17/18 H:24 | Karabükspor 0-7 Galatasaray | MS | 3 Mart - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DXYbdqlWkAIpIIt.jpg

DXYilO0XUAI20dx.jpg

Tebrikler aslanlar...Bu maç sadece sakatlık ,ceza olmasın diye izlediğim bir maçtı 3 puandan zaten emindim ...Sıradaki maçlarda daha yüksek konsantrasyon ve bizlerinde desteğiyle inşallah mutlu sona ulaşırız...

Takım hafta içi rotasyon yaparak Akhisar deplasmanını şimdiyse Karabük deplasmanında kazandı, evet takımlar ölçü olmaz ama deplasman fobisini yenmek için rakip takımında kim olduğu önemli değil bu iki maçlık deplasman serisi takımın özgüveni açısından çok önemliydi şimdi konyaspor maçını da farklı bir skorla geçersek takım kadıköye bambaşka bir psikolojiyle gidecek şu an hücum hattımız inanılmaz forma girdi

Son düzenleme:
ilaç içmeme ragmen hala basım agrıyo.o sivasspor ve kasımpaşanın Allah belasını versin,hakem devreye girmese 2 maçta en kötü berabere biterdi.hala canımı sıkıyo bu 2 maç.kasımpaşa en yazık olan deplasman macıdır.ilkyarı 2-0 yapsak maç bitmişti.atmadık,hakem penaltı uydurdu 45+3te mi ne...

sivassporla kasımpaşa fener,basaksehir ve bejakadan puan alır inşallah.yavsak takımlar.

Son düzenleme:
ilaç içmeme ragmen hala basım agrıyo.o sivasspor ve kasımpaşanın Allah belasını versin,hakem devreye girmese 2 maçta en kötü berabere biterdi.hala canımı sıkıyo bu 2 maç.kasımpaşa en yazık olan deplasman macıdır.ilkyarı 2-0 yapsak maç bitmişti.atmadık,hakem penaltı uydurdu 45+3te mi ne...

sivassporla kasımpaşa fener,basaksehir ve bejakdan puan alır inşallah.yavsak takımlar.
Kasımpaşa deplasmanı benimde aklımdan çıkmıyor öne geçip cebimizdeki 3 puanı verdik resmen ..Kasımpaşa aman aman savunma yapabilen güçlü bir takımda da değil oradan alacağımız 3 puanla kredi kazanabilirdik..

Kasımpaşa deplasmanı benimde aklımdan çıkmıyor öne geçip cebimizdeki 3 puanı verdik resmen ..Kasımpaşa aman aman savunma yapabilen güçlü bir takımda da değil oradan alacağımız 3 puanla kredi kazanabilirdik..
vodafone arenadaki bjk macında da ara ara iyi oynamıslardı.büyük takımlara karsı odaklandıklarında iyi işler cıkarıyolar.ki bizim maçta cok konsantrelerdi.basta venlo olmak üzere...kayseri macında da fena değillerdi.kasımpaşa tehlikeli takım.dogru düzgün pozisyon vermeden 2 gol attılar bize.büyük şans.

ama küme düşme hattına yakın olacaklar ve küme düşmemek için mücadele verecekler cok yakında.bu da basaksehir ve fenerbahce maçlarına asılacakları anlamına geliyor.

Oyuncu değerlendirm sayfasına girdim de bi tek Gomis ve Garry övülmüş. Genellikle Belhanda ve Feghouli’ye saydırırmış. Allah’tan foruma çok giremiyorum. Yokda ceza alırdım. Bazen diyorum Gsc’de Galatasaray’lılardan çok kuşlar var diyorum.

Velhasıl kelam bugün 7 attık kazasız belasız geçti.Yasin hariç bütün oyuncularımızı kutlarım. Başta Feghouli,Belhanda,Garry ve tabiki Gomis’i.

Bide burdan Gomis’ten özür dilemek istiyorum. İlk geldiğinde hiç istememiştim ama büyük hata etmişiz. Helal olsun beni utandırdığı için.

Üst Alt