16/17 H:18 | Karabükspor 2-1 Galatasaray | MS | 21 Ocak - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:18 | Karabükspor 2-1 Galatasaray | MS | 21 Ocak

Kim cezali ya da sakat olursa olsun , oynadigi her macta ilerleme gosteren linnesin israrla oynatilmayip , hic bir sey oynamadikca daha da cok sure alan josue nin durumu futbol akliyla izah edilemez

puan lazimken yaptigi tek sey yana geriye oynamak olan selcuk ,josue gibiler varken , her mac ,sacmaladigi pozisyonlarda bile kaleyi dusunen yasinin inatla ikinci yariyi bitirememesi de akil alir sey degil

veya biz anlamiyoruz bu isten , o da bir olasilik cunku tum teknik adamlarin yasin e muamelesi ayni

Selçuk, Sabri, Josue elzem olarak bunlar ilk 11 görmemeli. Birhan vb. arkadaşlarımız oynasın ama bunlar oynamasın. Karabük'ün paf takıma bile üstünlük kuramayan bir Galatasaray orta sahası kabul edilemez. Hocanın yanlışlarına sonuna kadar katılıyorum ancak dün sahaya o forma ile x 11 isim çıksa şu maçta oyun üstünlüğünü sağlardı ama bunlar beceremedi.

hocanin zaten hatasi daha teknik taktikte degil , kadrosu , oyuncu degisiklikleri felaket . ben acikcasi ortalama bir futbol adami olabilecek zekaya sahip oldugunu dusundugum bu adamin linnes - josue - yasin vb isimlerdeki sonu gelmeyen hatalarini mantikla izah edemiyorum

tribunle ilgili 2 laf etmek isterim 1. tribunden hakkaten el olarak gorunmus olabilir zira biz de anca tekrarda emin olduk el olmadigindan. ayriyetten oyuncular da itiraz edince tribunler etkilenmistir 2. karabuge kac haftadir manyakca hatalar yapiliyor, orn danynin gogsune carpan topu adi hakem el olarak degerlendirip penalti ve k kart vermistir. o yuzden karabuk taraftari bunun da etkisiyle celallenmistir

Burada bir parantez de sneijder a aciyorum bu kayip icin . Sen son 3-4 mactir ,hatta bursa macindan sonra moralman toparlamissin ve belli ki ozellikle boyle kilit maclarda sana itiyac var

sen gidip hem de yine pozisyon disi bir itirazla , ustelik devre arasi dudugunden sonra yaptigin itirazla sari kart gorup cezali duruma dusuyorsun . eger sari kart temizleyeceksen ic sahadaki akhisar ve kayseri maclarinda oynamayacak sekilde temizle

yok kendine hakim olamayip sari kart gordu isen , ki yapmaman lazim da , hadi yaptin , bari zaten oynamayacagin kupa maci var , basit bir itme kakma faulu ile son dakikalarda kirmiziya cevir cezani cek

bir kuzey avrupali oyuncunun bu kadar itirazdan ,cenesine hakim olamamaktan sari kart gormesi anlasilir sey degil

4 sari karti arastirdim

3 tanesi itiraz.. besiktas macinda sert girip sari gormus , gaziantep , alanya ve konya maclarinda 3 sari kart , hepsi de icinde olmayan pozisyonlarda itirazdan

al iste en kritik macinda eksik kaldin

Burada bir parantez de sneijder a aciyorum bu kayip icin . Sen son 3-4 mactir ,hatta bursa macindan sonra moralman toparlamissin ve belli ki ozellikle boyle kilit maclarda sana itiyac var

sen gidip hem de yine pozisyon disi bir itirazla , ustelik devre arasi dudugunden sonra yaptigin itirazla sari kart gorup cezali duruma dusuyorsun . eger sari kart temizleyeceksen ic sahadaki akhisar ve kayseri maclarinda oynamayacak sekilde temizle

yok kendine hakim olamayip sari kart gordu isen , ki yapmaman lazim da , hadi yaptin , bari zaten oynamayacagin kupa maci var , basit bir itme kakma faulu ile son dakikalarda kirmiziya cevir cezani cek

bir kuzey avrupali oyuncunun bu kadar itirazdan ,cenesine hakim olamamaktan sari kart gormesi anlasilir sey degil

4 sari karti arastirdim

3 tanesi itiraz.. besiktas macinda sert girip sari gormus , gaziantep , alanya ve konya maclarinda 3 sari kart , hepsi de icinde olmayan pozisyonlarda itirazdan

al iste en kritik macinda eksik kaldin

Dubaiye gitmek için yapmıştır yani yemezler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

rikerink kadar vasifsiz bir td var mi ingiltere, ispanya, fransa, almanya, italya, hollanda, portekiz, belcika, rusya liglerinde aceba
buna bazi ulkelerin 2. liglerini de katmak uygun dusebilir

Tudor'un hayali Galatasaray

Neden diyecek olursaniz bu sezon hic bir macta takim elbisesi ile görmedik kendisini ama dün bizim macta gördük

Büyük takim hocasi nasil olunur gösterdi.

Hayali gerceklesir insallah

Üst Alt