic’i falan parasını verir yollar bunlar diyelim, kadroyu güçlendirmek için 2 adam alacaklar. Bunun yanında Tadic ve Dzeko bir yaş büyüyecek. Ferdi-İsmail-İrfan gibi kalburüstü yerlilerinin ayrıldığı senaryoda bir halt olmaz bunlardan.
Bizim Ndombele işi nedir geri dönecek mi , bize mi giriyor?

Üst Alt