2018 DK Çeyrek Final | Uruguay 0-2 Fransa | MS | 6 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Çeyrek Final | Uruguay 0-2 Fransa | MS | 6 Temmuz | TRT 1

çok şükür izleyebileceğim

musleranın isviçre kampına yetişmesini sağlayacak müsabaka

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cavani yedek başlayacakmış. Başka forvetleri var mı diye baktım kadrolarına 21 yaşında celta vigolu bir veled var 19 gol atmış gomez mi ne o oynar sanırım. Ya da diziliş değişikliği yapacaklar.

Skor tahmini alayim Puki kardes

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fransa kapalı savunmaları nokta forvetleri olmadığı için şutla açmaya çalışıyor. Arjantin maçında arkada buldukları geniş alanları bu sefer bulamayacaklar. Uruguay'da Fransa'nın şut tehdidini etten duvar ölerek önlemeye çalışacak. Bu işte çok iyiler savunmacıları iyi yer tutuyor. Fransa, Avustralya'ya bile gol atmakta zorlandı nasıl zorbela attıklarını gördük. Uruguay savunması eritir Fransız hücum silahlarını bana kalırsa. Ama ilerde Cavani de olmayacağı için skor üretmekte sıkıntı yaşayacak Uruguay da yani ben düşük skorlu bir maç bekliyorum.

Direk olarak herhangi bir skor veremem ama skor oynayacaksan ihtimalleri daraltabilirim. Şunu net olarak söyleyebilirim ki 0-0 bitmez bence Turnuva da gol olmayan tek maç bizim Sturm graz maçı tadında geçen Fransa-Danimarka maçıydı. Var sistemi dolayısıyla illa ki bir penaltı oluyor maçta ve 0-0 a kalmıyor hiçbir müsabaka. Düşük skor beklentimi de göz önüne alırsak 1-1, 1-0(fransa), 0-1(uruguay), 2-0(fransa), Uruguay 2 fark atamaz bence bu skorlardan birisi çok olası bol şans dilerim Kaan bey.

Fransa turlar biz de cips eşliginde izleriz.

DhUi4LgW4AAUG6v

Keşke Brezilya veya Fransadan biri sağ tarafta olsaydı da Brezilya-Fransa finali görebilseydik üzücü olan şey hiç bir halt oynamayan İngiltere finale çıkacak gibi :(

Belçika mallığına doymasın diyelim

Yarin benim yoklugumda Muslera yi buradaki düsmanlarina karsi koruyacak bir arkadasa vekalet vermek istiyorum.

Ilgilenene duyrulur.

Keşke Brezilya veya Fransadan biri sağ tarafta olsaydı da Brezilya-Fransa finali görebilseydik üzücü olan şey hiç bir halt oynamayan İngiltere finale çıkacak gibi :(

Belçika mallığına doymasın diyelim

Sağ taraf zayıf doğru ama şunu söylemeliyim ki İngilizler Fransızlardan daha iyi oynuyorlar. Fransızlar Arjantin maçının bazı bölümleri dışında son derece vasattılar.

Sağ taraf zayıf doğru ama şunu söylemeliyim ki İngilizler Fransızlardan daha iyi oynuyorlar. Fransızlar Arjantin maçının bazı bölümleri dışında son derece vasattılar.

İngiltere de Kane dışında heyecan verici topçu yok o yüzden sempatik bulmuyorum

İngiltere medyası Southgate ye bir ton laf sayıyormuş lakin herif tek bir hamleyle neredeyse finali garantiledi hocalık kariyeri nasıl olacak bilmem ama o olaydan dolayı saygım oldu kendisine

Üst Alt