STSL 18/19 H:29 | Başakşehir 1-1 Rizespor | MS | 21 Nisan - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:29 | Başakşehir 1-1 Rizespor | MS | 21 Nisan

Üstad
Galatasaray Maçlar Paun 59
Konya - 1
Beşiktaş - 3
Rize - 3
Başakşehir - 3
Sivas - 3
72 Puan

Başakşehir Maçlar Puan 61 olsa

Göztepe - 3
Sivas - 3
Ankara - 3
Galatasaray - 0
Alanya - 3
73 Puan yapıyor. Bugün berabere kaldılar 74 puan oldu. Üstad bahsettiğin @Hidayet Sarıdağ 'ın dediği gibi Başak bizim maçımız hariç 4 maçın birisinde berabere kalırsa bizim de bir maç beraberlik hakkımız olacaksa anlıyorum ama şu an görünen tabloyla zaten bizim tüm maçlarımızı kazanmamız gerekiyor. Bugün yenilmeleri bize ekstra bir beraberlik hakkı getirmiyor yani. Ya da ben hala hesapta yanlışlık yapıyorum, bilemedim :( Her şeyi geçtim biz 5 maçımızı alalım da gerisi ne halt yiyorsa yesin
:cimbom:
Yav ben nedense 2 puan gerideyiz 1 beraberlik olsa 3 puan geride oluruz diye hesapliyorum :)

Hayır ikimiz de yanlışız bak doğrusu bu maçta yenilseydi akbil

Akbilin berabere kaldığı haftada bizim yenilgi hakkımız olurdu şimdi ise aynı kaybı yaşamalıyız.

ya da şu açıdan kötü oldu 61 59 olsa akbil 1 beraberlik daha alsa puanlar eşit olsaydı akbil maçını 0 0 bitirip lider olabilirdik.
Iste benim hatam basak 4 g alip biz 4 g 1 b alsak dahi sampiyonduk ama yanilmisim. Yine de dedigin gibi yenilselerdi daha iyi olurdu. Bunlar Sivasa da kaybedebilir. Neyse 5de 5 yapip arkaya bakmayalim. Cezali da kalmadi. Yeterki ilk golleri biz yemeyelim

Son 4 maç hiçbirinde Alexandru Epureanu yok ve puan kayıpları ortada.

Ne Visca ne Emre geçen senede böyle oldu bu adam yoksa başakşehir çok zorlanıyor.

Bizim maça kadar sakat kalırsa bu adam daha çok puan kaybeder başakşehir.

Son düzenleme:
Hepsinde katlettiler bizi döve döve götürüyoruz işi.
feghouli bursada öyle bi gecirdi ki sonra moralleri acayip bozuldu itlerin. 2 penaltiyla 2 puani son saniyede kurtardilar, epeydir formsuzlar. rizenin bugün kacirdiklarindan yol olur yani rize 2 puan kaybetti bugün net olarak.

yeni yilda yendikleri takimlara bak. hep en kötü sekilde cikmis o takimlar bunlarin karsisina. ya bir sürü eksigi var yada form düsüklügü. bi trabzonu yendiler top oynayanlardan. o macta da kamil ahmete kalmisti ts. topcusu yoktu.

galibiyet aldiklari takimlar icinde belki bi antalyaya puan verirlerdi, onlarda ölümüne defans yapan gicik bir takim. oyun olarak cok zayif. hoca gidip cissokho ve doukarasiz cikti. uyduruk bi gol yiyince cikaramadilar hamlelere ragmen.

elleri ayaklari birbirine dolanip göztepe-sivas-ankaragücü maclarinin birinde puan kaybederlese gö.seli iyi izle. nasil aglayacaklar.

feghouli bursada öyle bi gecirdi ki sonra moralleri acayip bozuldu itlerin. 2 penaltiyla 2 puani son saniyede kurtardilar, epeydir formsuzlar. rizenin bugün kacirdiklarindan yol olur yani rize 2 puan kaybetti bugün net olarak.

yeni yilda yendikleri takimlara bak. hep en kötü sekilde cikmis o takimlar bunlarin karsisina. ya bir sürü eksigi var yada form düsüklügü. bi trabzonu yendiler top oynayanlardan. o macta da kamil ahmete kalmisti ts. topcusu yoktu.

galibiyet aldiklari takimlar icinde belki bi antalyaya puan verirlerdi, onlarda ölümüne defans yapan gicik bir takim. oyun olarak cok zayif. hoca gidip cissokho ve doukarasiz cikti. uyduruk bi gol yiyince cikaramadilar hamlelere ragmen.

elleri ayaklari birbirine dolanip göztepe-sivas-ankaragücü maclarinin birinde puan kaybederlese gö.seli iyi izle. nasil aglayacaklar.

Göztepe maçı çok önemli Şakrak'ın takımı işe yaramalı.

Reis bir sürü farklı detayı etkiliyor şu 1 puan bak çok sövdük kadıköydeki 1 puana ama o puan geçen sezon bizi şampiyon yaptı sanırım bu sezonda şampiyon yapacak işin psikolojik kısmına hiç girmiyorum bile keşke yenilselerdi.

Orası öyle ya. Kayseri maçında da benzer senaryo oldu. Havadan 2 puan geldi adamlara 90+ daki penaltılarla. Ama bunlar camia olamadığı için olumlu etkisi pek olmuyor. "Ulan yine şampiyon olamayacağız" havası hakim oyuncularında. Emre B.'nin kudurmasından belli ediyor zaten :D

Bence son gününe kadar belli olmayacak. Geçen sezon gibi. Oyuncularda biraz karakter varsa geri kalan maçlarda kıçlarinı yırtarlar. Taraftarın biraz aklı varsa takımı destekler, sevmedikleri oyunculara rağmen.

Kadro kötüde değil o kadar ama kalas olunca adam oynatamıyor gol bile atamıyorlar nasıl beceriyorlarsa ilk yarıda fb, bjk , ts yenmiş takım bunlar üstüne bizi de baya zorladılar 2 maçtada .
normalde ufak takimlara karsi kendi sahalarinda en azindan beraberlik kopariyorlardi, cogu zaman kazaniyorlardi hatta.

akhisar ve zurnaya kendi sahasinda 1-0 yenilmesi tamamen teknik direktörün basarisizligidir.

Üst Alt