16/17 H:23 | Antalyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 6 Mart - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:23 | Antalyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 6 Mart

Goz gore gore dograniyoruz. Ama bu saydiklarin hep serefszdi ama bunlari kanirtan yonetimimiz vardi.

Simdi dursun ve nazifi adam yerine koymadiklarindan her turlu serefsizligi rahatca yapiyorlar.

Gerçekten artık yüksek profilli yöneticilerimiz olması lazım

Sesini geçirecek adamlar olması lazım

Bunları kimse adam yerine koymuyor ki

Bjk penaltı yapar verilmez
Fb eliyle gol atar
Aynı hafta Galatasaray'ı hakem doğrar maçta ....

C6QfFKRXMAA98hb.jpg

Eski bir yönetici mali konularda büyük tepki olması nereniyle dursunun mayısta seçime gitmeye ikna olduğunu söylemiş ibra edilmeyebilirmiş yoksa, net söyledi bu sefer.

Gerçekten artık yüksek profilli yöneticilerimiz olması lazım

Sesini geçirecek adamlar olması lazım

Bunları kimse adam yerine koymuyor ki

Bjk penaltı yapar verilmez
Fb eliyle gol atar
Aynı hafta Galatasaray'ı hakem doğrar maçta ....

Bu yil bjk desteklenmese bizim altimizdaydi. 1 degil 2 degil 3 degil.

Ama karsimda baskan diye dursunu gorsem ve bjkli olsam tupcu gibi cekinmeden dogrardim !!

Ulan Rize maçında 2.golümüzü yemeseler, frikik golü yemesek oradan 3 puanla dönecektik

8taş maçında pozisyon vermedik, b.ktan bi gol yedik,kaçırdığımız gollerde var

Bu maçta tetikçi iş başındaydı bu maçta da puan kaybetsek çok üzülecektim

Tudor için sevindim 3 maçta bu kadar puan kaybını hak etmedi çünkü

Gelecek sezon her ne olursa olsun mentalitesine taktiğine uygun bir kadro kurulmalı.
2000 kadrosu gibi deli gibi koşan rakipleri döve döve yenen(futbol anlamında) bir kadro oluşturacağına inanıyorum

Yeter ki transferleri o ve scout ekibi yapsın yöneticiler kafasına göre iş yapmasın

DAHA YÜKSEK SESLE #Yönetimİstifa

Galatasaray yöneticisi Nasuhi Sezgin: "Taraftar 2 senedir istifa edin diyor. İstifa edemeyeceğiz malesef, yapacak işlerimiz var."

Üst Alt