⚽ SL 20/21 H:42 | Galatasaray 3-1 Yeni Malatyaspor | MS | 15 Mayıs - Sayfa 273 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
çok basit bir şey söyleyeceğim, malatya maçında 1 tane galatasaraylı var mıydı bu maçı kazanamayacağımızı düşünen? hepimiz 5 fark 6 fark atabilir miyizin derdindeydi? e kardeşim bütün sene bizim derdimiz bu olsaydı, çok değil 1 ay önce hiçbir maçı kazanacağımızdan emin değildik, ne değişti ? tamamen konsantrasyonmuş demekki derdimiz, yazık günah ya, 1 averajla da şampiyonluk gitmez gerçekten yazık, hatayın bize 3 atıp beşiktaştan 7 yemesi 10 averaj ediyor farkında mısınız? 10 10 10 10 10 , biz şampiyonluğu 1 averajla kaybettik.

Bu da en büyük yalanlardan biridir her sene yazilir. "X oyuncu iyi yanina sagina soluna sotle bir oyuncu gelse muazzam olur". Marcaoyu mohamedi tartisan mi laf eden var mi neden onlar icin boyle cumleler kurmuyoruz iyi oyuncu iyi oyuncudur arkasinda puyol kante onunde ronaldo messi olmasina gerek yok
Aga ciddi ciddi senin defansin bu sene alda at paslari verdi rakibe boyle giden net 3 tane mac var bir tane olur anlarim ayagi kaydi dersin bi hata olur.3 veya 4 mac oyle gitti.Ligin en cok gol atan 2.takimisin en az gol yiyen takimisin.Ben burada bakinca ortasaga oyuncularina laf edemem.Işin defansif kismini baya baya iyi yaptilar.Ozellikle Gedson Taylanin yerine belki daha iyi bir onlibero alinabilir.Ama Sezon boyunca Taylanda cok iyiydi.Bjk macinda Donk gitti ortada bisey yokken rakibini dusurdu.Penalti.Ligin ilk macinda Luyin 2.golde gitti larine birakti topu.Lines sivas macinda rakibe harika asist yapti Marcao ve luyin Rize macinda rakiblerine harika asistler yapti Trabzon macinda Luyin topu taça atacagina gitti rakibin ayagina harika top atti.Ben bu pozisyonlarda ortasahalik bisey goremiyorum.Taylanin yerine cok iyi bi 6 oynasaydi bu hatalar gene olacakti bence .Basit hatalar ve Hatay bizi sampiyonluktan etti.Bu Hatay kansizlarini hayatim boyunca unutmayacagim.son 3 haftada 10 gol attik ama rakibe gol konusunda yaklasamadik bile.

Averaj lazım olan takim ilk yarı böyle oynamaz hoca madem bol bol orta yaptıracaksın neden Halil oynar Mohamed daha doğru isim olurdu kafa topuna çıkan oyuncu yedek nasıl bu hatayı yaparsın

Dün sahada Galatasaray forması ile mücadele eden tüm futbolcuların emeğine, yüreğine sağlık benden yana hakkım helaldir. 35 şut 70 orta 57 kere ceza sahası içerisinde top ile buluşma bu yılın en iyi verileriymiş.

Şunu da eklemek istiyorum geçmişe dönüp ah şu maçta şu gol ah şu maçta bu gol olsaydı demek boş çünkü o zaman tüm senaryolar değişirdi yani en basitinden 2li ve genel averajda BJK geride olmuş olsa Gümrük maçında 1 puanı alırdı. Üzülmeyin yani boşuna.

Sahsen cok uzulmedim, niye? Son haftalarda zaten gerideydik. Ikinclik bile iyi diyorduk. Ha önde göturup de sampiyonlugu versek kahroldurdum ama bence sezonu basi dik bitirdik.

Bejekeye verdigimiz korku onlara 10 sene yeter. Bir daha biz yaristayken böyle rahat konusamazlar.

Hayirlisi böyleymis demek. Zaten bu takimla cl gitsek gene rezil olacaktik. Uefaya katilirsak. Iyi transferlerle orda birseyler yapabiliriz belki..

Yazık oldu bu gece gözüme uykuda girmedi pek, Elbette beklentim 2 sene önceki Başakşehir maçı kadar yüksek değildi çünkü tüm ipler elimizde değildi buna rağmen şansımız vardı ama olmadı. Şimdi hangi birine üzüleceğimizi şaşırıyorum sadece 2 golle kaçtı koca şampiyonluk. Eğer Alanya,Rize,Karagümrük şu maçlardan bir tanesinde bile 1 puanı kabullenseydik bugün şampiyonduk keza Beşiktaş maçında 3-1'i bulmuşken frene basmayıp 4. golü arasak belkide yine şampiyonduk. Son 2 maçta iddiasız Denizli ve Malatya'dan saçma sapan goller yemesek bugün yine şampiyonluğu almış durumda olacaktık yada kaçırdığımız gollerden 2 tanesini daha kaleye sokabilsek. Elbette son maça şansımız kaldığı için umut doluyduk ama böyle kılpayı kaybetmek 5-10 puanla kaybetmekten daha kötü hissettiriyormuş onu öğrendik keşke çok daha erkenden bu potaya girseydik mucizelere işimizi bırakmamış olurduk. Ama en kötü gün buysa bile sonuna kadar Galatasaray yapmamız gereken hatalardan ders alıp tekrar şampiyonluk için mücadele etmek. Beşiktaş'ın kadrosunun hepsi kiralık şampiyonlar ligi geliriyle bile kadroları çok düzelmeyecek aynı şekilde Fener'inde kadrosunun tamamını yaşlı oyuncular oluşturuyor doğru planlama ile şampiyonluklarımıza geri dönebiliriz umarım öyle olur.

Gunaydin beyler,

Kime kizsam bilemedim. Hocaya da sovemiyorum cunku buyuk saygim var. Yillarini bu kulube adamis. Durdum dusundum kendime kizdim Galatasarayi bu kadar seviyorum diye.

Hocam bir iyilik yap bize. Birak gorevi ne olur. Yeni gelecek yonetim de umarim FAtih hoca ile devam etmez.

15 sut atıp 34 orta yaptığımız İlk yarıda sadece 3 kez yarı sahamiza geçen Malatya'nın devreyi 1-0 önde kapatmasını aşamıyorum. Şu devreyi 1-0 önde bile kapatmış olsak zaten eli ayağı birbirine dolanmış bjkye şampiyonluğu hediye etmezdik

Üst Alt