STSL 18/19 H:31 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 5 Mayıs - Sayfa 168 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu bjkli yorumcular insanı ne kadar yoruyor yaw zaten kitlesi low 1 takım iyice zehirliyorlar herifleri :D

çok geriye gitmeye gerek yok ulan daha 2 hafta önce feghoulinin ayağına bastılar gol attılar iptal olmadı
mehmet topal linnese mide ameliyatı yaptı kart dahi görmedi ki sarı kartı vardı
son dakika penaltımız vermediler bu kadar laf etmedik adamlar çıkmış tvde tr futbolu için kara gece ben hayatımda böyle bezdirilen 1 takım görmedim diyor ;D

Hakem diye ağlamalarını anlamıyorum bi fenerle oynadıgımız maça bak skora tesir etti maçı fenere verdi resmen, dünkü maçta 2 sarı kart var hatalı diye gösterilecek başka ne var arkadaş ya. bizimde penaltımızı vermedi

Yanlis bakis acisi bence.

Son 20 yilda asy de 15 kere mi ne yenmisiz bu kargaları.

Biz derbi galibiyetlerine, kupalara dursun denen rezil yaratigin doneminde ara verdik sadece. GS dursundan sonra genlerine geri dondu. Dursun GS ı bitirme projesiydi. Herif bir yilda 140 milyon euro zarar etmeyi basardi! Ama dursun denen herifi bu liseliler ibra etti kac defa . Ustelik onca rezilligine ragmen 1381 de oy aldi M.Cengize karşı!!

Dusununce insan hala cildiriyor ama sinirlerimi dursun ve liseli şak şakcıları icin bozmayacagim bugun!
Dursun'un katkisi yok demedim ki.Onun da etkisi var tabii ki

Bence maçta üç tane hatalı karar vardı. Luyindama sarı görmeliydi 45'te, Caner basit bir faulden sarı almıştı o yanlıştı ama sonrasında zaten golden sonra yaptığı hayvani itiraza kart çıkaramadı hakem bu yüzden yani önemsiz detay, Son olarak Necip'in 70 de Onyekuruya attığı tekmeden sonra kırmızı görmesi gerekirdi.

Ne ağladılar ama. Maçtan önce biliyorduk böyle yapacaklarını. Bu bjk ve fb taraftarında şeye sürülecek akıl yok.

penaltın mı verilmedi? Hayır.
kırmızı kart mı aldın? Hayır
attığın gol mü iptal edildi? Hayır
rakip ofsayttan gol mü attı? Hayır
rakip penaltı mı aldı? Hayır.

bir doğru verilmiş taç atışından kopardıkları yaygarayı görünce şunlarla aynı kulvarda yarışmaktan tiksiniyorum. Yerin dibine batsın süper liginiz lan. Bizim davamız sizinle oynamak, sizi yenmek değil Dünyada adımızı duyurmak.

Yerel lig bizim için amaç değil, anca araç olur. Meraklı değiliz oğlum sizin şaibeli pis düzeninize. Mecburen tokatlayıp tokatlayıp gönderiyoruz sizi.

Neymis kardesim artik ligi izlemeyin, Galatasaray kollaniyor ve bizler ise sadece rekabet artmak icin yaristayiz.yok hakemler soyle boyle..

Lan soruyorum size ezik kargalar ve fenerli kroolar..

1. Hakemlerde hata yapar diyen kimdi? O iki gram beyin denen kafanizdaki seye tukurum, kim hakemlerden memnundu?

2.fb derbilerinde biz hakemin yaptiklarindan rahatsizdik, peki siz o ara ne dediniz? Kim hakem sayesinde 2 puan aldi, angutlar!!!!

3.bjk maclarida oyleydi, 5 defa vara gitmesine ragmen penalti verilmedi ve sacma sapan bir kararla Gol attiniz.

4. Soruyorum kuslara, bizmi engel oluyoruz sampiyonlugunuzu? Aglamaktan baska bi poka yaramiyorsunuz, efendi olun susun. Ha bire it gibi havliyorsunuz!!

Turkiyenin tek bakin TEK BUYUK takimi Galatasaraydir. Kabullenmiyorsunuz ve sonra gerizekalı gibi hakem yok su bu diyorsunuz.

Salaklar hakemler bize yardimi olsa is buraya kadar gelmezdi.

Beyinsiz kuslar

Hocanın degisiklikleri daha doğrusu değiştirmediği bizi hasta ettiği hamle sıkıntıları dışında oyun olarak çok kötü değildik savunma olarak saglamdik ama hoca 2 maçtır rakip maçı alsın diye çok uğraşıyor sahada oyuncu ölmeden degistirmeyecek gibi

Bu tinercilere rahat 5–6 atacağımız maçtı. Maçın bir bölümünde aşırı dağılmışlardı. Genede hakkını verdik ağlakları şampiyonluktan ettik.

Üst Alt