16/17 H:14 | Galatasaray 3-1 Gaziantepspor | MS | 11 Aralık - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:14 | Galatasaray 3-1 Gaziantepspor | MS | 11 Aralık

"Nerenle izliyonuz" lafını kullanana cevap vermem.. Yuru git işine..

Dikkatsizlik yapmisim dur duzgun yazayim nerenle izliyon maçi reis? Yada dur biraz kibarlaşayim belki ozaman cevap verirsin macı nerenizle izliyorsunuz Erol Bey? Abi kufursuzde olmuyo ya
boyle adamlara ayar oluyom adami hemen hassa noktasindan yakalayip konudan uzaklasiyolar ondan sonrada öfkeni kontrol edemiyo oluyo

Son düzenleme:
Kalemize cok onemli, cok ciddi bir kaleci koymusuz ama defans hatti komple cop.

Ben olsam yedek olarak Carole u tutarim, kalan serdar, ched, semih, balta, koray , sabri, linnes, cavanda topunu yollarim. Hic biri GS formasini haketmiyor.

Selcuk, Sneijder kusura bakmasinlar uretim yok para da yok.

Tolga tum kariyeri biyunca cok sakatlanmis biri. Sene basinda da yazmistim baslik acip. Herifi tanimiyorum ama her sezon sakat diye.

Cok gecmeden merhaba dedi tanitti kendini.

Ayrica Tolga da kazmanin teki. Herif 50 tane sut atti bugune kadar daha kaleyi tutan yok. Herkes kesici diye seviyor. Ben bizdeyken Topaldan da nefret ederdim. Gol tehdidin yoksa GS orta sahasini isgal edemezsin 2016 yilinda!!!

Bu Sneijder icin de Selcuk icin de gecerli.

Ayrica Tolga almanyadan cikip da gordugum topa en berbat vuran oyuncu!!

Ciddi revizyon gerek. En kolayi td u suclamak. Gorunen koy kilavuz istemez.

Bize bu sene sonu takimda revizyon degil kıyım yapabilecek bir baskan lazim, dursunla bu isler yurumez!!
reis futbol bilgine güvendiğim için soruyorum hamit altıntop bilhassa iç saha maçlarında sağ bek oynamaz mı? pozisyon bilgisi pas alışverişi vs iyi sadece hızı sorun olabilir ağırlaşmıştır iyice hamit..ne dersin?

10 kişi antepin bizi yenme şansı falan yoktu adamların ilk yarı yakaladıkları üç dört pozisyon dışında pozisyonları yoktu

asıl biz altı yedi bir bitebilecek maçı ıkına sıkıla son saniye golü ile üç bir bitirmemiz can sıkıcı

reis futbol bilgine güvendiğim için soruyorum hamit altıntop bilhassa iç saha maçlarında sağ bek oynamaz mı? pozisyon bilgisi pas alışverişi vs iyi sadece hızı sorun olabilir ağırlaşmıştır iyice hamit..ne dersin?

Allah yazdi ise bozsun.

Hamit schalkeye attigi gol ile son kullanim tarihi dolmustu.

Bize cok ciddi kıyım lazim.

Bizim sorunumuz ne sag bek ne td sorunu.

Bizde baskanlik ve yonetim asil sorun. Ve sonra son kullanim tarihi gecmis futbolculari tahliye edememe problemi yasiyoruz.

Burada maclarda oyle yorumlar donuyorki sanirsin takimin tek problemi sabri!! :(

Adamlar 10 kişi ve bizim çoban traktör podolskiyi çıkartıp ereni alıyor.
Lan 2 forvet oyunda kalsın işte rakip Gaziantep ve 10 kişi ve halen nedir bu korkaklık?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt