STSL 18/19 H:29 | Başakşehir 1-1 Rizespor | MS | 21 Nisan - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:29 | Başakşehir 1-1 Rizespor | MS | 21 Nisan

Hamza, sanirim yanlis anlasilma var. Ben basak yenilseydi daha iyi olurdu diyorum. Basakin yenilmesiyle berabere kalmasi arasinda fark var. Eger yenilserdi bizim 1 beraberlik hakkimiz olacakti
62 59

61 59 olsa

Akbil berabere kaldığında gibi bizim de berabere kalma hakkımız olurdu şu an ise öyle bir şansımız yok daha net açıklanamaz sanırım.

Cidden anlamis degilim

Simdi puan farki 3, bizim beraberlik hakkimiz yok her maci kazanmamiz gerek sampiyonluk icin
Kaybetselerdi de puan farki 2, yine her maci kazanmamiz gerekecekti beraberlik hakkimiz olmayacakti

Hamza, sanirim yanlis anlasilma var. Ben basak yenilseydi daha iyi olurdu diyorum. Basakin yenilmesiyle berabere kalmasi arasinda fark var. Eger yenilserdi bizim 1 beraberlik hakkimiz olacakti
Üstad
Galatasaray Maçlar Paun 59
Konya - 1
Beşiktaş - 3
Rize - 3
Başakşehir - 3
Sivas - 3
72 Puan

Başakşehir Maçlar Puan 61 olsa

Göztepe - 3
Sivas - 3
Ankara - 3
Galatasaray - 0
Alanya - 3
73 Puan yapıyor. Bugün berabere kaldılar 74 puan oldu. Üstad bahsettiğin @Hidayet Sarıdağ 'ın dediği gibi Başak bizim maçımız hariç 4 maçın birisinde berabere kalırsa bizim de bir maç beraberlik hakkımız olacaksa anlıyorum ama şu an görünen tabloyla zaten bizim tüm maçlarımızı kazanmamız gerekiyor. Bugün yenilmeleri bize ekstra bir beraberlik hakkı getirmiyor yani. Ya da ben hala hesapta yanlışlık yapıyorum, bilemedim :( Her şeyi geçtim biz 5 maçımızı alalım da gerisi ne halt yiyorsa yesin
:cimbom:

Hamza hakli. Bizim hesap sadece basak 1 macta daha berabere kalirsa diye devreye giriyor :)

Hayır ikimiz de yanlışız bak doğrusu bu maçta yenilseydi akbil

Akbilin berabere kaldığı haftada bizim yenilgi hakkımız olurdu şimdi ise aynı kaybı yaşamalıyız.

ya da şu açıdan kötü oldu 61 59 olsa akbil 1 beraberlik daha alsa puanlar eşit olsaydı akbil maçını 0 0 bitirip lider olabilirdik.

Üst Alt