16/17 H:14 | Galatasaray 3-1 Gaziantepspor | MS | 11 Aralık - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:14 | Galatasaray 3-1 Gaziantepspor | MS | 11 Aralık

Luiz Adriano, Feghouli ve Sakho. 3'ü de kendi takımlarında fazla forma şansı bulamayan oyuncular. Luiz Adriano'yu bonservisiyle, diğer ikisini kiralık olarak kadromuza katsak, şampiyon olmamız işten bile değil.
Bizim yönetim bu adamları tanımıyordur bile. Biz banka hesabı kefil olunan adamlara yönelelim

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berbattık ya.Takımda disiplin diye bir şey yok.10 kişi kalan antep bile 2 2 yapsa kimse şaşırmazdı heralde.Bu Jor un görevine hemen son vermek lazım yoksa iş işten geçecek.Bu takımın osmanlıdan 3 puanla dönme şansı yok.Rezil ederler bizi haftaya.

Engin bey ben de isterim ki iki kanatta bruma gibi olsun, sene başında forvete dembeleyi alsaydık. Fakat bana uzun uzun yazdırmayın, elde nerede olduğu belli olmayan bir kiralık forvet. Umuttan hallice bir eren derdiyok varken çıkıp da kimi oynatacaksın? Önceki haftalara göre yükselmiş bir performans gösteriyorlar demek istiyorum fakat anlaşılmamış. Kaldı ki koskoca transfer döneminde cavanda, derdiyok, sightorsson, Serdar Aziz gibi adamları transfer etmiş bir yönetim varken gidip de iyi kötü pas atabilen oyun kurabilen adamları pat diye yollayıp kimi getireceklerini veya getirebileceklerini düşünüyorsunuz? Şimdiden transfer çalışmalarına başlamış bir yönetim olduğunu hiç sanmıyorum. Sneijder ve Drogba gibi yıldızların ara transferde getirecek veya potansiyeli topçuları kulübe kazandıracak bir yönetim ve yapılanma göremiyorum. Maalesef kötü bir dönemden geçiyorken bir de bu adamları yollamak kendi ayağımıza sıkmak olur. İyi forumlar dilerim

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yaşı ve tecrübesi büyük stoper birde hızlı aralara kaçabilen bir golcü aldık mı rahat şampiyon oluruz.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok degisik bir macti.

Yasin gibi bir adamin hattrick yapmasi bile kendi basina yetiyor bu macin degisikligini anlatmak icin.

Cok gol kacirdik özellikle ikinci yarida, forvet eksikligimizi hissediyoruz. Transfer döneminde de dedigim gibi Eren asla bu takimin as forveti olamaz.

Eren boş kaleye atamadı diye kötü oynadı doğru çünkü kendisi bir santrafor. İşi bulduğu golü atmak. Ben santraforum diyen adamın boş kaleye kaçırma lüksü yok. Sneijder de pozisyonlara girdi değerlendiremedi. Uzaktan şutlar denedi kaleci iyi çıkardı. Lakin Sneijder o kadar fazla öldürücü pas attı ki ben bir noktadan sonra saymayı bıraktım. Bir 10 numaradan önce bunu beklersin. Gerçek Sneijder yine değil doğrudur ama en azından şu maç için berbat oynadı demek insafsızlıktır ayıptır.

10 kişi ile G.Antep bizi yenebilirdi.
Biz de orta saha yok.
De Jong, Selcuk, Sneijder olmuyorrr.
Sneijder cok top kaptırdı..Bazen de super paslar dagıttı.

Ve herseyden onemlisi, su belli oldu ki, bu takım hiç korner çalışması yapmıyor.
Attığımız hiçbir korner rakip kalede tehlikeli olmadı.
Onların kornerleri hep tehlikeli oldu. Biz de adam paylasma yok. Yan toplar hep tehlikeli oluyor. Yediğimiz gol de boyle geldi zaten.

Üst Alt