2018 DK Çeyrek Final | Uruguay 0-2 Fransa | MS | 6 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Çeyrek Final | Uruguay 0-2 Fransa | MS | 6 Temmuz | TRT 1

İngiltere de Kane dışında heyecan verici topçu yok o yüzden sempatik bulmuyorum

İngiltere medyası Southgate ye bir ton laf sayıyormuş lakin herif tek bir hamleyle neredeyse finali garantiledi hocalık kariyeri nasıl olacak bilmem ama o olaydan dolayı saygım oldu kendisine

Bence daha mühim olanı adamın gelişime ve ders almaya açık olması. Neredeyse 1 asırlık İngiliz futbolunda nadir bir sürede oluşan Klopp, Guardiola, Pochettino farklılığını hiç gocunmadan milli takıma taşıdı. Sadece oyuncu olarak değil aynı zamanda oyun anlayışı olarak da. 3'lü ve dikine hızlı oynayan bir takım var. Delle Alli ve Sterling yerine 1 adet Hazardları olsa çok fena bir takım olurlar.

Muslera da yola çıkacak gibi duruyor

haklı olduğunu belirtmek isterim

1530818453030-png.24643

Tabarez biraz muallak ve kaçamak konuşmuş ama iğneyle filan bir şekilde oynamalı, yedekte Cavani'ye yakın kalibre adam yok diziliş değiştirmekte riskli olur böyle bir maçta. Cavani oynarsa Fransa savunması onunla uğraşmaktan Suarez'i unutabilir bana niyeyse gol atacak gibi geliyor Suarez, bakalım ne olacak?

Bild gazetesinde haber gördüm turnuvada en çok şut çeken isim Neymarmış (24 şut)

En fazla kurtarış yapan isim de yaşayan efsanemiz Fernando Musleraymış (91,7% kurtarış)

:hat:

sent via GSC

Yav yarın oynanacak maçların yarı final maçı olması lazımdı aslında eşleşme ağacının diğer dalını hiç sevemedim

Yav yarın oynanacak maçların yarı final maçı olması lazımdı aslında eşleşme ağacının diğer dalını hiç sevemedim

Sansima tüküreyim bugünkü iki maci da izleyemeyecegim mesai yüzünden. Cumartesi ise iki maci da izleyebilecegim ama ikisi de dandik mac.

Asil izlenmesi gereken maclar Fransa-Uruguay ve Brezilya-Belcika. Lanet olsun.

Üst Alt