14 Mayıs 2006 Denizli Zaferi - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

14 Mayıs 2006 Denizli Zaferi

Gereksiz bir paylaşım. Fenerbahçe hazır morali bozukken hırslandırmayıp çakıp geçmek varken Fenerbahçe'den fark yiyip "Biz büyük kulübüz. Bizimle kimse boy ölçüşemez" edebiyatı yaptıracaklar yok yere. Umarım ölüyü uyandırmaz bu saçma paylaşım.

Kemal Belgin: "Erol Bulut, 16 dakika uzatma bekliyordum' dedi. Peki Denizli'de 16 dakikada niye 1 gol atamadı Fenerbahçe? Atsan, şampiyonsun. Diğer maçlar bitti ve Denizli ligde kaldı. Yusuf Şimşek oyundan çıkarken, 'Fenerbahçe şampiyon olsun' dedi. Kayıtlarda da var." (A Spor)

o sene son haftaya fb ile puan puana girmiştik.
ikili averaj da fb'deydi.
biz kayseriyi 100-0 yensek dahi, fb'in kesinlikle puan kaybetmesi gerekiyordu.
fb'in super bir kadrosu vardı.

tam 15 yıl 1 gün sonra

biraz daha softcore bir durum ile bu sefer bjk ile karşı karşıyayız.
ikili averaj eşit.
bjk'in illa ki puan kaybetmesine dahi gerek yok.
onlar kazanısa dahi, onlardan 3 fazla averaj ile kazanırsak şampiyonuz.
bjk'in kadrosu o dönemki fb gibi değil. rakibi de gayet dişli göztepe.

muhtemelen çok zevkli bir akşam olacak ya. bu görüntülerin aynılarını göreceğiz gibi.
inşallah sevinen biz oluruz. ama netice ne olursa olsun, bu ligin agası olduğumuz mesajını çok net verdik herkese.

vay be o dönem malatya küme düşmüş denizli ligde kalmıştı.
şimdi denizli düştü, malatya kaldı.
feci tesadüf lan tarihleri bile neredeyse aynı :d

Ogrenci evindeydim, ismi Murat koyu fenerli, ezeriz aliriz cakariz falan.. Ne yalan soyleyeyim, ipler onlarin elinde ama icten ice yaniyorum 1.6 TSI motoru gibi.. Giydik formalari.. Ayni mekan, farkli odalar, maci izliyoruz (o zaman oyle ulker link yok gencler :) var da cok kisitli internet bile 256kb ogrenci evi..). Neyse, ben Galatasaray macindayim, iki arkadas birinin ismi lazim degil ustte diger koridorda. En son fener maci bitti bizim sampiyonluk geldi saka yapmiyorum onumuzdeki 4 gun adamlar tek kelime dahi etmediler. Sonraki ilk kelimeleri malum 6-0 ve ogrenilmis bla bla bla... Neyse onlarda kalmadi artik ellerinde ya neyse :).

Haa bu arada maci veren Daum'dur kadro secimiyle kalani kismet ve "bizim tehdimizdir". Murat, sana gelince unutmamissindir, cok iyi biliyorum :). Zira ben o suratinin rengini, sonraki 3-4 gununu unutmadim. Ne demis unlu fenerli cakma filozof; "havaya girdin mi, Cimbom cakar sana". Bize gelince, hala bak ne diyoruz, "oynanmamis bir 90dk var, olur olmaz ama Cimbom elinden geleni yapar". Hayirlisi.

Son düzenleme:
Hüngür hüngür ağladığım tek sezondu. Tam bir macera'ydı bu sezon. Anlatılmaz yaşanılır. Belkimde beni Galatasaray'a bukadar bağlanmamın sebebi.

baktığımda

yabancı bir hocanın 2002-2004 arası yerli bir hoca tarafından bırakılan maddi ve sportif enkazı toplayıp

riberyisi parasızlıktan kaçmış, zar zor heinz transferi yapabilen takımıyla appiahı alexi anelkasıyla büyük paralarla kurulmuş rakibine

alnından akan kanla ve iyi futbolla karşı durduğu

efsane bir şampiyonluk görüyorum

ne dersin @Gökhan Gel

Üst Alt