17/18 H:25 | Galatasaray 2-1 Konyaspor | MS | 11 Mart - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bahsettigimiz sezon en unutulmaz sampiyonluk olmasa da cok "ders cikarilmasi gereken" maclara sahne olmustu

trabzona 27 inci haftada 2-1 yenildikten sonra 7 macta 1 gol yedik , onu da sampiyonlugun garantilendigi son macta yedik rizeden

1-0 gaziantep
2-0 akhisar (d)
1-0 konya
1-0 mersin (d)
1-0 gencler
2-0 bjk

6 mac 0 gol yemisiz , bu sezon guvenemedigim bu

ayrica o sezon kasimpasa sivas deplasmanlarini 3-2 ile kazanmisiz , bjk den 6 puan almisiz , fb yi iceride yenmisiz , 77 puanla sampiyon olmusuz , rize maci kazanmamiz gerekse bu rakam 79 olacakmis

bu sezon ise oralara ulasacagini sanmiyorum kim sampiyon olursa olsun

bu sezon daha cok 2013 sezonuna benziyor , onda da gol yeme ve her maca maglup baslama hastaligimiz vardi , en akilda kalanlar ordu ile mersindir

Valla yeter artik, Efecana kufur ettim Basaksehire atti
Sinana laf atiyoruz o da galibiyet golunu atiyo
Daha fazla var hatirlayamiyom bile

Lens cok iyi oynuyor dedim dun bok gibi oynadi allahdan.
belhanda iyi oynadı aslında,son dkda top kaybı yaptı diye biraz kızgınlıkla laf ettiydim.ama bize hem top sürebilen hem de şutu olan bi 10 numara lazım kesinlikle,o ayrı

Hakem konusunda az konusulmus , guzel gelisme , fakat ben bu hakemden biraz rahatsizim , pesin hukumlu olmak da dogru degil elbette

Bu hakem fb nin 3-3 berabere kaldigi macta da cesur bir yonetim sergilemis ve fb lilerin tepkisini cekmisti

bu macta ise serkan ve konyali oyunculara asiri sabrederken , 2-1 den sonra surekli hadi cabuk demeleri filan rahatsiz ediciydi , ayrica hakemlere soylenen bir sey de , mecburiyet haric topla hasir nesir olmayin denir (oyuncuya topu verme filan gibi) , dikkat ederseniz kacarlar bundan genelde , ama masallah bugunku muslera cabuk kullansin diye pas mas verdi ..

belhandanin pozisyonu kesinlikle penaltiydi , topa vurmus olmasi sadece gol olmasi durumunda penaltiyi engeller , ayrica bir pozisyonda faul yaptik avantaja birakti , ama asiri uzun zaman sonra topu kaybettiler gitti faul verdi , bu kadar sure sonra geri donulmez

mariano ya verdigi kart dogru . Hic kizacak durum yok , verdigi penalti da dogru , bizim ilk golden once aleyhimize faul verebilirmis , cok sonra gordum tv den , fegouli biraz kambura yatmis

oyuncular yerde yatarak hakemleri seyirci onunde zor duruma dusuruyorlar cunku malesef hakemlere oyunu durdurma talimati verilmis durumda (yani inanmasa bile bir pozisyon bekler , hala kalkmadi ise durdurmak zorunda) . Ayni sokakta ambulanslar varken bir cogunda zenginler para verip trafikten kaciyorlar , biliyoruz ama yine de yol veriyoruz , ya gercekten hastaysa diye

belhandanin yine sacma sapan sari kartini es gecmeyelim , pozisyonu cozemedim , faul mu degil mi onu anlamadim ama sari kart tamamen belhandanin salakca topa vurmasindan ..

4 dakika uzatmaya gelince , muhtemelen berabere olsa 4 ten fazla verecekti . Ama 4 dakika , dogru bir sey olmasa da , konyaya biraz ceza oldu , iyi oldu acikcasi

Ya arkadaslar, kurallari hakemler kadar bilemeyebiliriz de kafama takilan bir pozisyon var.

Belhanda'nin karsi karsiya direge vurdugu pozisyonda bariz penalti var, Konyali Belhanda'nin dengesini bozuyor ve vurus kalitesini etkiliyor ve gol olmuyor pozisyon. Belhanda dusse penalti. Dusmedi -dogrusunu yapti aferin- ama hakem avantajimizin bozuldugunu dusunup penalti veremez mi orada? Yani benim dusunceme gore verilmesi gerekir. Cunku dusse penalti vereceksin ve mudahale ile vurus arasinda kisa bir sure var. Yani Belhanda'nin toparlanacagi bir sure yok, avantajin hala gecerli olmasi lazim.

Hakem acaba dusse penalti bile vermeyecek miydi ya da benim yorumum mu yanlis?

Son düzenleme:
Ya arkadaslar, kurallari hakemler kadar bilemeyebiliriz de kafama takilan bir pozisyon var.

Belhanda'nin karsi karsiya direge vurdugu pozisyonda bariz penalti var, Konyali Belhanda'nin dengesini bozuyor ve vurus kalitesini etkiliyor ve gol olmuyor pozisyon. Belhanda dusse penalti. Dusmedi -dogrusunu yapti aferin- ama hakem avantajimizin bozuldugunu dusunup penalti veremez mi orada? Yani benim dusunceme gore verilmesi gerekir. Cunku dusse penalti vereceksin ve mudahale ile vurus arasinda kisa bir sure var. Yani Belhanda'nin toparlanacagi bir sure yok, avantajin hala gecerli olmasi lazim.

Hakem acaba dusse penalti bile vermeyecek miydi ya da benim yorumum mu yanlis?

Elbette vermesi gerekir , bu pozisyonun benzeri ,hem de yine belhanda ile , akhisar macinin son golunde oldu , belhandayi indirdirler hemen hemen ayni noktada fakat top fegouli ye carpti , vurdu karisik ve kaleye gitti , kacsa idi penaltiyi calacakti

dunku hakeme bir sekilde kizmam , eger hem kendisi hem de arkadaslari , her statta bu sekilde guzel bir deplasman hakemligi yaparsa eyvallah .

mesela dedigim gibi , fb kayseri macinda da boyleydi bu hakem , ama sonra baska bir fb macinda izledim , deplasmandi sanirim , felaket yanli yonetti buyuk takim lehine

o zaman da olmuyor

Ben olsam bu adama maç falan vermem... Kararlarının doğruluğunu yanlışlığını geçtim adam nerede duracağını bilmiyor... 2 kez Rodriguezin topunu kesti - Nagatomo 2. yarı aradan belhandaya verecekti pas açısını kapadı uzun zamandır bu kadar aptal br hakem görmemiştim

DYEOpXkXkAAZHkP.jpg

DYEOpXkXkAAZHkP.jpg

DYEOr1mW0AIFkkP.jpg

DYEOsyyWAAIS7tm.jpg

Üst Alt