2018 DK A Grubu M:2 | Rusya 3-1 Mısır | MS | 19 Haziran | TRT 1 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK A Grubu M:2 | Rusya 3-1 Mısır | MS | 19 Haziran | TRT 1

Hurghada dan iki hafta önce geldim. Çok çok efendi insanlar ayrıca türkleri cok seviyorlar.
Asgari ücret aylık 70 euro olan bir ülke umarım her zaman dünya kupasına katılırlarda ara sıra mutlu olurlar.

Envoyé de mon Huawei P20 Pro en utilisant Tapatalk

Oralari iyi bilirim . Salh haseesh de baya Gs propagandasi yapmistim araplara ve turistlere

Bende bitişigindeki deki otelde kaldım Desert Rose Resort da. Bu sene UBER gelmiş çok şahane olmuş.
Ama ben Sharm el Sheikh i daha çok seviyor.

Sharm a cok gidiyorum , lido da kaldim , shoras amphora ve fayrouz otellerinde kalmistim

Soho ve naama dan baska bir yer yok . Misir tutkunu isen iskenderiye ve luxor u oneririm

Sharm a cok gidiyorum , lido da kaldim , shoras amphora ve fayrouz otellerinde kalmistim

Soho ve naama dan baska bir yer yok . Misir tutkunu isen iskenderiye ve luxor u oneririm
Bende kaldim Amphora da birde yanında Iberotel var müdürü Türk orasıda güzel. Jaz Resort otelleride şahane.

Ben her sene gidiyorum nisan mayısta çok güzel oluyor 35-38 derece arası ve ayrıca bedava fiyat konusunda. Herşey dahil iki kişi günlük 50 euro ödüyorum ortalama.

Bende kaldim Amphora da birde yanında Iberotel var müdürü Türk orasıda güzel. Jaz Resort otelleride şahane.

Ben her sene gidiyorum nisan mayısta çok güzel oluyor 35-38 derece arası ve ayrıca bedava fiyat konusunda. Herşey dahil iki kişi günlük 50 euro ödüyorum ortalama.

Luksor ve iskenderiye ... aswan i da ekleyebilirsin

Sharm ucuz ve hava durumu garanti bir yer ama bayiyor . Kumarhanede bitiyor her aksam

Üst Alt