2018 DK A Grubu M:2 | Rusya 3-1 Mısır | MS | 19 Haziran | TRT 1 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK A Grubu M:2 | Rusya 3-1 Mısır | MS | 19 Haziran | TRT 1

Mısır denen cins ülkeye Körfez Savasi'ndan beri kılım zaten . Rusya bile daha sempatik geliyor. İsin ilginç tarafı suud krallığına da 1. Dünya Savaşı itibariye tiksindiğim bir ülkeydi. Özetle sevmedigim 2 ülkeyi, nispeten yardımları Kurtuluş Savaşı'nda olmuş Rusların dikmesi beni memnun etti .

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Büyük büyük dedelerin hatalarından dolayı küçük küçük torunları mahkum ettiğinin farkındasındır sanırım...

İsviçreyide yenmiştik o zaman

Brezilya=Türkiye

Envoyé de mon Huawei P20 Pro en utilisant Tapatalk

853.jpg

Iste bu da kendi izlemeden karar verilen VAR sistemine ornek

Faulu ben zaten verdim , oldugu yeri size birakiyorum izlememe gerek yok tipi kararlardan

Burada da enteresan bir VAR durumu olabilirdi

Diyelim ki pozisyona duduk calmadi , iceriden ise oyunu durdur izle dendi .

Hakem gitti kendi izledi fakat faul olduguna hukmederken "disarida" dedi , ne olacak ?

Cevap su . var hakemleri pozisyon disarida ise net faul de olsa uyarida bulunmuyorlar

Aşk değil adalet...
Kaldı ki bugünkü mısır halkının değil ama mısır yönetimin siyasetine ben de gıcığım.. Ama sen halkı suçluyosun...

FARK ORADA...
Hurghada dan iki hafta önce geldim. Çok çok efendi insanlar ayrıca türkleri cok seviyorlar.
Asgari ücret aylık 70 euro olan bir ülke umarım her zaman dünya kupasına katılırlarda ara sıra mutlu olurlar.

Envoyé de mon Huawei P20 Pro en utilisant Tapatalk

Üst Alt