⚽ SL 21/22 H:1 | Giresunspor 0-2 Galatasaray | MS | 16 Ağustos - Sayfa 163 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:1 | Giresunspor 0-2 Galatasaray | MS | 16 Ağustos

İlk 3 puan h.o bu arada
Oyun olarak daha da ileriye gitmemiz lazım
İleriye yönelik oynamalıyız, topu geride tutma saçmalığından vazgeçmeliyiz

Cicildau ve Van Anhold'u çok beğendim.Maça gelince çok rahat oynadığımız ve rahat götürdüğümüz maçta tek kötü oynayan Kerem idi.Oyun içinde bunu hisseden Marcao'nun kızgınlığı da bundan bence.
İkinci bir hususta hâlâ bir disiplin sorunu var; Diagne hâlâ penaltı atıyor, Falcao-Arda felan oyuna giriyor vs.Yine de sahada takım görüntüsü verdik, Lyundama yine potansiyel olarak en ideal stoper, üzerinde durmak lazım.

Her maçta işler olumsuz giderken online olup tahrik edici ve kışkırtıcı yorumlar yazan ancak takım gol atınca sürekli ortadan kaybolan arkadaşı forumdan banlamanın vakti gelmedi mi? @Keramettin TANRIVERDİ
Çok yaşa adaşım tamda bunu yazacaktım. Hep aynı adamlar içlerinde üyelikleri eski olanlar da var. Bu gibi zamanlarda girip negatif yorumu bırakıp çekiliyorlar. İyi günde ortada yoklar kaos gününü ise hiç kaçırmıyorlar. Modlar o günün maç konusuna ve hata yapan ya da iyi oynamayan futbolcumuzun konusuna girip bunları çok net tespit edebilirler. Hatta bizde raporlayıp yardımcı olalım kendilerine.

Çok yaşa adaşım tamda bunu yazacaktım. Hep aynı adamlar içlerinde üyelikleri eski olanlar da var. Bu gibi zamanlarda girip negatif yorumu bırakıp çekiliyorlar. İyi günde ortada yoklar kaos gününü ise hiç kaçırmıyorlar. Modlar o günün maç konusuna ve hata yapan ya da iyi oynamayan futbolcumuzun konusuna girip bunları çok net tespit edebilirler. Hatta bizde raporlayıp yardımcı olalım kendilerine.

isim alalim mert bey

Marcao olayına girmeden maç hakkında genel yorumu yapmak istiyorum.

Defans hattımız sol bek yedeği harici bence tamam.

Orta saha için yorumum yaklaşık 2 aydır belli. Taylan Aytaç ile bu sene gitmez. Bize 2 adet orta saha şart. Bu isimlerden birisi de mutlak Gedson olmalı. Berkan enerjisiyle gayet başarılı bir maç çıkarttı yine. Taylan için daha fazla yorum yapmaya gerek yok. İlk goldeki pası harici olumlu bir adet işi yok. Asla ama asla ilk 11 oyuncusu olamaz. Cicaldau tam olarak sistem topçusu gibi geldi bana. Yani insiyatif alıp takımı taşıyabilecek bir oyun oynamadı bugün. Zaman geçtikçe orta saha ve kanatlar oturunca daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Feghouli tam anlamıyla bildiğimiz Feghouli seviyesine çıkamasa da eskiye nazaran biraz daha hareketli geldi. Kerem oynadıkça daha iyi olacaktır eminim. Ama bize net olarak 2 kanat transferi şart. Bir adet dribling yapabilecek bir adet de oyunu kurabilecek bir kanat şart. Çünkü forvetlerimize pozisyon bolluğunu hala sağlayamıyoruz ve ataklarımızda rakip kaleye hala dalga dalga gelemiyoruz.

Diagne oyununu Epl’de çok geliştirmiş bence. Hocanın Mohamed’i hırslandırmaya çalıştığını düşünüyorum ama psikolojik olarak üzerinde bonservis baskısı da oldukça Momo daha fazla hata yapmaya da müsait. Umarım Momo’yu kaybetmeyiz.

Marcao olayına girmeden maç hakkında genel yorumu yapmak istiyorum.

Defans hattımız sol bek yedeği harici bence tamam.

Orta saha için yorumum yaklaşık 2 aydır belli. Taylan Aytaç ile bu sene gitmez. Bize 2 adet orta saha şart. Bu isimlerden birisi de mutlak Gedson olmalı. Berkan enerjisiyle gayet başarılı bir maç çıkarttı yine. Taylan için daha fazla yorum yapmaya gerek yok. İlk goldeki pası harici olumlu bir adet işi yok. Asla ama asla ilk 11 oyuncusu olamaz. Cicaldau tam olarak sistem topçusu gibi geldi bana. Yani insiyatif alıp takımı taşıyabilecek bir oyun oynamadı bugün. Zaman geçtikçe orta saha ve kanatlar oturunca daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Feghouli tam anlamıyla bildiğimiz Feghouli seviyesine çıkamasa da eskiye nazaran biraz daha hareketli geldi. Kerem oynadıkça daha iyi olacaktır eminim. Ama bize net olarak 2 kanat transferi şart. Bir adet dribling yapabilecek bir adet de oyunu kurabilecek bir kanat şart. Çünkü forvetlerimize pozisyon bolluğunu hala sağlayamıyoruz ve ataklarımızda rakip kaleye hala dalga dalga gelemiyoruz.

Diagne oyununu Epl’de çok geliştirmiş bence. Hocanın Mohamed’i hırslandırmaya çalıştığını düşünüyorum ama psikolojik olarak üzerinde bonservis baskısı da oldukça Momo daha fazla hata yapmaya da müsait. Umarım Momo’yu kaybetmeyiz.
Ek olarak : Lyuindama güveni yerine geldikçe özlediğimiz Lyuindama olacaktır. Maç içinde pas hataları mutlaka olacaktır fakat düzgün bir 6 no ile eminim ki bu pas hataları da azalacaktır. Lyui gözden çıkarılmaması ve sözleşmesi uzatılması gereken birisi. 2-3 milyon Euro’ya gidecek bir topçu değil.

Yine söylüyorum marcao eğer maçtan çoksa bu hareketi gidip Falcao ya babel e yapacaktın zamanında.
Fesih olayını bilmem ama cezası en ağır şekilde olmalı. Bu cezayı federasyonun falan vermesine gerek yok. Terim kafadan 10 maç cezayı kitlemeli. Hele en büyük ceza alt yapı ile idmanlara çıkarmak olur. Gitsin oradaki gençlerle ilişki kursun da biraz aklı başına gelsin.

Ego torpuleme adina mantikli bir oneri.

Yalnız marcao olayı hakemi gölgelemiş maalesef

Şimdi özetlere baktığımda burnunun dibindeki babel’e penaltıyı es geçmesi fecahat ama diagne penaltı pozisyonuna kaç metreden ofsayt kaldırılması niyeti apaçık gösteriyor bence

Yalnız marcao olayı hakemi gölgelemiş maalesef

Şimdi özetlere baktığımda burnunun dibindeki babel’e penaltıyı es geçmesi fecahat ama diagne penaltı pozisyonuna kaç metreden ofsayt kaldırılması niyeti apaçık gösteriyor bence
Ofsaytı yan hakem veriyor. İlk 2 penaltıda da direkt penaltıyı verdi. Babel’in pozisyon apaçık penaltı onu atladı. Onu da VAR’ın çağırması lazım.

Ofsaytı yan hakem veriyor. İlk 2 penaltıda da direkt penaltıyı verdi. Babel’in pozisyon apaçık penaltı onu atladı. Onu da VAR’ın çağırması lazım.

Doğru diyorsun, niyet kısmını özellikle yan hakem için kastetmiştim, cümle düşük olmuş
Bir renktaş yazmış musleranın ayağı kırılan pozisyonda da bu yan hakem varmış

Ama orta hakem ilginç, ikisine tereddütsüz çalarken 2 metreden çalmadı, yani görmemiş olması çok mümkün gelmiyor ama belki de yanlış yorumladı

Üst Alt