STSL 18/19 H:31 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 5 Mayıs - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
15-16'da Fb sampiyon olmasin diye bunlari yenmeye niyetimiz yoktu.16-17'de de Tudor'un 3'luye dondugu ilk macti.Talisca'nin balik goluyle yendiler.2 derbi galibiyeti alinca Fenerbahce sandilar kendilerini.Siz kimsiniz olm?Bizim sansimiz fenere tutmuyor sizle alakamiz yok.

Yanlis bakis acisi bence.

Son 20 yilda asy de 15 kere mi ne yenmisiz bu kargaları.

Biz derbi galibiyetlerine, kupalara dursun denen rezil yaratigin doneminde ara verdik sadece. GS dursundan sonra genlerine geri dondu. Dursun GS ı bitirme projesiydi. Herif bir yilda 140 milyon euro zarar etmeyi basardi! Ama dursun denen herifi bu liseliler ibra etti kac defa . Ustelik onca rezilligine ragmen 1381 de oy aldi M.Cengize karşı!!

Dusununce insan hala cildiriyor ama sinirlerimi dursun ve liseli şak şakcıları icin bozmayacagim bugun!

Hayırlı sabahlar, hayırlı ramazanlar. Ulan ne koyduk be.​
eb487c5ac2b.gif

Var ispatlı en az 10 puanımız çalındı, koca bir ilk yarı forvetsiz oynadık , içerideki fener rize konya maçlarında doğrandık , dışarıdaki fener beşiktaş maçlarında doğrandık, tff denen kurum tüm kurullarıyla beraber hocaya savaş açtı. Bunların hepsi yetmedi birde kendi içimizde başkana ve kumpas kuruldu takım yine ayakta kaldı ve lider oldu. Şu olayları yaşayıp ayakta kalmak:) bu ülkenin kralı da biziz ağasıda. Hani diyorlarya kadıköyde psikolojik üstünlük felan:) psikolojik üstünlük öyle olmaz böyle olur aslanlarım. 14 sene şam olamamış takım alayınızı üst üstte koyuyor ve 22 ye 2 maç kaldı. herkes HADDİNİ BİLECEK!!!

Şu maçtan sonra bile hakem diye ağlıyorlar ve bütün bjkfbli şerefsiz spor yazarları yazılarından hakemi söylüyorlar..Bunların alayı o...çocuğu.

Cem dizdar,atilla gökçe gibi güya objektif adamarıb yazılarına bakın..
Ulan şu maçta hekem diyen adam şerefsizoğlu şerefsizdir.
Ulan luyindamanın sarı görmesi gereken pozisyon hariç bir tane elle tutulur pozisyon yok..
Ama sadece itirazdan bjk li şerefsizlerin kırmızı kart.görmesi gerekiyor.Necibin atılmaması mucize.

Kansız şerefsizler ulan hala doğru karar ışan canere çarpan topu söylüyorlar..Bunların alayı kansıZ

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

peyler o degilde yani bencede lehimize cok karar cikti. ama vodafone'dada biz dogranmistik neyse cokta uzulmuyorum bu duruma ama dusunuyorum ki bizi rize'de veya basaksehir macinda sevecekler gibime geliyor bi bana mi boyle geliyor?

peyler o degilde yani bencede lehimize cok karar cikti. ama vodafone'dada biz dogranmistik neyse cokta uzulmuyorum bu duruma ama dusunuyorum ki bizi rize'de veya basaksehir macinda sevecekler gibime geliyor bi bana mi boyle geliyor?

Top diyelim ki Caner'den çıkmadı bizim yarı sahamızda olan bir taç yüzünden hakeme laf edilmez. Caner'in sarısı var bir de başka ne karar çıktı lehimize? Bir korneri vermedi 2-3 tane de yanlış faul çaldı onun dışında hatırlamıyorum. Hakeme laf edeceklerine 2 golde de yaptıkları mallığa ağlasınlar..

Top diyelim ki Caner'den çıkmadı bizim yarı sahamızda olan bir taç yüzünden hakeme laf edilmez. Caner'in sarısı var bir de başka ne karar çıktı lehimize? Bir korneri vermedi 2-3 tane de yanlış faul çaldı onun dışında hatırlamıyorum. Hakeme laf edeceklerine 2 golde de yaptıkları mallığa ağlasınlar..
Kardesim bence iki gol'de temiz. Ha Caneri carpti mi carpmadi mi burdan noele kadar tartisiriz. Hakem nasil gorsun biz yavas cekimden goremiyoruz bile. Besiktas dangalaklari kendileri suclasinlar bizi miniput (u7)'de bunu ogrettiler - karar ne olursa olsun oyuna devam edin, top oyundayken hakemle kesinlikle ugrasmayin diye.

Ki ben ondan bahsetmiyorum ben ilk yarida verilen fauller hakemin bizi kolladigini dusunuyorum ama ondan sonra ikinci yarida besiktasi kollamaya basladi.

Suan oyle bir anlayis varki medyada hakem bizi kolladi gibi (bu da kazandigimiz icin) - evet bir nevi dogru, ama bir yandanda dogru degil. Ki ben seyden cok korkuyorum - simdi hakem bizi kolladi ya, acisini bizden cikaracaklar bence gelecek haftalarda.

yaw bırakın algıyı çok çok temiz maçtı. o taç gol olmasa bu kadar tartışılmayacaktı zaten bu tip yanlış atışlar çok olur her maç içinde. kaldıki ordaki taç net değil. yan açıdan bakınca çarpmıyor gibi ama arkadan bariz bi müdehale var. gözüken canerin topuğuna ya da bacak pazularına çarpıyor ikisinden biri. çarpmasa yön değiştirmez. düşük iqlu fener ve bjklılar falso diyor, falso 20 cmlik mesafeden yön değiştirmez gerizekalı herifler.

sonuç olarak tertemiz bir maçta tertemiz oyunla anamızın aksütü kadar helal bi galibiyet aldık. zaten bjk hep böyle değil mi kaybedince zırlarlar. melolu dönemden iyi biliyoruz 70 bin salak sahaya girmişti. bunlar hep böyle yani

Herkes canerin sarı kartı hatalıydı diyor ama caner kartı faul yaptı diye görmedi.

Önceki pozisyonlar dahil son pozisyonda da şiddetli itiraz ettiği için gördü.
Özelikle medya sa bu konuda büyük algı var.

Yahu bu şerfsizlere sadece itirazdan kırmızı çıkmalıydı.Sürekli her pozisyona itira edilirmi lan..

İşte bu durumlarda klüp ya bireysel olarak yada sosyal mecralardan açıklama yapacak.

Bu şerefsizler algıyla bir sonraki haftadaki maçımızdaki hakemi etkiliyorlar.Asıl şimdi galipken açıklama yapmalıyızki anlamı olsun..
Hemde hakem kararlarıyla kaybedilen maça örnek gösterilecekse dünkü maç değil ilk yarıdaki vadofonedaki maç gösterilmelidir gibi açıklama yapıp ağlatacaksın şerefsizleri..

Yahu arkadaş top canere çok net çarpıyor.Hala neyin tartışması.Arkadaş bizim taraftardada iş yok.Çok net olan pozisyona hala çözmek zor gibi yorumlar yapıyor.

Hani gerçekten hakemin ciddi hataları olsa ve biz öyle kazansak eyvallah susalım kudursunlar ama öyle birşey yokken susmamalıyız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt