⚽ SL 21/22 H:1 | Giresunspor 0-2 Galatasaray | MS | 16 Ağustos - Sayfa 164 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:1 | Giresunspor 0-2 Galatasaray | MS | 16 Ağustos

Doğru diyorsun, niyet kısmını özellikle yan hakem için kastetmiştim, cümle düşük olmuş
Bir renktaş yazmış musleranın ayağı kırılan pozisyonda da bu yan hakem varmış

Ama orta hakem ilginç, ikisine tereddütsüz çalarken 2 metreden çalmadı, yani görmemiş olması çok mümkün gelmiyor ama belki de yanlış yorumladı
Açı yüzünden göremedi diye düşünmek istiyorum. Çünkü hakem performansı bence bugün iyiydi

Hocayı oyun için hep eleştiririm.Bazı futbolcu tercihlerini hiç anlamam.Anlatılacakta yanı yok zaten ancak bugün benim için Fatih Terim emekli olmuştur.Yıllar geçtikçe özellikle son 2 yıldır Fatih Terim otoritesi diye bir şey kalmadı.Hocanın alametifarikası buydu.Gerekirse dk 10 da adam değiştirirdi.Sahada kendisini yansıtan bi lideri olurdu.Saçma sapan lakayıtlıkları göremezdik.Oyuncular sahada kanını akıtır son düdüğe kadar inanılmaz mücadele ederdi.Artık bunların hiçbirini göremiyoruz.Vurdumduymaz bir takım görüyoruz.Kimse birbirini sevmiyor.Belli ki gruplaşmalar var.Fatih Terimin olduğu yerde böyle şeyleri asla göremezdiniz.En üzüldüğüm konu bu.Yoksa maç kazanılır kaybedilir kötü oyun olur önemli değil.Önemli olan artık bir Fatih Terim takımı yok.
sistem yok taktik yok en azından disiplini var diyorduk o da yok..terim gitmeden bu işler düzelmez.

Emre falan kim varsa yarın kadro dışı bırakacaksın kardeşim bu nedir ya. 50 metreden kaleye sokan adamın çektiği şura bak. Bunlar tembel kardeşim gözünün yaşına bakmayacaksın defolsun gitsin hepsi
bu adamalrın hepsi yeni geldiğinde daha iyiydi..artık futbolculara değil terime ve yardımcılarına suç bulmak gerekir. hocaya futbolcu dayanmıyor..

Üst Alt