SL 21/22 H:2 | Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor | MS | 22 Ağustos - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Uzgunum ama yanlis bilgi. Orta hakem en yetkili hakemdir ve isterse gidip izleyebilir veya VAR’a incelemesini soyleyebilir. Herkesin bu konularda bilgili olmasi lazim, ondan duzeltmek istedim.
Takip edebildigim kadariyla hep boyle uygulandi. Senin dedigin gibiyse durum vahim o zaman. Su pozisyonda gidip neden izlememis diye sormak lazim.

Yeni kurali bilmiyorum ama ayni pozisyon Galatasaray'in aleyhine olsa kesin penalti calinirdi.
Fenerbahce'nin oyun kalitesi son 3 sezondan pek farkli degil. Cok iyi bir forvet ve kanat oyuncusu alamazlarsa isleri yine zor. Asagi yukari bizle ayni durumdalar. Hangisinin son iki transferi daha iyi olursa o takim digerinden daha iyi olur.

Bu sene hakem atamaları ve hakem hatalarının çok daha yoğun olacağını düşünmekteyim. Çünkü Tff ye karşı birlik olan kulüplerin arasına nifak tohumu sokması gerekiyor. Bunu anlamamak zor değil . Şimdi kulüp çıkıp açıklama yapsa tüm o tv de söylenenler boşa gidecek. İşimiz çok zor malesef. Keşke kulüpler sözünde durup maça çıkmasalardı da dik duruş gösterebilselerdi.

Bu kadar bariz şekilde siyaseti futbolda hissetmek beni çok rahatsız ediyor izleyici olarak. Umutlarımız sonraki seçime artık.

Yeni kural falan hikaye

Adam kolunu aciyor topun kaleye gitmemesini sagliyor,Italya macinda zeki’nin pozisyon ile alakasi yok yani

Şimdi bu pozisyonları not edelim arkadaşlar. Sezon içerisinde bizde de aynı olay yaşanacak ve penaltı çalacaklar. Fenerin ilk maçındaki pozisyon da olacak ona da penaltı çalacaklar.
Ulan Halil ali den korktuğun fenerasyondan korktuğun gibi Allah tan korkmazsın vesselam.

Ayrıca fenerbahçenin nihat’ı yapay düşman olarak gösterdiğini düşünüyorum. İrfan’a 11 m euro vermeleri bile ertesi seneki yabancı sınırı garabeti hakkında kesin bilgi aldıklarının kanıtı.

2 maçalarını da izledim. Bu sene net bir şekilde kollanıyorlar. Bu vasat oyunla 6 puan. Bu kadar kolay olmamalı bazı şeyler. Hakemler etki etmese net çöpler. Aklım almıyor ya. Oyun 4 dk fan fazla duruyor. Fırat Aydınus denen zavallı hakemi gel izle diye çağırmıyor. Madem kolay çözülecek pozisyon neden 4 dk izliyorsun be adam. Demek ki net değil pozisyon neden çağırıp bi de sen izle demiyorsun. Net kasıt var burda. Maçı şikecilere verdiler. Forvette alsalar bi halt olmaz bunlardan. Futboldan anlayan her kişi görür bunu. Adamlar top kaybı rekoru yapan Antalya’ya 3 defansla oynuyor. Her maçı böyle tatsız, kısır geçer bunların. Her maç böyle kollanarak potada tutacaklar. Geçen sene de böyle oldu zaten. fenerasyonun sayesinde sivas maçına kadar getirdiler. Ama takım çöp olunca olmuyor işte. Yazıklar olsun.

Üst Alt