17/18 H:25 | Galatasaray 2-1 Konyaspor | MS | 11 Mart - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu hakemden bir halt olmaz bence yavaştan bıraksın bu işleri.

Konya gole kadar yattı , kalecisine 84 te mi ne sarı verdi.

Kaleci pişkin pişkin numarasını gösterip el kol işareti yaptı bence kırmızı ile atılmalıydı.

Hayatımda ilk kez bir hakemin topu aut vuruşu için telaşla kaleciye getirdiğini gördüm , çok amatörceydi ve sorgulanması gereken bir hareket.

AÇıkçası yönetimin kazansak da bu maçlardan sonra sert açıklama yapması gerekir.Hele ki fb maçından önce.

Bu hakemden bir halt olmaz bence yavaştan bıraksın bu işleri.

Konya gole kadar yattı , kalecisine 84 te mi ne sarı verdi.

Kaleci pişkin pişkin numarasını gösterip el kol işareti yaptı bence kırmızı ile atılmalıydı.

Hayatımda ilk kez bir hakemin topu aut vuruşu için telaşla kaleciye getirdiğini gördüm , çok amatörceydi ve sorgulanması gereken bir hareket.

AÇıkçası yönetimin kazansak da bu maçlardan sonra sert açıklama yapması gerekir.Hele ki fb maçından önce.
Hayatimda ilk defa bu kadar sövdüm galiba.
Demir korkuluklar olmasa asagiya dusuyordum.burayi okuyorsa sevgilisiyle macan gelen abimiz ve ondeki 2 renktasimizdan ozur dilerim :(

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ben de bir baslikta farkli cumlelerle bu konuya degindim ,hakemlere ,oyuncular ve topa mumkun mertebe dokunmamasi soylenir , oyuncu ters bir hareket yaparsa hakliliginin oranini dusurur

topa dokunmak ise , oyun durmus dahi olsa hic hos karsilanmaz , yardimci hakemler sahaya girip topu almaz , ancak cizgi uzerinde ise , o da bazen ayakla durterler

bu biraz ozgur yankayanin burak in golunde burakla gol attigi pozisyona benziyor

fakat ayni hakem 4 dk uzatma vererek konyayi da cezalandirdi bir yerde , eminim ki 4 veremezdi mac berabere olsa

ilk yarida bile 4 verdi .. mac sonu 4 dk uzatma vermesi de onu zora sokacak bir durum , bu sekilde adalet saglama hakki yoktur hakemlerin

mac icinde de cok sacma hareketleri oldu , neyin pesinde anlamadim

Bugun biraz yorumlari okuyayim dedim, keske okumasaydim. Bizim taraftar masallah 1 gunde butun takimi satti nerdeyse. Tamam dun maalesef kotu basladik ve kotu gol yedik, ustune ise kotu kontraataklarda yedik. Fakat en azindan korkak oynamadik ve '' biz bu maci alacagiz '' dedirttiler.
Dun bana gore Feghouli en iyi macini cikarrti belki. Bunun yaninda gol kacirsa da veya pas hatalari yapmis olsa da Belhanda belki en iyi oyuncularimizdandi. En azindan savasiyor ve dikine oynamayi deneyen ender futbolcularimizdan. Bu kadar bok atilacak kadar kotu oyun oynamadi...

Özeti biraz önce izledim. Arkadaşlar şampiyonluk yükleniyor... Bu tip maçlar şampiyonluk maçlarıdır. Şansızlığın zirve yaptığı bir karşılaşma olmuş. Güzel. Fenerbahçe maçı öncesinde bunu yaşamak önemliydi bir ayrıntı.

O degilde, 2ci dakika'dan itibaren inanilmaz pres yaptik ve cok efor sarf ettik.

Takim'i tebrik ederim, hepsi teker teker elinden geleni yapti.

Sinan gereksiz bir değişiklik.
Aynen bundan ne bekliyorlar anlamiyorum yasin daha faydali

SM-G920F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sinani aldin bok mu oldu
Sinan'ı oyuna alarak maçı verdi hoca bence
Sinanı oyuna almak nasıl bir gaflet ya
:asd22:

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt