SL 22/23 H:5 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | MS | 3 Eylül - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biz Yunus ve Kereme çok güvendik en büyük fail burada oldu bence, alternatifleri bile yok. Eğer ikiside sağlam form tutmazsa sezon çöpe gidecek direkt, Seferde çok çok kötü çıktı şimdiye kadar ön tarafta ağır patladık resmen pozisyona giremiyoruz.
aslında güvenden ziyade sınır için beklentimiz de vardı...Sezona da tutuk başladılar, onun şeyi.
Umarım açılırlar, olmadı BAY izlemek isterim, en azından bir tarafta...

pedronun gol güzel,bunları atan bi adam zaten,forvet gibi.defansta uyumuş pozisyonda.ilerde önlem alırlar takımlar.werghostun da ne oldugu belli.ortalarsan kafayla atıyo o da.

yani abartacak bişey yok.guzel golde atacaklar,guzel golde yiyecekler

Arao dünyanin en kötü ikili mücadeleye giren 6 numarasi olabilir mi? Bugün 9 ikili mücadelenin tek bir tanesini kazanmis.

kayseriye gelecek olursak hem 3-5-2 cıkıyosun,hem zayıf ortasaha ile maca cıkıyosun.bi de geriden oyun kuruyosun.çağdaş büyük sıçmış.üstelik 3-5-2 de en dikkat etmen gereken şey defans arkasına sarkan adamlar.pedroya müsade edersen,o da atar,valencia da atar.

ilk golün başlagıcında pedronun topukla attıgı pasa irfancan geriden gelerek kafa ile paslıyo.irfancana geldiği anda top,orda büyük bi boşluk var.arao aradan geliyo zaten.kayseridede yerleşim sorunu var.aynı sivas ve karagümrükteki gibi.3-5-2 ile oynayıp cezasahası önünde büyük boşluklar vermek pahalıya patlar her zaman.şutu olan futbolcular cezayı keser

Fener cok kotu aslinda, bir kac haftaya herkes cozer, ona gore oynarlar.
fbde bi numara yok zaten kimsenin iyi oynadığını düşünmüyorum sadece hücum hatları aşırı derecede çeşitli oldu. Leş oynasan bile gol yapabilecek herifler var

Bugün kayseri mal mal pslar yerine hızlı hücumlar kovalasaydı ilk yarı bi tane net atardı.

Şimdi özeti izledim. Bu Kayseri'ye az bile atmışlar. Herkes avarel gibi dolaşıyor, kim neyi tutuyor belli değil. Fener elini kolunu sallaya sallaya oynamış. Bize aslan kesilecekler tabii.

Fb taktik ve yayılış çok ilginç.
Defansı orta sahada çizgi halinde kuruyor bu sayede çok iyi pres yapıp rakibi çıkarken eksik yakalayıp pozisyona giriyor.
Ama bu durumun defans kısmı çok sıkıntılı.
Kayseri çok kritik çok ince nüanslarla ofsayta yakalandı ama daha kaliteli takımlar arkaya sprint yapıp sürekli pozisyona da girer.
Bu plan geriden oyun kurarak çıkmaya çalışan rakiplere göre tam
Alanya, karagümrük gibi ligde bıdı pas yaparak oynayan rakiplere fb extra avantajlı olur.
Bjk Galatasaray ts başak gibi zor maçlara aynı kurgu ve diziliş ile başlarsa çok gollü maçlar izletir jesus.
Oyuncu havuzu baya hatta gereksiz geniş.
Osayi, zajc, Rossi, mor, batsu, valencia, arda, mert Hakan vs dün 11 de olmayan ama koysan sırıtmayacak adamlar var ellerinde.
Bizim sadece lig maçı oynayacağımız için net kaliteli 3 yada 4 adam alıp kadro dezavantajımızı bitirmemiz şart.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arkadaşlar şu pozisyon dün neden konuşulmadı? Kayseri’li oyuncunun ilk şut çektiği pozisyonda Gustavo Henrique eliyle kesmiyor mu topu? Ben mi yanlış görüyorum?

Üst Alt