2018 DK D Grubu M:3 | Nijerya 1-2 Arjantin | MS | 26 Haziran | TRT 1 - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK D Grubu M:3 | Nijerya 1-2 Arjantin | MS | 26 Haziran | TRT 1

Arjantin öyle yada böyle hak ederek maçı kazandı. Nijerya'yı izlemektense Arjantin'i her türlü izlemeyi tercih ederim.

Umuyorum ki bir sonraki maç Fransa'yı da yenerek kapakları takacaktır.

nijerya biraz daha cesur oynasaydı arjantini delik dedik ederdi

hic baski kurmadılar, 2 kere ceza sahasına girdiler ikisi de penati oluyordu

bu kadar korkak oynanmaz

su maradona maluni da görmek istemiyorum artık, millete orta parmak gösterdi seref yoksunu bala golü atınca

Yahu arkadaş sanki turnuvada süper top oynayan takımlar varda arjantine bk atılıyor.Şu maçta arjantin bal gibide haketti..Abartılan fransanın oynadığı futboluda görüyoruz.

Cüneyt Çakır umarım bir gün Columbia maçını yönetip üstüne bide haksız karar verip Columbia lehine turnuva dışına iter.

24 bilemedim 48 saat süresi kalır bu dünyada büyük ihtimalle

Sahada futbol takımı gibi duran taraf Nijerya idi. Arjantin ise esrar çekmiş gangsterler havasında takılıyordu sahada. İlk yarıda o penaltıyı verseydi Cüneyt iş bitebilirdi.

Yok abi ne yaptin ya. Nijeryayi , izlandayi mi seyredelim en iyi 16 takim arasinda ?

Cuneytte iyi mac yonetti ama o kanla oynatmasi mascheranoyu cok buyuk hata idi, fifa affetmez.

Messiyi macin adami secmek sacmalik. O defans oyuncusu 86. Dakikada Buenos Aires ucagindan aldi takimi !

Penaldocular uzgun ve saskin, Arjantin'i top oynamamakla sucluyor

Oysa dun Iran son dakika yuzde yuzluk golu kacirmasaydi cingeneler su an evlerine donmustu

Üst Alt