17/18 H:24 | Karabükspor 0-7 Galatasaray | MS | 3 Mart - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizim japon çok iş yaptı yav helal olsun. Önyargıyla yaklaşmıştım ama makul bir rakamsa sezon sonu bonservisi alınsın, hem sağ hem sol bekte işimizi görür

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst üste 2 deplasman maçı kazandık takım için çok iyi moral olur bunlar 5 depten 10 puan falan alsak bile şampiyon oluruz

Oyuncu değerlendirm sayfasına girdim de bi tek Gomis ve Garry övülmüş. Genellikle Belhanda ve Feghouli’ye saydırırmış. Allah’tan foruma çok giremiyorum. Yokda ceza alırdım. Bazen diyorum Gsc’de Galatasaray’lılardan çok kuşlar var diyorum.

Velhasıl kelam bugün 7 attık kazasız belasız geçti.Yasin hariç bütün oyuncularımızı kutlarım. Başta Feghouli,Belhanda,Garry ve tabiki Gomis’i.

Bide burdan Gomis’ten özür dilemek istiyorum. İlk geldiğinde hiç istememiştim ama büyük hata etmişiz. Helal olsun beni utandırdığı için.
feghouli ve belhanda saçmalıklarına devam ederse yaptıkları asistleri görmezden geliriz

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Guzel bir goz dagi oldu diger rakipler icin.

Simdi siradaki maca konsantre. Bu maci yarin sabah itibariyle kafada bitirip diger hedefimize odaklanma zamani.

Tebrikler Aslanlar!!

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DXZDIQxWkAA9JFB.jpg

Takım ruhu işte bu Fatih hocam la bariz bir fark var

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ilgimi ceken stadin zemini oldu helal olsun saatlerce siddetli yagmura ragmen ne su topladi nede bozulma gösterdi belki bizim stad da bu sartlarda oynansaydi daha kötü bir görüntü ortaya cikardi

Üst Alt