2018 DK D Grubu M:1 | Arjantin 1-1 İzlanda | MS | 16 Haziran | TRT 1 - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK D Grubu M:1 | Arjantin 1-1 İzlanda | MS | 16 Haziran | TRT 1

Ne uğraşıyorsun bayiyle falan kardeşim, aç bir hesap nesineden veya bilyonerden oyna işte. Kupon doldurmak eziyet yav.
Bir zamanlar ben de hep bayiden oynuyordum, bayilerde gerçekten çok değişik tipler görüyorsun gerçekten ilginç şeyler gördüm kaç kere. Ağzın açık kalır vallah.

Bir kere 2010 dünya kupası oynanırken bir maç başlamadan 5 dakika önce çingenenin biri geldi yanında annesi mi ne vardı kadının kolundaki el çantasını açtılar içinden 50 bin € çıkardılar iddia oynadılar. Bayinin sahibi yapamam edemem falan dedi sonra aynı maçı 10 kupona koyup parayı bölüp öyle oynadılar.

Ha oynadıkları maç yattı ama :asd:

Almanların 4-0 aldığı Arjantin maçıydı. Bunlar Arjantine oynadı.

Çok garip şeylere tanık oldum bayi de oynadığım zamanlarda anlat anlat bitmez :D bazen sırf insanları izlemek için gidiyordum.

sent via GSC

Postunu görmemiş olmam büyük bir kayıp. Mehmet bey derin bir sessizlikte.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oranlar düşük niye oynadın ki... İlk maç riskini karşılayan oranlar yoktu pas geçmen gerekirdi, survivor ciddiyetini özümsemiş bir iddaa sever değilsin kabul et bunu.

Serkan o maça alt yüklü girdiğini ispatlasın, hesabına bu gece bin lira yollayayım.

Oranlar düşük niye oynadın ki... İlk maç riskini karşılayan oranlar yoktu pas geçmen gerekirdi, survivor ciddiyetini özümsemiş bir iddaa sever değilsin kabul et bunu.

Serkan o maça alt yüklü girdiğini ispatlasın, hesabına bu gece bin lira yollayayım.
Ustad gecen sezon ne dersen tersine oynayip parayi bircok kez koklamışımdır.

Üst Alt