16/17 H:18 | Karabükspor 2-1 Galatasaray | MS | 21 Ocak - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:18 | Karabükspor 2-1 Galatasaray | MS | 21 Ocak

Her hafta 1200 km gidecek param yok malesef. Ha param olsa bile kusura bakilmasin ama koyun gibi davranamam. Tepki veremeyeceksin verdiginde birileri tribunde hayt huyt diyecek 10 kisi bir adama dalacak oldu pasam o ortamda ben yokum ne zaman dusunme kabiliyeti gelisir o tribunlerin o zama bos yapmayip gelirim

cok sövecektimde bunlar yüzünden basım catlayacak gibi agrıyor sövmeye bile degmez

ama bu mac icin cücü filan demeyin hoca yüzünden bir mac nasıl verilir ders olarak izletilir

Ne bruma nede garry sorun bu adamlarda değil bu adamların önüne top atamayanlarda.
Sneijder yoktu 1 tane yaratıcı pas gitmedi. Josue kerestesi oynadı o bölgede ama sonucu gördük.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadece 1 pozisyonda ahmet çalık rakibi taç çiZgisine kadar takip etti arkasını döndürtmedi ama hakan balta tam soyadı gibi davrandı ve uyudu.
Golü atan serdar 1.75 falandır sanırım...

Ultraslan denilen gerizekali beyinsiz it surusu ne kadar adam varsa tribunden uzaklastirmak lazim. Gerekirse Pegasus tribunu bos kalsin ama ultraslan denilen serefsiz olusum stada alinmasin

Ultraslan denilen gerizekali beyinsiz it surusu ne kadar adam varsa tribunden uzaklastirmak lazim. Gerekirse Pegasus tribunu bos kalsin ama ultraslan denilen serefsiz olusum stada alinmasin

cok zor anca aziz gibi bir ruh hastası gelmeli o temizledi gencfenerli denen tinercileri
ultralar zengin tayfası geneli alisamiyende mac izlerken bagırmayan adamları pataklayan kansızlar bunlar bizzat gözümle gördüm
bunlar kadar kulübe zarar verende yoktur gs storede bi bok almazlar kendi ürünlerini basıp peşkeş çekerler
ama 2 koroegrafi yapınca millet bu kansızlara hemen kanar

Rakipte Robben olsa yinede sol bekleri kadar icimizden gecemezdi adam efsanevi bir sekilde tecavüz etti bize hem defansda hem hücumda

cok zor anca aziz gibi bir ruh hastası gelmeli o temizledi gencfenerli denen tinercileri
ultralar zengin tayfası geneli alisamiyende mac izlerken bagırmayan adamları pataklayan kansızlar bunlar bizzat gözümle gördüm
bunlar kadar kulübe zarar verende yoktur gs storede bi bok almazlar kendi ürünlerini basıp peşkeş çekerler
ama 2 koroegrafi yapınca millet bu kansızlara hemen kanar

Bilmezmiyim ultraslan itlerini. Baslarindaki hapci pezevenk sucudan tutta, reis dedikleri gavat sebahattine kadar hepsini de tanirim. Bir aralar bende gerizekalilik yapip bunlar ile birlikte mac izlerdim. Bunlarin reis dedikleri gavatlar aslinda Galatasarayli bile degildir. Cogu dunyanin parasini kazanmistir karaborsadan. Adam dovme bunlarda, holiganlik bunlarda, uyusturucu bunlarda, kara para bunlarda.

Bilmezmiyim ultraslan itlerini. Baslarindaki hapci pezevenk sucudan tutta, reis dedikleri gavat sebahattine kadar hepsini de tanirim. Bir aralar bende gerizekalilik yapip bunlar ile birlikte mac izlerdim. Bunlarin reis dedikleri gavatlar aslinda Galatasarayli bile degildir. Cogu dunyanin parasini kazanmistir karaborsadan. Adam dovme bunlarda, holiganlik bunlarda, uyusturucu bunlarda, kara para bunlarda.

peki ya IKIZLER

61d129740c1e3fdc1dd326e07c42f2e5.jpg

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Cücü artık hakemliği bırakmalı beceremiyorsan bırakacaksın. Artık maçları resmen katlediyor, tamam çok iyi bir futbol yoktu sahada ama adam bildiğin dengeleyeyim diye maçın içine sıçıyor.

Yasin'in pozisyonuna kafası takıldı gitti Yasin'e sordu, gol verdi. Kafası oraya takıldığı için Karabük'e penaltı uydurdu. Yetmedi rakibin Poldi'ye cezasahası içinde yaptığı müdahaleyi dışarıda olarak değerlendirdi. Sonra "Ulan çok Karabük lehine çaldım" dedi herhalde ki Hakan Balta, Barış Başdaş'a yaptığı net sarı kartlık harekette ikinci sarıdan kırmızıyı veremedi. Sonra 2. kez sarılık hareket yapınca attı.

Artık birinin bu hakemlere haddini bildirmesi lazım nasıl olsa kimse bir şey demiyor diye kafalarına göre yönetiyorlar

Eskiden mesela hakemler belirli takimlari kolluyordu simdi ise macin gidisatina göre etki ediyorlar

Zarar görmeyen tek takim bjk

rivayı ver ama hakemler senı dograsın,bjknın aldıgı destegı bız almalıydık.kollanmayı hakediyoruz ama sonuc...paranla,malın mulkunle rezil ol.GS kımseye bisey bagıslamamalı.

Son düzenleme:
hakemden önce bu takımda forma adaletsızlıgı var.belkı bunun bedelini ödüyoruz.emre çolaga yapılanlar,linnese yapılanlar,geçmişte brumaya yapılanlar.ve yüzü lanet sabri,selcuga verilen destek..

fatıh terimin dedigi gibi adalet herkese lazım.ben içinde çirkin bi güruhun oldugu,GSyın kötülüğünü isteyen kımselerın oldugu bu takımı kabul etmıyorum.

herseye ragmen bu hafta halen şanslıyız.cok gel gitler olur ligde ama once biz degismeliyiz.

Son düzenleme:
Akhisar maç konusu kilitli o yüzden buraya yazıyorum.
Elazığ maç ilk 11i çıkar akhisar maçına.
Ahmet cezalı, serdar out, balta cezalı, ched out.

Muslera
Sabri semih carole linnes
Lesh dejong
Yasin sneijder bruma
Eren

Yasin şu an takımın en formda oyuncusu belki ve kesin 11 oynar.
Allahtan çok etkili bir forveti yok akhisarın.
Bu maçı farklı kazanırız diye düşünüyorum.
Tolga ciğercide başka dümenler döndüğünü düşünüyorum. Sırf leshchuk oynasın diye tolgaya sakat gibi gösterildiğini düşünüyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt